נשאבתי החזירו.. ואני מחכה.

אפרת**

New member
נשאבתי החזירו.. ואני מחכה.

מחכה שיקרו לי כבר דברים טובים. ביום שני היתה שאיבה שאבו לי 12 בייציות. 9 היו בשלות - שזה כבר התקדמות מסויימת. בפעם הקודמת (טראומה שאני כנראה לא אשכח הרבה זמן) כולן היו צעירות מידי. מתוכם היו 6 הפריות. רק מה העוברים הם בדרגה של B ו- C
ולא A (אי אפשר בלי דאגות...). היום החזירו שלושה. ועוד שלושה ישארו בתרבית עד יום שישי ואז אולי יקפיאו ואולי לא. לא רוצה להצטרך את ההקפאה הזאת
. עכשיו נשאר לחכות את ה- 12 יום הארוכים והמייגעים האילו עד לבטא. אני מניחה שאני עוד אנג´ס פה עם מחשבות הכן והלא במהלך הכמעט שבועיים האילו...
זהו.. שתהיה חתימה טובה לכולם. וצום קל ומועיל למי שצם. אפרת.

אפרתי, מחזיקה אצבעות ../images/Emo45.gif

לשלושת המוחזרים
ואם הניג´וסים יביאו בעקבותיהם בטא חיובית, אני מוכנה שתנג´סי חופשי
מרב

TWEETY =^.^= 3

New member
מצרפת עוד אצבעות שלובות ../images/Emo50.gif

ותנג´סי חופשי העיקר העיקר שבסופ תקופת הניג´וסים כבר לא יהיה לך אכפת אם יקפיאו או לא ומה מצבם,,,,,ובעוד תשעה חודשים משעמים נקבל הזמנה לברית/ה

עמית@

New member
אני כל כך שמחה לשמוע!!

איזה מזל.. שנית מצדה לא תיפול, עוברים כאלה בהחלט יכולים להקלט, זה רק מרמז על סיכויים סטטיסטיים (ואין דבר שנוא יותר עלינו מהסטטיסטיקה.) מחזיקה לך אצבעות שלובות והדוקות עמית

אפרתי נשמה מחזיקה לך את כל ה- ../images/Emo45.gif

שבעולם .....מחכה להפתעה שתעשי לנו עוד 12 יום ..
גמר חתימה טובה!! יונית

הרמוניה

New member
העיקר שהילדים יהיו אלף אלף ../images/Emo99.gif

שילקטו ושירישוויתנעצו טוב טוב ברחם למשך 9 חודשים ארוכים ומשעמעים.... מחזיקה אצבעות הרמוניה

נועם@בת

New member
שיהיה בהצלחה אפרת ../images/Emo45.gif

שיתחלקו ויגדלו וישרישו, ויחתמו אצלך קבע. למשי החזירו עוברים לא יפים, וזה לא מנע ממנה הריון של שלישיה
שימי שתי ידים על הבטן, שלחי חום ואור לעוברים שלך. דברי איתם תאהבי אותם. ספרי להם על אבא ואמא שמחכים להם כל כך הרבה זמן. אל תפחדי לאהוב ולהקשר. העוברים שלך זקוקים לכל האהבה והחום שיש בך.
גמר חתימה טובה נועם

אפרתי, מאחלת לך הצלחה גדולה

בטיפול הזה. קדימה, חשבי חיובי
, דגרי היטב היטב
ובשרי לנו כבר את הבשורה הטובה מכולן...
חתימה טובה כוכי

ligo

New member
בהצלחה

אפרתי, גם אני מקווה שיקרו לך כבר דברים טובים
עכשיו את רק צריכה להעסיק את עצמך בימים שנותרו עד לבדיקה. שיעברו מהר!

גם מלונות ארבעה כוכבים כייפיים

אז אין אולי לוקסוס של בריכה אבל יש לובי וחדר נוח ומסעדה טובה. המרחק בין A ל B הוא די קטן. אבל מי אני שאנחש מה יקרה ? מקווה מקווה שכמו שהיתה קפיצת מדרגה בכך שיש מה להחזיר ושיש אפילו מה לגדל ואפילו אפילו מה להקפיא, ככה מקווה שאת המוקפאים תנצלי (וגם זה לא בהכרח) עוד כמה שנים.... ציפייה קלה וצום קל כמובן ליאור

נעמה@@

New member
המון ../images/Emo50.gif

נשמח להעסיק אותך במשך 12 הימים הארוכים ותרגישי בנוח לנג´ס!

מרב.

New member
אפרתה... ../images/Emo45.gif

12 יום יעברו צ´יק צ´אק בחול המועד סוכות
-תבלי, תטיילי, תיפגשי עם אנשים שלא נפגשת הרבה זמן- וביומיים האחרונים אל תשכחי לחזור הביתה כדי לטפס על הקירות
שתהה זו פתיחה מתוקה
לשנה נפלאה- הלוואי ושאלו יהיו האייקונים הנפוצים בשנה הבאה :
מחזיקה אצבעות איתל ועבורך החל מ... ע כ ש י ו !!
מרב

yaelhul

New member
אפרת, אני עושה ריכוז מאמצים ומחזיקה

עבורך 9 אצבעות (את העשירית הכלב שלי כמעט שבר היום אז היא לא ממש יעילה). מקווה שזה, יחד עם האצבעות והתקוות של הפורום, ויחד עם השנה החדשה, והכמיהה שלכם - יספיק כדי להשאיר אצלך לפחות חלק משלושת המוסקטרים. שיהיה בהצלחה גדולה גדולה יעל

אפרת**

New member
לכל המגיבים... תודה תודה. ../images/Emo39.gif

אני אכן מחכה ומחכה. ומקווה לטוב. בכל מקרה אם לדאבוני זה לא יצליח אני אמורה לעשות היסטרוסקופיה, כדי לראות מה הולך בתוך חלל הרחם. האמת שצילום רחם לא עשיתי, לא יודעת למה...
אז במקומו אולי תבוא ההיסטרוסקופיה. מקוה שלא אצטרך את זה. שוב תודה לכולם.. כיף לקרוא את התגובות.
אפרת.

יפעתי&

New member
אפרתוש שיהיה ../images/Emo50.gif ../images/Emo23.gif

מחזיקה לך אצבעות חזק חזק... הלוואי...

אפרת יקרה

בהצלחה גדולה גם ממני, שתהיה לך שנה טובה ומתוקה ושלקראת סופה תחבקי תינוק חמוד. מחזיקה אצבעות הכי חזק שאפשר זוהרה

love joy

New member
מחזיקה אצבעות בידים וגם ברגליים! ../images/Emo45.gif

תשתי הרבה הרבה ובעיקר תנוחי וקחי את השבועיים בפנן הרעוי להם. מיליון בהצלחה!!! LOVE JOY

למעלה