נר של אהבה

spaceship

New member
נר של אהבה

בין אור למים בין חושך לשמיים אני מתבלבל ולתוכי אני נופל ואז אני רואה את תמונתך ונר קטן בידך נר שהדלקת לכבודי עמוק בליבי שם את יושבת כמו מלאך שומר אשר על נפשי לא מוותר מפרה את הדממה מסלקת את החשכה את כוכב קטן שהארת לליבי באור איתן ואני כאן עומד ובמחשבתי עלייך כל גופי רועד

tairon

New member
חלב האהבה...

בין אור למים בין חושך לשמים על שפתיי חלב האהבה... טעמו עוד מצוי בתוכי... אני נופל בכדי לקום... שחלב הנר עדין בוער להזכיר לי את הדרך... לא ממש בחשכה כן ממש בדרך אל האור... ובנגיעה גופי ירעד לפעם האחרונה... ויצתמרר אל מגע מחודש לאהבה......

רוח הים

New member
נר על החלון-פבלו רוזנברג

מה אלחש לך שתביטי זה אני עומד כאן על הסף איך אגע בך שתרגישי את גופי יום אחד נוסף את הרוח המלטפת לך אני שלחתי מן הים היא תלחש לך ותתן לך עוד סימן שאני קיים רק שימי נר על החלון ונרקוד לאט את מחול הנשמות שימי נר על החלון והלב ישוב לפעום הדמעות כבר זולגות בחלב איך נמצא מקום להתחבא כשגווע הנר בחדר גם אני לאט לאט כבה... רק שימי נר על החלון ונרקוד לאט את מחול הנשמות שימי נר על החלון והלב ישוב לפעום זה כמו ליצור כדור של שלג בעומק כף היד רק נשארות טיפות של שקט טיפות הצעד בסוף של דרך רק שימי נר על החלון ונרקוד לאט את מחול הנשמות שימי נר על החלון והלב ישוב לפעום.. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ מליון נרות אדליק שיאירו את הדרך בנפתולי הלב אל האהבה האמיתית היחידה...

למעלה