נרות - או לא להיות ?!

gin11

New member
נרות - או לא להיות ?! ../images/Emo35.gif

שאלה ... ובכן , ... נוהגת להדליק באימונים נרות קטנים בתוך קערות מיים . למה ?! - יוצר אווירה ... כולנו אוהבים ( המתאמנים+ אני )
אתמול התעוררה השאלה האם זה פוגע ברמת החמצן שבחדר ?! האם באמת בעירה של שעה ... בחדר הממוזג ... יותר נכון בבונקר ... לא טובה ?!

Gspin

New member
אני לא הייתי עושה את זה

ובכל זאת, אם מדובר בכמה נרות זיכרון בודדים למצב 4 - אז עם חלונות פתוחים.

Tami661

New member
אכן כן, מדובר בכמה נרות בודדים למצב

4... כמו אלו שהשתמשת בהם 30 שניות לפני שהעדשה תפסה אותך במצב 3
(אתה לא עובד, תגיד?
)

gin11

New member
לא מחמם - אולי בעצם את האווירה ../images/Emo45.gif

ממש לא ... אלו הן נרות זעירים , קטנים .. בקושי נותנים אור .

Tami661

New member
נרות? להיות../images/Emo45.gif- היסטרים? לא../images/Emo31.gif

יפי מתוקה, עד היום דיוושת לאור נרות? קרה לך משהו? מישהו נפגע כתוצאה מחוסר חמצן?
אז למה דווקא עכשיו מתעוררת השאלה? שנים רבות ובאלפי מכונים בארץ ובעולם משתמשים בנרות כאמצעי ליצירה וכתוספת לאווירה וטרם נשמע על אסון או נזק שנגרם כתוצאה מכך, מה גם שאת מדברת על הנרונים הקטנטנים הללו שבתוך קערות המים... אז מה הביג דיל? אם לאחד המתאמנים/ות זה ממש ממש מפריע וזו דרכו/ה להפליא בידיעותיו/ה בתחום הכימיה ו/או תהליכי חימצון... זה כבר סיפור אחר
מכירה את הבונקר שלכם - הוא בהחלט יכול לעמוד בהתרכבות כמה נרות בוערים עם החמצן שבו סתם סקרנות, אם למשל היה מצטרף לשיעור מתאמן נוסף? גם אז היו תלונות על פגיעה ברמת החמצן שבחדר?

gin11

New member
../images/Emo6.gif אהבתי ...

ועכשיו אסביר ... כל העניין של הנרות ... או יותר נכון " להיות או לחדול " ... בעצם מקורו , לדעתי במשהו הרבה יותר עמוק , כואב . המשהו הזה הוא היעדר פירגון בלשון המעטה של מדריכה .... וזה הוביל ליצירת מהומה על לא מאומה ... יחד עם זאת , לא רציתי להינעל על הנרות , במידה שאכן יוצרות בעייה . אגב , בעל הקאנטרי נתן לי אור ירוק להמשיך בדרכי המאירה ...
... ורציתי להיות בטוחה שאינני פוגעת בבריאותם של המתאמנים . נ.ב. אם היה מצטרף עוד מתאמן אחד ... בטוח היה מה להגיד ... היא ( המדריכה ) היתה אומרת למשל : " למה לקבוצה שלכם ולא אליי ..."
ורמת החמצן ... אלוהים ... אין לך מושג כמה אנחנו לא נושמים שם . \ מכיוון , שהאימון שלי עדיין לא בתפוסה מלאה יש עודפי חמצן ...

gin11

New member
../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif ...הידעת ש?!

שיש אקמול בטבליות מציצה - ניסית ?! טעמים שונים ומגוונים

למעלה