נרדמת לאחר חפיפת שיער במקלחת.....

נרדמת לאחר חפיפת שיער במקלחת.....

איזה מהחומרים שנמצאים בשמפו גורמים לי להרדם לכמה שעות לאחר השימוש?

deathcaster

New member
תגובה

זה לא השמפו, זה הזמן הרב שאת מבזבזת בישיבה מול המחשב ובכתיבת תיאוריות הקונספירציה שלך. אם היו לך חיים.... לא היית מתעייפת כל כך OUCH

blowpipe

New member
חומר נרקוטי המכונה NTH

ראשי תיבות של Nudnikim Timzeu Haim. מרככים רבים גם מכילים את הנסיוב- TMH, ראשי תיבות של Yesh Mazati Haim, לכן מומלץ לצרוך אותם לאחר כל חפיפה למניעת הרדמות פתאומית ומסוכנת. לבריאות. אגב מישהו אולי יכול לענות לי בהזדמנות זו על השאלה ששאלתי קודם, כי אני נשבע באמת שזו שאלה רצינית, זה רק נשמע מפגר. במילים אחרות, אני לא טרול, אז אשמח לעזרה.

deathcaster

New member
חייב רשיון.... + הסבר

תכשירי שמפו איכותיים מכילים ננו-רובוטים שגם משתלטים על האדם שחופף את שערו, כדי להחליק את המעבר של אותם ננו רובוטים דרושים הכימיקלים האלה, וכאן נכנס משרד הבריאות לפעולה. את מוזמנת לערוך ביקור באחד מהמוסדות הממשלתיים נותני השירות לאזרח כגון שירות התעסוקה/ רשות המיסים וכד' ולראות כיצד כל הפקידונים שם הם למעשה זומבים המשמשים ככלי עבודה של הממשל. ה"אח הגדול" צופה בך, בכל זמן ובכל מקום. ג'ורג' אורוול צדק, 1984

לא הרעלה אלא אלרגיה לשמפו .

אני מתנצלת על השפה הלא מקצועית שנקטתי בה לגבי "הירדמותי לאחר חפיפת שיער" . במחשבה-חדשה אני נוטה לחשוב שמדובר באלרגיה לאחד מהפרחים שנותנים את ריחם הטוב לשמפו. איך מתעמקים בנושא תנו מידע בבקשה.

deathcaster

New member
הפעם תשובה רצינית

הולכים לרופא המשפחה ומבקשים הפנייה רפואית למה שנקרא בעגה "טסטים" - כלומר מבחני אלרגיה. תני לרופאים להתעמק בנושא.

Halena

New member
ואם את כבר אצלו

תעשי טובה ותבקשי הפניה לאברבנל

למעלה