נראה מה נראה ?

yk3823

New member
נראה מה נראה ?

נראה שהיום זמן טוב לפתיחת מרווח יורד יחסים וכמויות כל אחד ושיטותיו הוא בהצלחה

כולם בשורט ומחפשים אותו

במקום לזרום עם השוק זה מזכיר את לאס וגאס כשלא בא אס 5 פעמים תמיד בא החכם שמכפיל "כי הנה עכשיו זה יכול לבוא" כשזה יבוא זה יבוא, לנחש לא בבית ספ]רנו, גם על ניו יורק אני כבר שומע עשרות פעמים שמנחשים עליה שהיא הולכת למימוש, בפועל עושה אצבע משולשת וכל עוד שם יהיה כך גם כאן המנגינה תימשך

loshri

New member
מעופניק שיחקת אותה!

אני הייתי מעלה סטופ ל - 864. אנחנו נוסעים על אדי דלק ועוד מעט גם זה ייגמר!

back again

New member
מעופניק תמיד משחק אותה

חוץ מהשורט דולר, אורכית מג'יק אמממ ומה עוד?

שורט דולר??

מג'יק?? מה הבעיה איתה אורכית כנ"ל עדיין בתיק.. הפוזיצייה על הדולר גולגה לחודש הבא וימים יגידו מי צדק

back again

New member
התכוונתי כמובן ללונג דולר מ4.31

מעופניק, מה שאני רוצה להגיד הוא שקצת צניעות לא תזיק לך. אתה זורק מיליון כיוונים לאוויר וכשאחד פוגע אתה ישר קופץ ומחמיא לעצמך. תחשוב על זה. אח"כ אתה מתלונן שיש כאן צרות עין ואז אתה נשבע לא לכתוב כאן יותר ובכל זאת אתה תמיד חוזר.

לורשי שום אדי דלק

תעיף מבט על ת"א 75, השוק פה שור חזק עד שיוכח אחרת לבנתיים מוכח מבחינתי שכל חולשה בת"א 25 היא מדומה בשביל לשווק שורטים, ת"א 75 מראה יפה מאוד את הכיוון כבר שבועות, מציע בחום לשים לב אליו לדעתי 875-880 בימים הקרובים במינימום, שם אשקול צעדים מחדש

loshri

New member
אתה טועה!

השם הוא לושרי ולא לורשי! לגבי השוק, רק המלצתי לך להעלות סטופ כי אם נרד ונסגור מתחת 864 גם 854 לא יחזיק הפעם!

אני סבור שאתה טועה

ירידה מ- 864 = מבחינתי המשך משחקים שוב יחזיר לפוטים ביטחון, צריך פה הצהרת כוונות של "לרדת" וזה מעבר למשחק 864 שגם אתמול ציינתי לגביו הקונים לדעתי שולטים בבירור בהצלחה

yk3823

New member
תגיד מי אמר שורט ?

אמרתי מרווח יורד , אתה יודע כלומר הרי אתה יכול להסכים שיש נקודת רוויה גם ללונג הרי הוא לא יגיע ל 1200 עד הפקיעה נכון ? יופי ,אז מרווח יורד במחירים הללו ,בנקודה הזו ,ביחסים שונים וטובים הוא נפלא וריווחי ונניח שלא, הכתיבות יתנו לו בשר והרבה עד לפקיעה כך שלא הפסדת כלום

loshri

New member
הקפצה למעופניק. אנא שקול צעדיך!

אני מוכן לסלוח על הכל (כולל טעוית בשמי)! השוק לא!!

שוב צהלות שמחה

תיראה אימפוטנט, השוק אפילו לא אדום וחזר לו הצבע ללחיים השוק יחזור למעלה 875 היעד סטופ = 860

yk3823

New member
טרחתי להביא את זה שנית

חשבתי על כך שבמקום שכל אחד יפציץ כאן בנבואות עולה / יורד יורד עולה יורד עולה יורד עולה וכו' כל אחד ודמיונותיו ישתדל כל אחד לתת מהלך (טרייד) מנומק והגיוני ובטוח כמובן לחברים אני באמת חושב שזה הרבה יותר מועיל וחכם מכל הנבואות אז אתמול בחרתי לרשום לכם לקנות מרווח יורד אני מאוד שמח שהיום מי שאכן קנה נהיה עשיר (הכל תלוי בכמויות) וגם האפשרות שהיה הפוך לא היתה גורמת נזק חג שמח

למעלה