נראה לי שמצאתי פתרון לקרקפת

סיגל ב

New member
נראה לי שמצאתי פתרון לקרקפת

היתי אצל ספרית אחת עם חברה שלי לפני 2 חודשים והספרית אמרה שיש לה שמפו שמנקה את הפסוריאזיס וכמובן שאני לא האמנתי מרוב כל הדברים שניסיתי חשבתי שגם זה סתם. בכל מקרה היתי לפני 4 ימים אצל הספרית הזו כדי לעשות צבע והיא אמרה לי שהיא תחפוף לי עם השמפו הזה והסכתי ולא תאמינו הקרקפת פשוט נקיה לחלוטין אני היתי בהלם כבר 5 שנים שאני לא מצליחה לרפא את הקרקפת בכל אופן אני מצאתי חצי תרופה למכה. אני אוסיף לעדכן למי שהיה מעוניין

הקיני

New member
טיפים

אנחנו במתח איזה שמפו יפתור גם לנו את הבעיות אולי לפחות רמז אולי באיזה אות השם של השמפו מתחיל

nuritush3

New member
האם שאלת

מה שם השמפו? אשמח אם תמשיכי לעדכן למרות שהקרקפת שלי כבר נקייה 4 שבועות!!! התחלתי טיפול טבעי שממש עוזר לקרקפת וגם לנגעים בגוף כמובן שהכל תלוי בזמן שזה יחזיק מעמד

nuritush3

New member
אני לא משתמשת בשמפו

אני משתמשת במשחה טבעית סיפרתי לפני 3 שבועות וחצי בערך על טיפול שהתחלתי

סיגל ב

New member
את האמת אין לי מושג

אז כמו שרשמתי הייתי סקפטית אז לא קניתי את השמפו כשאני אקנה אני מבטיחה לעדכן

big horn

New member
סיגל מרוב מתח

יוצא לי פסוריאזיס על הקרחת !!!!!!! האם זה עוזר גם לקרחים?

סיגל ב

New member
אני אספר בשבוע הבא

טוב לא רכשתי עדין את השמפו כי כמו שצינתי הקרקפת ממש נקיה ואני לא לחוצה לקנות אותו אבל עקב בקשתכם המרוב שבוע הבא אני יחזור לספרית וארכוש את השמפו ואספר לכם. בקשר עם זה עוזר לןקרחות אין לי מושג

nuritush3

New member
בין אם התלוצצת

ובין אם לאו,המשחה שאני משתמשת בה הצמיחה לי שיער במקומות שהמון זמן לא צמח לי (מפרצים,השיער מקדימה היה דליל מאוד וכעת ממש התמלא)

סיגל ב

New member
לי אישית אין בעית שיער

כמה פסוריאזיס שהיה לי והיה לא היתה לי בעיה של קרחות או דלילות למזלי אז אני לא יכולה לענות אבל מה שכן יש לי פחות נשירת שיער

צפוני

New member
רגע רגע .....

אולי עלינו כאן על משהו דרמטי ! נשווק את המשחה שלך כתרופה (נגיד תוסף מזון ) שמדמיח שיער על קרחות, נהיה מיליונרים ונרכוש לכל החבורה זריקות אמביב..... מה שנקרא במכירות ושיווק : win win situation .... אז אנא שלחי לי בדואר אישי את פרטי המשחה ואיך להשיגה, אני אדאד לשאר..

דניאלה51

New member
תגובה

לי ניראה שעומדים להכניס לנו כאן פרסומת לשמפו חדש ואני כניראה גם צודקת משאירים אותכם במתח.......זהירות פרסומות

סיגל ב

New member
זו לא פרסומת

אני חולת פסוריאזיס כבר 11 שנים ואני סובלת מאוד מהקרקפת היתי ליתר דיוקותאמיני לי שלעשות פרסומת סתם זו ממש לא אני. בקשר לשמפו מסתבר שזה שמן של חברת............... שלא נציין את שמה כדי לא לעשות פרסומת שמים אותו קצת ממתינים 10 דקות וחופפים וזה הפתרון המדהים ביותר שמצאתי אותו והכי טוב זה שהוא על בסיס חומרים טבעיים

למעלה