נראה לי שליגל יפשטו רגל (או: למה לא לקנות דוק

fazer

New member
נראה לי שליגל יפשטו רגל (או: למה לא לקנות דוק

אטי) זה אולי סיפור קטן, אבל נראה לי שעם שרות כזה, ליגל יצטרפו לרשימה ארוכה ולא מכובדת של יבואני המותג שהלכו בדרך כל יבואן (איטלקי, לפחות): לפני הרבה מאוד חודשים (מעל חצי שנה), עוד בתקופה שנועם חצור היה מנהל המוסך, החליפו לי חיישן ספידומטר באופנוע. מהר מאוד הבנתי שהחיישן לא תקין כשראיתי שאני נוסע על 80 באיילון (ואני לא). כשהגעתי אליהם מייד אחרי ההחלפה, הם טענו שהספידומטר עצמו דפוק (מוזר מאוד איך עד שהלך החיישן הוא היה תקין לגמרי), אבל בסוף השתכנעו שהם הרכיבו יחידה לא נכונה, והבטיחו להזמין חדשה ולהחליף. ומאז - כלום. בינתיים נועם התחלף בדודו, בפעמים שהייתי אצלהם או שדודו היה בחופש, או שהוא לא היה במקום, או שהוא הבטיח שהוא יזמין, או שהוא שוב הבטיח שיזמין... למזלם (ולרוע מזלי), כיון שאני גר בחו"ל ומגיע לארץ פעם בשבועיים-שלושה לסופ"ש, אין לי זמן להגיע אליהם ולשבת להם על הראש כל יום, אז החלטתי לנסות את מזלי טלפונית. יוק. הבטיחו שיחזרו אלי, ולא חוזרים, מתחמקים, לא נותנים תשובות, אין שם אחראים... בקיצור: לא שמים זין על הלקוח - עם כזה יחס, אני לא אמליץ לאף אחד מחברי לקנות דוקאטי, ואת החלקים שלי אני אביא לבד, מחו"ל.

mayhema altar

New member
לא חושבת שיעזור

לא נראה לי שזה כמו הארלי-ביואל- ששולחים הנה נציגים לראות אם המקום והעובדים ראויים.. אני בעצמי ניסיתי לשלוח לדוקאטי העולמית איזו התכתבות.. לא בנושא הזה.. אלא בהתייעצות כלשהי והם התנערו מזה מהר מאוד(ענו אבל ללא מענה מעשי). לא מעניין אותם- בקיצור- איטלקים. עובדים כשבא להם.

מיצו

New member
../images/Emo2.gif לאאא!!! לא יכול להיות כזה דבר!!!!

בדיוק כשחשבתי (טל, שים לב, "כש...") לרכוש לעצמי 1098 אדמדם יפהפה! הרסת לי חלום. NOT!!!

מיצו

New member
הייתי יכול להיות בעניין אבל, אפס, המחיר

שלהם עבר מזמן את רף הפרופורציה, אפילו למישהו כמוני. יש גבול לכמה שאני אשלם על אגזמה. אופס, זה היה צריך להיות אקזוטיקה. לא נורא, עוד חודשיים למאנאייק.

fazer

New member
ת'שמע, תקשיב...

בסופו של יום זה לא שאני לא קניתי דוקאטי - זה עדיין לא מצדיק שירות מתחת לכל ביקורת.

Super Max

New member
ציניות בצד,

יש "כמה אנשים" שאני מכיר שחשבו לקנות את ההיפר-מוטארד, במיוחד עם תג המחיר שהוצמד אליו לאחרונה, אבל עם סיפורים כמו זה, יתרחקו ממנו כמו מאש. מכיוון שבדוקאטי עסקינן - במוקדם או במאוחר (כנראה במוקדם) בעלי האופנועים האלה יזדקקו לשירות/לאחריות. ממותג שממצב את עצמו כ- state of the art, וגובה על האופנועים שלו מחירים בהתאם, מצפים לשירות 5 כוכבים ומעלה. SM

mayhema altar

New member
אני לא מבינה איך עדיין לא קנית מחו"ל

האמת שאני התרשמתי לטובה מדודו, מבחינת הזמינות שלו- נראה לי שמדובר רק במזל שלך.. כי הוא דיי זמין. מעבר לזה הניסיון שלי איתם קצר מאוד לבינתיים.. אז קח לך את התגובה שלי בערבון מוגבל. אני מבינה שהאופנוע כבר לא באחריות? במידה ולא אני ממליצה לך לטפל בבעיה לבד או יחד עם מומחה- אם אתה מעוניין בעזרה דבר איתי בפרטי ואוכל להפנות אותך למישהו.

itzikme

New member
חבל שהשמטת כמה פרטים חשובים בסיפורך

מן הראוי שתספר את כל הפרטים כגון שביקשת להחזיר את החלק ונאמר לך שברגע שתחזיר אותו תקבל את כספך בחזרה,וזאת בטענה שבחו"ל החלק עולה לך הרבה פחות. ובתור אדם שרוכב כבר שנים על אופנועים איזה מן היבואנים היה נוהג כך ? איזה יבואן שהיית אומר לו שתביא את החלק מחו"ל באופן עצמאי היה מחזיר לך את הכסף, ובכל מקרה אין לך מה לדאוג לבעלי ליגל הם לא מתכוונים לפשוט את הרגל בזמן הקרוב

Super Max

New member
אני מקווה בשביל ליגל שהוא לא מייצג אותם

כי אם הוא איש היח"צ/שיווק שלהם - שיחפש מקצוע אחר.

אבן חצץ

New member
ועוד משהו על ליגל

הם מייבאים גם קטנועי TGB תגידו, כמה פעמים יצא לכם לראות קטנוע TGB על הכביש? כמה פעמים יצא לכם לראות פרסומת לחברת TGB? וזה אגב לא סיני, זה טיוואני, בדיוק כמו סאן יאנג וקימקו שמצליחים מאוד כידוע

itzikme

New member
אני לא מייצג את ליגל ולא עובד שם

אינני מייצג את ליגל ,אני לא מקבל שכר מליגל ולא עובד שם, פשוט אני מכיר חלק מהעובדים שם, ולא נחמד לראות שאנשים רושמים דברים לא נכונים, וסתם לידע כללי במקצוע שלי תובעים על דברים כאלה וקוראים לזה הוצאת לשון הרע

itzikme

New member
לא מייצג סוכנויות אופנועים,

אתה יכול להסיר כל דאגה מליבך אינני מייצג סוכניות אופנועים אלא חברות הרבה יותר גדולות

Raffael

New member
ידידי המלומד הקפיד ללבוש את חליפת האיומים

בטרם ירה את דבריו, שיש שהיו רואים בהם, לכאורה, משום רמז לאמירה שיכולה להתפרש, בנסיבות מסוימות, כבעלת תוכן העלול להשתמע כבעל זיקה אפשרית לשימושים אפשריים הנרמזים בשמה של חליפה כזו? מבלי לפגוע בזכויות*. הזכות לדאחקה על חשבונם של מאגרי אויר חם.

למעלה