נראה לי שזו סכרת הריון ..

נראה לי שזו סכרת הריון .. ../images/Emo10.gif

אלה תוצאות העמסת הסוכר (100) מאתמול בבוקר: הנה התוצאות שחזרו הבוקר מהעמסת הסוכר (100) של אתמול: 1. 116 2. 225 3. 226 4. 140 הריון ראשון שלי - הריון תאומים, אחרי טיפולי פוריות, שבוע 26... .... זה זה, נכון ?

bubiky

New member
../images/Emo4.gifכן. יש לך סכרת הריון

הערכים התקינים הם: בצום עד 95, אחרי שעה עד 180, אחרי שעתיים עד 155 ואחרי שלוש שעות עד 140. יש לך 3 ערכים לא תקינים והאחרון על הגבול כך שזה די ד משמעי... אבל זה לא סוף העולם, תקבלי הנחיות מהרופא שלך שיכללו בדיקות יומיות לערכי הסוכר בדם בעזרת מכשיר גלוקומטר+תפריט מתאים מדיאטנית. מנסיוני השבוע שבועיים הראשונים הם הכי קשים, למצוא את האיזון ואת האוכל המתאים וגם לעכל את הבשורה...אבל אח"כ זה כבר זורם ומתרגלים לתזונה הבריאה יותר וגם לבדיקות היומיומיות. יהיה בסדר

תומרונתם

New member
מנהל
שלום לך עדי

אכן, סכרת הריון זה זה... מה שבעיקר מטריד הוא שכל הערכים שלך גבוהים, השני והשלישי אפילו מאוד גבוהים, מה שאומר שבמהלך יום רגיל (ולאו דווקא בגלל העמסה מטורפת של 100 גר סוכר) את כנראה נמצאת עם ערכים גבוהים. רצוי שתגשי כמה שיותר מהר לקבל הפניה למרפאת סכרת הריון, ותקבלי הנחיות איך להמשיך - דיאטה, מדידות סוכר, ואולי אף עזרה עם אינסולין. אשמח אם תעדכני מהן ההנחיות שקיבלת, פשוט מעניין אותי לדעת איך מטפלים במצב של ערכים גבוהים כבר בהתחלה. וכמובן בהצלחה עם ההריון היקר הזה!!

ברוכה הבאה עדי מגבעתיים../images/Emo39.gif

כפי שכבר ענו לך - אכן זו סוכרת הריון. כיוון שהערכים באמת גבוהים, ממליצה לך לפנת לרופא כבר מחר בבוקר על מנת לקבל הפניה למרפאת הריון בסיכון (ואולי את כבר מטופלת בכזו בשל הריון התאומים ? - אם כך, כדאי להרים להם טלפון כבר מחר לקבלת הנחיות.) במרפאה תותאם לך דיאטה אישית ע"י דיאטנית ותקבלי מכשיר ביתי לניטור הסוכר והנחיות איך ומתי להשתמש בו. בינתיים כדאי להתחיל לאמץ את "ההנחיות הככליות לדיאטה לסוכרת בהריון" שמופיעות בהודעות הנבחרות של הפורום. אנחנו כאן לכל שאלה ותמיכה

למעלה