נראה לי שזהו...

ochenta

New member
נראה לי שזהו...

ביום שבת בבוקר, איכשהו יצא ש"שכחנו" לינוק. בערב, בעקבות ארוחת ערב ארוכה ומשביעה, הלכנו ישירות לאמבטיה. בבוקר שאחרי החלטתי לנצל את המומנטום - לקחתי אותם לחדר שלנו לעשות אינהלציה ולהתחבק, ובשסיימנו - גלשנו לקריאת סיפור משותפת. לגן הלכנו עם תפוח חתוך, שנאכל בתיאבון ובשמחה. לא דיברנו, לא הסברתי, אפילו לא ממש תכננתי. אבל ברור לי שהם בשלים וגם אני. אתמול בבוקר והיום אחה"צ היו קצת עקצוצים ותחושה של לפני גודש, שלא התפתחה לשום דבר. כך הסתיימו להן שנתיים מופלאות. החיבור מופלא ביני לבין שני המלאכים שלי הוא מתנה שתישאר שלנו לנצח. עכשיו אני מקפידה להעניק להם את הזמן הזה, של החיבוק המשותף, בלי קשר לציצי. לכל המניקות המתחילות, שמתמודדות עם השבועות הראשונים והקשים - חוסר השינה, הגזים, "האם יש לי מספיק חלב", "כמה זמן הם צריכים לינוק", "איך לשלב שאיבות" - אני רוצה לומר לכן אתן בתחילתו של מסע מופלא. כן, ההתחלה יכולה להיות קשה, אבל כבר בגיל 4-5 חודשים זה משתפר לעין ערוך, והתרומה של ההנקה לכן, לילדים ולקשר המשותף - לא תסולא בפז. ולאלה שכבר גמלו - מתי באמת ייגמר החלב?

וואו - ריגשת אותי מאוד מאוד

כתבת כל כך יפה ואני מזדהה עם כל כך הרבה ממה שכתבת (חוץ מזה שאצלי הם עוד לא בשלים...
). אין ספק שזהו מסע נפלא ששווה את כל המאבקים והקשיים שבדרך. החיבור הזה, הבלתי אמצעיות הזו - אין דבר שישווה לזה. ואת אלופה!! ולגבי החלב - כשגמלתי את הגדולה שלי, החלב עוד יצא בלחיצה חודשים ארוכים אחרי (מעל שנה) אבל לא היה איזשהו גודש או תחושה לא נוחה. בקרוב אצלנו!

royanat13

New member
אבל נכון שלא תעזבי את הפורום?

אוצ'נטה, שמחחה שכולכם שלמים עם המהלך ומקבלים אותו בטוב. אשמח להמשיך ולקרוא את דברייך, כאן בפורום, למדתי ממך רבות. תודה. מנצלת, אתמול לפני שנה, שעה לפני צאת הצום הפכתי לאמא לבן ובת מדהימים. מאז אתמול בבוקר אני בהתרגשות גדולה ושמחה מציפה אותי.

בזכותך אני ממשיכה להניק !!

אני זוכרת שנכנסתי לפורום הזה אחרי שחזרנו מבית חולים והייתי בשוק מכן !! נתתן לי השראה רבה והמילים שלך מחזקות אותי ומזכירות לי למה אני מוסיפה להתאמץ !!! כל הכבוד לך ותודה על השיתוף

וואו, כ"כ מרגש....

ממש משמח אותי לקרוא את התחושה שהגמילה פשוט קרתה באופן טבעי- אני זוכרת שכך היה לי גם עם הגדול שלי, ויש משהו בזה שנותן איזושהי תחושת שלווה/שלמות. אני שמחה בשבילכם שזו החוויה ושאתם עכשיו עוברים לחוויה אחרת ובוגרת יותר של ביחד. שיהיה המון בהצלחה ובהחלט יתרום לכולן שתמשיכי להיכנס מידי פעם ולתרום מנסיונך. תודה!!

ולגבי החלב

אצלי עם הגדול לא היו תופעות לוואי אחרי הגמילה אבל חצי שנה אחרי כן פתאום במהלך מקלחת נזל לי קצת חלב. רק עשיתי בדיקת פרולקטין שיצאה תקינה וזה עבר תוך זמן קצר...

באמת מרגש מאוד!

זה כל כך הרבבה יותרנעים כשזה קורה מעצמו ולא צריך יותר מדי דיונים ועניינים. פשוט יודעים שהגיע הזמןוכולם גולשים בנוחות למצבחדש ונעים לא פחות. אני ממש זוכרת את ההפתעה והקושי שלי להשלים עם זה, אפילו שמצידם זה קרה די בקלות,ובסה"כ גם ביוזמתי. מתי החלב נגמר?אצלי נגמר די מהר, ביחוד עם הכניסה להריון,שקרתהתוך חודש וחצי-שניים מהגמילה. הייו יוצאות כמה טיפות בלחיצה, אבל ממש מהר גם זה נעלם. וגודש - כנראה שכבר באמת לא יהיה לך, לפי מה שתארת. שיהיה לכם נעים וכיף גם בהמשך!

איזה גמילה מקסימה! וקצת שאלות, כמובן...

נשמע מדהים, במיוחד לראות שאת כלכך שלמה, רגועה ומסופקת מההנקה. את מדהימה בעיני, כל הכבוד. מאחלת לעצמי את אותה החוויה. כנראה בגלל שזה היה כל-כך הדרגתי ונכון לא היו יותר מדי עניני גודש, או שיש ולא ציינת, אם כן איך התמודדת עם זה? מאיזה גיל בערך הם יונקים רק פעמיים ביום? מתי היתה ההנקה של לפני השינה ומתי זו של הבוקר? מאיזה גיל זה ככה? אצלנו בני 9 וחצי חודשים יונקים בוקר, צהריים וערב, יש הנקת לילה אחת שתרד ממש בקרוב (בסביבות 4-5). זה כל-כך מוזר לי שהאינטנסיביות של החודשים הראשונים הצטמצמה לכלכך מעט הנקות כבר בגיל כזה, אם היו אומרים לי את זה כשהתחלתי להניק היו לי הרבה יותר כוחות נפש לכל מה שעברתי אז. מקווה שתישארי בפורום, לפחות עוד קצת... התרומה שלך כאן היא אדירה המון תודה, נטע

וואוו ../images/Emo106.gif

כל הכבוד על הגמילה החלקה והשלווה טוב לשמוע שכולכם נגמלתם בקלות יחסית תהנו מהפרק החדש בחיים! בקשר לחלב- גודש לא חוויתי לאחר הגמילה היה יוצא עוד קצת חלב בלחיצה אבל לא משהו רציני כנראה שעכשיו את יכולה בלב שקט למכור את המשאבה

חדשה08

New member
מצדיעה לך!

איזה סיפור יפה... מאחלת גם לי
בני שנה וחודשיים ועדין יונקים - והרבה בזכותך! יאללה... מקווה שניפגש בסבב שני
(כפול!!!)

ochenta

New member
אני סיימתי...

אבל אין ספק אם יש משהו שמעורר בי געגועים זה ההנקה...

קושקוש29

New member
איזה יופי של גמילה

נשמע שעבר תהליך ממש רגוע ושליו. כל הכבוד לכם. אין ספק שאת אחת מעמודי התווך של הפורום ואני מקווה שתמשיכי לבקר כאן ולעזור לבנות. התשובות שלך תמיד היו רציניות ומקיפות, ואף פעם לא התעצלת לחזור שוב ושוב על אותם הדברים, כל פעם עבור מניקה אחרת חדשה. לי עזרת מאוד. שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך.

ochenta

New member
תודה לכולן!

אכן מרגש להיות בנקודה הזו, ואני מרגישה סיפוק רב ושמחה וחוופש - ועם זאת בכל פעם שהם מתרפקים עלי, יש גם געגוע... וכמו שאתםן רואות, אני עדיין פה!

מיכל 2and1

New member
למלאך הקשוח שלי....

ברגעי טעיה ותהייה....לתת תוספת או לא? לשאוב בעמצה הלילה , או לעזזל - לישון!!!!!? היתה לי תמיד ochenta קטנה בראש שאמרה "העתיקי מיוסי"....סתם, היא אמרה לא לת"מל וכן לשאבות באמצע הלילה....עזרת לי להיות גם קצת לא שפויה עם ההנקה......וזה למרות שנחנו ההפך אחת של השניה. תודה!. המשך גידול מאתגר ומהנה.. כי ההמשך מעמיד אותנו באתגרים נוספים....ובעוד אתגרים ...ובעוד אתגרים....

דבורה1

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gifמי אישר לכם?

אוצנטה יקירתי שאני מכירה עוד מהימים בהם היית בטן גדולה שחצי יושבת חצי שוכבת על הריצפה אצלי בבית
אני שמחה וקצת עצובה. שמחה כי נשמע שהגמילה שלכם נעימה וזורמת (ממש כמו אמא) עצובה כי אני רוצה אותך פה. עם הנחרצות שלך, עם עודפי הידע הנפלאים שלך ועם טונות האיכפתיות שלך. אז את לא עוזבת אותנו נכון? זכרי- פעם מניקת תאומים, תמיד מניקת תאומים. אין הנחות
ו
לכם

למעלה