נראה לי שאני שוברת את שיא השקיפות..

נראה לי שאני שוברת את שיא השקיפות..

נראה שאף אחד פה לא מתייחס לשירים שלי. אולי אני צריכה להסיק מסקנות.טווווב. אז הנה עוד אחד כזה: תלתלים תמיד חשקה נפשי בתלתלים חומים, מבוקבקים סמיכים וגולשים כמו דייסה רותחת בועות בועות. תמיד רציתי - ולא היו. עכשיו יש לי את תלתליו.

שלהבת4

New member
יש לי שפעת תלתלים למכירה.........

מחיר מבצע לתלתל (אמיתי)-25 א"ג בלבד. מישהו מעוניין?????????????????

X_CALIBER

New member
חשקה נפשי בבחורה עם חשק לגילגולים

גילגולים כבפרסומת המתקתקה נתלים על כתפייך בתנועה גלים עדינה מתחשק לי פשוט לרכון אל צווארך ולטמון ראשי בהר של תלתלייך אשר ידגדג באפי עד דמעות ריח של שמפו מתנר ממך וגונב ממני רגע האמת לאמיתה שבמבט שני ואפילו שני שיערך חלק בשלגיה אך בשבילי כל עוד תרצי תהיי תמיד המתולתלת בראשי

נעמה ע.

New member
מבוקבקים? ../images/Emo13.gif

חמוד מאוד... גם אני רציתי תלתלים... אבל כשאני רואה כמה ´נוטרל פורמולה´ צריך לשים כל בוקר... אני מתחרטת
. שמחה בשבילך, אגב.

מרגריטה

אם יורשה לי להגיב בהערה בונה... לדעתי יש מקום לפתח את השיר. אני חושבת על הרגש שיש מאחורי המילים והוא בטח כל כך חזק, ולדעתי המילים לא מספיק מתחברות עם אותו רגש. אם אני מתחברת נכון, יש המון אושר כעת. תנסי ליצור אותו גם בעט (חיחי יצא לי חרוז). הגיון חולשה.

ענן צוף

New member
אחלה שיר ../images/Emo39.gif

אחלה שיר, אם את שואלת אותי מכשפה... ממש מקסים!

תודה, תודה לכולכם!

אתם מקסימים. אבל הגיון בחולשה צודק/ת. אני באמת כרגע בשלב שקשה לי ללכת עם הרגשות עד הסוף. ולכן בוקע מהשיר צליל זהירות, או היסוס אם תרצו. האושר רוצה לפרוץ וללכת ערום ברחובות, אבל הוא מתבייש...

למעלה