נראה לי ביבי משחק בכולם בנושא הבחירות

Haemek

New member
נראה לי ביבי משחק בכולם בנושא הבחירות

הרי השמאל שוב לא מציב מועמד ראוי, אחד שיש סיכוי שיסחוף את העם, ושוב השמאל ממנה אנשים ריקים ומלאי שקרים כמו שלי (שכבר עושה הכנות "להצטרף") ומופז, וביבי מאידך יושב מצוין וחזק, אז למה שלא ישחק בהם, במובסים מראש, ויראה להם מי הבוס?

השמאל לא מפסיק להתפצל, וכמובן שהרסיסים, כולם, אבל כולם "יודעים שהם מועמדים להחליף את ביבי"

כמה מגוחך השמאל דהיום, או החומר שנותר שם. שוב ביבי ישב עוד 4 שנים, שוב השמאל יחזקו אותו בכמה מנדטים בודדים שהם יקבלו (וככה יביאו הרבה שמאלנים להצביע לביבי) והמדינה תמשיך להתנהל כמו שצריך.

וטוב שכך.

תראה

עוד לא פגשתי מימיי מישהו שהיה אנטי-ביבי ושינה דעתו עד כדי שהצביע לו,
אבל כן פגשתי את ההיפך.

אז מצד אחד קשה לי לדמיין שמישהו יצביע ליאיר לפיד בבחירות אמיתיות,
מצד שני אף פעם לא הבנתי איך מצביעים לקדימה, ובכל זאת הצביעו להם.

בקיצור, לך תדע.

מה שחשוב הוא, מה ההבדל בחיים שלנו בין אלה לבין אלה.
לדעתי לא הרבה.

Haemek

New member
אני יכול להסביר לך למה הצביעו לקדימה...

קדימה, אסופת קקי הכי גדולה אי פעם, שנקתה את כל הקקי מכל שאר המפלגות, שכרה את אייל ארד כמוביל.

אייל ארד יודע שלא חשוב מה יגידו לשמאלנים, הכי חשוב שהם ישמעו שמנהיג זה וזה, הוא זה שיש לו סיכוי להפיל את ביבי וחשוב לכן להצביע לו. לא חשוב מצע שמצע, לא חשוב אם האיש מבין או לא, העיקר שיגידו לשמאלנים שאיש זה יגרום לביבי לעוף.

וזה מה שהם עשו, וזה למה מרצ קבלו 3 מנדטים. השמאל לא מצביע בעד מנהיג או מצע או דרך. השמאל מתוכנת על ידי התקשורת להצביע נגד ביבי.

איש חכם, אייל ארד. או זה או שהשמאל כקהל, הוא כמו עדר של רפי שכל, שקל לנהוג בו.

עובדה: השמאל הצביע לכל הפושעים שמרכיבים את קדימה. השמאל מורכב מרפי שכל שקל לשלוט עליהם באמצעות הסיסמא "ביבי".

מי המלך1

New member
אז לא פגשת את מי שצריך.

מצביעים צעירים אין להם את דפוסי ההצבעה השיבטיים הנהוגים אצל המבוגרים .הם משנים את דעתם
לפי המצב כפי שהם רואים אותו.
אני מבחין ברחוב חוסר רצון לבחירות ורבים אינם מבינים מדוע צריך להקדים את המטרד הזה.זה כמובן מצביע על מצב יציב
ורגוע בו נמצאת המדינה כיום.

Haemek

New member
ומשום מה "מנהיג השמאל" ברק, שלא מיצג איש

מוזכר בכל מהדורת חדשות... רק מראה לכם השמאלנים מה התקשורת השמאלנית דוחפת...

כי אולי יהיו עוד כמה רפי שכל בודדים שיחשבו שהאדיוט מבין משהו, ושוב הוא "יביא מנדטים".

מנהיג שמאל טיפוסי. מהסוג "המצטרף"

יונקון

New member
הסתכלתי בתחזיות לבחירות ולא מצאתי שום דבר

שקשור לברק אז ייתכן מאוד שנתניהו ייתן לו איזה חבל הצלה להמשיך לשרוד פוליטית

Haemek

New member
אז תסביר לי למה שמשהו יתן משהו לכשלון כמו ברק

מאיפה מצוץ הסיפור הריק הזה?

אתה חושב שביבי הוא היחיד שלא רואה שהאדיוט לא יוצלח? אפילו השמאל כולו כבר זרק את ברק ורובם שם בשמאל רפי שכל, זה למה בחרו בו כבר פעם שניה.

מורנא007

New member
זה כבר לא פוליטיקה

הקשר נתניהו - ברק הוא חם, הם ידידים עוד מימי הסיירת.

Haemek

New member
כלומר שכולם רואים שברק דגנרט, חוץ מביבי?

התקשורת טיגנה לכם את המוח: להזכירך, ברק הוא נציג השמאל, השמאל הביא אותו שוב.

התקשורת השמאלנית מנסה לסדר לכם את המוח וליצור קורלציה בין ברק לבין ביבי, ומניחה את ברק בצד של ביבי אחרי שהוכח שברק הוא בעצם דגנרט, להניחו בצד של הימין. אבל היתה זו התקשורת שדחפה אותו לחזור לפוליטיקה לפני 4 שנים.

אז התקשורת מוציאה שמועה מופרכת, שביבי יסדר גוב לברק.

למה שמשהו יעשה את זה? הרי ברק הוא נציג שמאל, ודגנרט מוכח, למנ שביבי יכניס אותו על חשבון אנשים מתפקדים בליכוד?

כי זה מסתדר לכם שהופכים את ביבי לטיפש (וזאת שאלה רטורית)

למעלה