נקרע לי הקישקעס מהמקום הבוקר

הילה301

New member
ואוו , יפה שלי ../images/Emo201.gif

אני מתארת לעצמי מה עובר עליך. גם אצלנו גן חדש, אחרי שהיתה בחממה של הפרטי. בנתיים הכל חלק פה, אבל אני עוד מחכה. אני רק יכולה להבטיח לך, מצפיות בילדים שהוריהם עזבו אותם בוכים בהסטרייה, שאיך שההורים עזבו, עברו 2 דק' והם נרגעו. אנחנו, כאמהות , מכילות את כל העצב והכאב של הילדים שלנו, אבל זה טבעי. אישית אני דואגת לייד הילדה לספר לכל מי שסביבנו "אתה יודע שפיץ בגן חדש ומקסים , גן שרק ילדים בוגרים הולכים אליו" . ואני משבחת את הגננת (למרות שהיא עושה לי אסוציאציה של רוצחת סידרתית) ואת המבנה (למרות שהוא חדש וריק ועושה לי דיכאון) . ועושה מזה משהו מאד כייפי ושווה. תגידי לה היום שאת מאד גאה בה, כשאת מסתכלת עליה כמה היא בוגרת ומתפתחת. תשאלי אותה על הגן , ואם היא תגיד לך שהיא לא אוהבת אותו/משעמם לה/היא לא רוצה ללכת יותר, תגידי לה שאת מבינה אותה, שגם כשאת התחלת עבודה חדשה היה לך קשה, כי לא הכרת אף אחד, והחוקים היו חדשים וזרים לך, אבל הנה , היום טוב לך ויש לך חברים חדשים ואת כבר רגילה אל המקום. תמיד עוזר כשאנחנו מביאות להם דוגמאות מאיתנו. חוץ מזה, מחבקת אותך ממיש, ואת תראי, יהיה בסדר!!!!!!! עוד כמה ימי התאקלמות ודברים ישתנו

תודה ממוש.רעיוןטוב. -

אני אקח אותו. לחזק אותה עוד יותר על זה שהיא בוגרת - ולנסות לתת לה טוויסט חיובי על הגן..כמה שאני יכולה. אני שמחה ששאלתי - יש לכם רעיונות יפים...

נשיקות של אמא יש לה?

תכיני דף מלא בנשיקות (אפשר להוריד מהאינטרנט). תדפיסי, תגזרי ותכניסי למעטפה או לקופסא קטנה. על הקופסא תכתבי "נשיקות של אמא". תסבירי לה שאת שמה לה מלא נשיקות ממך בתיק שלה ובכל פעם שהיא מתגעגעת או עצובה שתיגש ותיקח לה נשיקה ממך. חוץ מזה - האם יש אפשרות שאחד ההורים שלך יקח אותה בתקופה הקרובה לגן? אנחנו מצאנו שמההורים שלי יותר קל להם להפרד מאשר ממני (למרות שהבוקר הטוען עשה סצינה מרשימה גם לאמא שלי). והכי חשוב - נשימה עמוקה

עוד רעיון משובח. ממש ממש יפה!!!!!!!!!!!!!!!!

מיד ניגשת להכין (בשביל מה יש משרד.....) בקשר לבוקר - אי לא אוספת אותה בצהריים מהגן - אלא אמא שלי (שזה נהדר במקום צהרון) ולכן אני לא רוצה גם בבוקר לא להיות איתה. נעבור את זה ביחד.היא תבכה..אני אבכה תודה ממוש.עכשיו סליחה - אני הולכת להכין דף נשיקות.

קאפקייק

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

היי יפייפיה, רק עכשיו ראיתי
. מכירה את נושא הקליטה הקשה... אוח, כמה שבכיתי באוקטובר שנה שעברה...
(אני מניחה שהרבה יותר ממנו
). מה שכתבו לך כאן (בעיקר גברים, שמת לב?
) בקשר לעניין ה-3 דקות וזה עובר נראה לי לא רחוק מהאמת... אני בטוחה שהקטנה המהממת שלך תשתלב שם ממש מהר, תזכרי שהיא אחרי סופ"ש, אחרי מחלה... וזה רק מצטרף ל"כל ההתחלות קשות". תני לה יום יומיים והיא כמו חדשה
ואת - קבלי דף נשיקות משל עצמך... -
|

א פרסקי

New member
פשוט התחלה ../images/Emo13.gif

כמו כולנו בהתחלה זה קשה ולאט לאט מתרגלים

אייבורי

New member
סוד ל../images/Emo80.gif ול|סוס|

שלש דקות אחרי שנעלמת מהדלת הילדה רצה משחקת וצוהלת.

DANAQ32

New member
ההסתגלות לגן החדש

קשה בעיקר לנו ההורים.. אני זוכרת את עצמי, יושבת מחוץ לגן ובוכה כשהוא כבר היה רגוע ומאושר ושכח ממני. כן, וגם נתפסתי לא פעם מציצה פנימה, לא על סולם אבל בהחלט עשיתי אקרובטיקה כדי לראות אותו. נתנו לך כאן המון עיצות ורעיונות מעולים, אצלנו עבדו סיפורים על גמדיי קסם ועל פיות טובות ששומרות עליו/ה עד שאני מגיעה ומספרות לי שהיה לו/ה יום נפלא בגן ותמיד אמרתי כמה שזה כיף לשמוע ושאני חושבת עליו/ה כל היום. הכי חשוב, להיות חזקה, ולשדר שהגן זה מקום טוב ולהאמין בזה כי ילדים קוראים אותנו כמו ספר פתוח ויודעים מתי אנחנו מזייפים. ועוד דבר חשוב, להגיע איתה לגן, לתת חיבוק גדול ונשיקה וללכת, לעשות את זה קצר, כי כל דקה שאת איתה בגן היא דקה אחת יותר של בכי מצד שתיכן. קבלי
ותראי שזה רק עניין של זמן.. תוך מס' ימים (לפעמים קצת יותר) הכל יהיה בסדר והיא תלך בשמחה לגן.

rrredshay

New member
טוב, את מתכוונת לעדכן אותנו על מה שהיה הבוקר?

או שנתקשר לגננת???

למעלה