נקודות אור של השבוע, יאללה תפציצו!

chasing time

New member
נקודות האור של השבוע שלי!

האמת, השבוע עוד לא נגמר, ונקודת האור המרכזית היא זו שמחר יש לי יום הולדת (23.. קטנה
), ואני ובן זוגי היקר נוסעים להתפנק במקום שלא ידוע לי איפה הוא או איך קוראים לו.... עוד כשעתיים נצא לדרכנו
נקודת אור נוספת- הבוס נותן פיצויי פיטורים למרות שאני התפטרתי.. הייתי מעדיפה לא לקבל אותם מסיבות כאלה ואחרות, אבל מילא..

dify

New member
לא לבעלי קיבה חלשה.

האמת, היה שבוע סבבה, לזוגה שלי יש ארון בגדים חדש, בחיי, לא רק שקנינו לה טון חולצות, אלא גם חידשנו לה את מלאי המכנסיים (עם זוג אחד מעלף במיוחד שזכה אתמול לאלף מחמאות בחתונה), ביקרנו חברים טובים, וסך הכל היה ממש סבבה... עד ש.... באמת אל תגללו למטה אם לא בא לכם תיאורים פלסטיים דוחים... שלשום בלילה מצאנו חולדה אצלנו. זוגתי הקימה צעקות כאילו לפחות נכנס לנו אנס סידרתי הביתה, הזמנו מדביר שמתמחה בחולדות, מילאו לנו את כל הבית בחומר הדברה, העירייה כבר אתמול פיזרה חומר הדברה בחצר שלנו, ועכשיו אנחנו מחכות לטוב
האמת שזו היתה חוויה מזעזעת וגם מאד לא מרגיעה, ויותר עצוב זה לשמוע שאין ממש דרך להתחמק מזה, גוש דן הומה חולדות, חולדות מטפסות גם לקומות גבוהות, והן חיות חכמות. הדבר היחיד שמרגיע אותי כרגע זה שהבית כל כך הומה רעל שמתישהו היא חייבת להיפגש בזה ולאכול את זה, אוף :(

dify

New member
אני לא יודעת איך

ומאחר והיו לי בעבר עכברונים קטנים בדירה, שזה שום כלום לעומת חולדה, וקניתי אז מלכודת הומנית מהסוג שהם נכנסים פנימה ואז אפשר לשחרר אותם במקום אחר וזה לא דיגדג להם בכלל, אבל בכלל... אז הפעם נתתי לאיש המקצוע להחליט, כי את יודעת מה, עם כל חיבתי לחיות, חולדה בבית זה באמת מחוץ לגבול שלי (וזה שיש לי חתולה לא עוזר בכלל :()

dify

New member
יאללה

אני מוכנה לקחת שלושה ג'וקים תמורת החולדה, איך אני? החולדה מזעזעת אותי! ג'וקים מרססים וזה עובר. קחי.

maybesure

New member
הבעיה עם הרעלים האלו

שהם עובדים לאט. ז"א מהרגע שהחולדה אכלה אותו יקח כמה שעות עד שהוא יפעל. הסיבה לכך היא שחולדות, מסתבר, חכמות מאוד וכשנתנו להן רעל שפעל מיידית והן מתו במקום - חולדות אחרות שראו זאת לא אכלו מהרעל. הבעיה עם איטיות הפעולה היא שהחולדה לא תמות במקום בו היא אכלה את הרעל אלא במקום אחר אליו תגיע. אם לא מוצאים את הגוויות מתחיל סרחון של נבלות. אבל אצלכם העיריה לפחות מדבירה. אצלנו אין תקציב.. אגב, חתולים הם מניעה מצויינת נגד עכברים/חולדות. לנו יש בין 7-9 חתולים רוב הזמן בחצר ואין עכברים וחולדות- בשכונה באופן כללי יש.

dify

New member
מישהו צריך ליידע את החתולים העירוניים בכך..

החתולה האישית שלנו לא מזיזה לחולדות בכלל... והחצר הומה חתולי רחוב, ותאמיני לי שאני יודעת כי הם, החתולים, פרסמו מודעה, שאצלנו במטבח יש פינת אוכל פתוחה לחתולים, והם נכנסים לנו קבוע הביתה לאכול מהאוכל של החתולה שלנו (מהיתרונות של לגור בקומת קרקע.. יחד עם אלפי חשופיות שמקצרות את הדרך מהחצר הקידמית לחצר האחרוית היישר דרך הבית שלנו
) מה שהביא אותנו להקפיד לא להשאיר שום אוכל גלוי, בטח לא אוכל חתולים, כי בהתחלה עוד היינו חביבות ומאכילות אותם, וכמובן שזה רק הביא עוד חתולים... אז גם עכשיו, עם החולדה, עדיין נכנסים לנו על בסיס יומיומי חתולים שונים (שבורחים בשניה שאנחנו שמות לב אליהם), ולא, זה לא גרם לחולדות להיעלם, וכאמור, יש בחצר חתולים על בסיס קבוע. האמת היא שהמדביר אמר שעכשיו כשמגיע הקור החולדות מחפשות מקומות חמים, לכן הן נכנסות לבתים, שזה מאד נורמלי (
) אני חיה בתקווה שזה היה חד פעמי ויעבור... לגבי הרעל, שאלתי אותו מה יקרה עם הגופה... הוא אמר שהיא אוכלת את הרעל, וזה לוקח 4-5 ימים עד שהרעל עובד, בינתיים היא מניקה את הגורים שלה וככה היא והגורים מתים במחילה שלהם, אם המחילה נמצאית בחצר, זה חצי נחמה (אני די משוכנעת שהיא לא בבית, כי אין סימני נזק, אין שקיות אכולות וכד', אני מקווה שתפסנו הכל בזמן)

nate2000

New member
אצלנו נכנס נחש קטן לחצר

טוב שיש חתולים שטיפלו בו מהר. לנו רק נשאר לפנות את הגוויה

elena20

New member
טוב, היה לי שבוע נחמד

היה מוזר לא להתחיל את שנת הלימודים הנוכחית ולא להרגיש לחץ של הגשות וכו'
*הלכתי לכמה ראיונות עבודה והיה די מוצלח, מקווה ששבוע הבא אני אתחיל לעבוד כבר איפשהו. *הכנתי אורז ויצא סבבה, זה אחרי שהרסתי תפו"ח
אבל לא נורא, לומדים לאט-לאט.

Cafe Latte

New member
כתבתי לך בפייס, אבל התנתקת. את ממש ממש

תותחית. כל הכבוד מותק :)

The Blue Fairy

New member
ושלי :)

ממש ממש כיף לי בעבודה, אני עובדת בחדר לידה מאחד מבתי החולים, וזה מדהים אותי כל פעם מחדש לשמוע את הבכי הראשון של התינוק

lllMangalll

New member
נק' אור

- עוד מעט אצא מכאן ואז... סופ"ש! - אני ממשיכה במתכונת של חידוש קשרים ישנים עם אנשים שאהבתי/ הערכתי... ונחמד לגלות שיש הענות

BellA עלמה

New member
שלי

מחר אני ב
חוגגים את היום הולדת שלי (30 ולא משהו
) הייתי בראיון לקבלת לימודים ואני מאוד מקווה לטוב
וסוף סוף אני אלך לנסות להפעיל את המצלמה שקניתי :)

אני אכתוב רק על אחת ../images/Emo3.gif

באחד הערבים השבוע ליאו קרקש כל הערב במטבח אבל לא היה מוכן לספר לי מה הוא מכין... בשלב מסויים הוא קרא לי לסלון לארוחת ערב ומצאתי את עצמי מול זה ----------------------------------------> מסתבר שהוא הכין לי ארוחת טעימות לכבוד יום הולדתי (שטכנית חל רק מחר אבל מי סופר
) הכל כמובן מעשה ידיו, כולל הלחם.

למעלה