נצל"ש שאלון מצחיק שלא קשור לתופים

yaronkkk

New member
סקס שלבחורה יבש כמו הנגב../images/Emo186.gif

בקיצ' בחורה צרפתיה קרה
יאלה מכות

WinterZ

New member
היה לי ממש משעמם

יצאת מהמדינה? אכן, לקפריסין, בלגיה, צרפת והולנד אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? 200 פעם כשהייתי קטן =] התחילו איתך? אכן, שנה שעברה רוסיה מהשכבה שלי צפרו לך? כן.. כששכבתי על הכביש עייף מת. נשארת ער כל הלילה? כן, איזה מגניב אני הא ? לא אכלת יום שלם? כן (זה היה יותר בכיוון של יום וחצי) דיברת בטלפון כל הלילה? כן. הרגת מישהו? לא תודה לאל נישקת מישהו מאותו מין? לא תודה לאל X2000000000 מעבר לנשיקה? וואו אחשלי, להירגע בגדו בך? לא שידוע לי הרגת חיה בטעות? חתול אבל אני מאוד נגד להרוג פגעתי בו בטעות עם קרש בוער בל"ג בעומר =[ הרגת חיה בכוונה? לא ואני גם בחיים לא יעשה את זה גנבת משהו? את האמת שפעם בגיל 6-5 הייתי בחנות צעצועים קטנה ליד הבית שלי... ולקחתי להם כדור גומי קטן כזה אבל בסוף החזרתי להם אותו. פגעת בעצמך? בכוונה ? רצית למות? כן, למי זה לא קרה ? עישנת סיגריות? כן... עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא, וגם לא אנסה שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? עוד לא עשית סקס יבש? אכן ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? איכס אחשלי לא רוצה לרדת לאיזה חבוב עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא, אני נגד עגילים עשית קעקוע? לא הסתפרת? אי שם בעבר הרחוק שלי אכלת חבילת אוריאו שלמה? כן.. זה לא עשה לי טוב השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? לא שזכור לי o_O צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? אכן (בקרוב מוציא עם חברים סרט) היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא.. זה ניצול לתקופה ממושכת? ... 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? לא רצית להיות משהו שאתה לא? לא במיוחד רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? 7 פעמים ביום במחנה של הצופים, לא היה פעולות עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא אבל אני צריך הרגשת שאתה בוגד בעצמך? לא שזכור לי התביישת בהורים שלך? באבא שלי בחיים לא, אולי באימא שלי מתישהו שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? פעם אחת התעלפת? לא נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? לא אישית זה אחד ה-בעעעעעעע עשו לך? לא נעצרת? הייתי קרוב מאוד לפני שבועיים עם חברים קיבלת נכשל בתעודה? 4 השנה, 2 שנה שעברה. שברת עצם בגוף? לא תודה לאל טפו טפו טפו רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן... שוב אני מוצא סרט עם חברים שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? כן שבוע שעבר D: שיחקת מונופול? כן, אתמול ! שיחקת שש-בש? כן עם אבא שלי הוצאת מלא כסף על שטויות? לא הברזת מבצפר? אם היה אפשר לספור את הפעמים התחרטת על משהו שעשית? שהברזתי מבצפר היית אובססיבי כלפי משהו? מישהו או משהו ? משהו בתכלס זה עד היום.. התופים שלי, אף אחד אבל אף אחד לא נוגע בהם חוץ ממני. היית מאושר? אף פעם לא הגעתי לרמה כזאת אני חושב התנצלת על משהו שעשית? כמובן, אם הרגשתי צורך היית מכור למשהו? קולה, רציני היית כל הלילה על המחשב? כן... התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? תמיד זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? ע"ע 4 נכשלים. העברת פתקים בשיעור? אכן תפסו אותך? כן ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא, אבל ראיתי אחד ביצעת אקט מיני בשירותים? לא התעקשת על משהו מטופש? כן, שהבובת פרה שלי היא בעצם פר הברזת למישהו בלי להודיע? שבוע שעבר לשני חבר'ה התחרפנת? ע"ע סרט עם חברים או סרטים שלי לבד נכנסת למצב כפית? מי יודע כמה פעמים ביקרת אצל פסיכולוג? לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? לא שיחקת נוור? אכן שיחקת חבילה עוברת? כשהייתי קטן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא שזכור לי רקדת בגשם? כן, כדי להתחמם! =] צרחת מפחד? לא ראית ריקי לייק? לצערי כן, בזבוז זמן מוחלט קיבלת מחזור? לא.. השתמשת בטמפון? O_O לא היית 'צומי' במודע? לא שנאת את עצמך? הרבה זמן מהשנה הנוכחית צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? לא הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? הרבה פעמים בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן, לעשן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? לא היית על במה? פעמיים, וההרגשה בת זונה היית מחוייב למישהו? לא שאני יודע הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? לא רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? כן השם שלך הופיע בעיתון? השבוע כן, מעריב לנוער תסתכלו !

omer1789

New member
ננסה /:

האם אי פעם: יצאת מהמדינה?כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא?כן שחית בעירום?לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן צפרו לך? לא נשארת ער כל הלילה?כן לא אכלת יום שלם? לא דיברת בטלפון כל הלילה?לא הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? . לא מעבר לנשיקה? חס וחלילה. בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? נמלים הרגת חיה בכוונה? נמלים גנבת משהו? לא פגעת בעצמך?כן (אבל בטעות) רצית למות? לא עישנת סיגריות? רק ניסיתי, זה געיל!! עישנת נרגילה? שחטה אחת ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? בירה לבנה (?) השתכרת? לא התנשקת? לא עשית סקס? לא (אני בן 13) עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג?לא עשית קעקוע? לא הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא שלמה. השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כן צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור?לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד?לא לתקופה ממושכת? . לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים?לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח?לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? לא התאפרת? פורים רצית להיות משהו שאתה לא? לא רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? כן עברת יישור שיניים? אני עדיין עושה יישור שיניים היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך?לא התביישת בהורים שלך? . חס וחלילה!! שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? כן נשברה לך שן?לא עשית למישהו היקי?לא עשו לך? . לא נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה?כן שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? /: (כן) רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים?לא שיחקת כדורסל? טיפה סתם לכיף שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? לא רציני שיחקת טאקי? . בטח D: שיחקת מונופול? בטח שיחקת שש-בש? בטח הוצאת מלא כסף על שטויות? אממ לא הרבה.. הברזת מבצפר? כה התחרטת על משהו שעשית?כן היית אובססיבי כלפי משהו?כן היית מאושר? הייתי ואני עדיין מאושר. התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? תופים (חח) היית כל הלילה על המחשב? כמעט התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה?כן זכרת חלום? כן (לא שלם) נרדמת בשיעור? לא העברת פתקים בשיעור?כן תפסו אותך? . כן ביצעת אקט מיני בבית הספר?לא ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע?לא התחרפנת? לא נכנסת למצב כפית? .לא ביקרת אצל פסיכולוג? לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? מזה? שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא רקדת בגשם? לא רקדתי בגשם, סתם הייתי בגשם צרחת מפחד?לא ראית ריקי לייק?לא קיבלת מחזור? לא השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע?לא שנאת את עצמך? לפעמים צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר?אממ טיפה. היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? לא בכית בגלל מישהו? בכית בגלל מישהי?כן עשית משהו שלא חשבת שתעשה?לא אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?לא הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו?לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים?לא התעלמת ממישהו בכוונה? לא סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה?לא נשבר לך הלב? כן שברת לב? כן השם שלך הופיע בעיתון?לא היה נחמד השאלון. זה העביר לי כמה זמן מהחיים.

טוב בגלל שכולם עדיין ישנים...

ואני היחידי שער אז בבקשה: האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן צפרו לך? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? לא. מעבר לנשיקה? אה? בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? יכול להיות שאתמול הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? לא פגעת בעצמך? לא רצית למות? כן עישנת סיגריות? כן עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? כן שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? כן. עשית סקס יבש? כן ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג? כן עשית קעקוע? לא הסתפרת? חח דה אכלת חבילת אוריאו שלמה? אוריאו? השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? למטרת הומור אולי צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? כן היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? כן לתקופה ממושכת? . כן 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא זוכר נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? כן רצית להיות משהו שאתה לא? כן רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? כן עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? כן הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כן התביישת בהורים שלך? . כן שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? לצערי לא התעלפת? פעמיים שלוש נשברה לך שן? כן עשית למישהו היקי? כן עשו לך? . כן נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? כן שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? .כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? תסתכלו איזה פורום אנחנו.... היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור?כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? . כן ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע? כן התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית? אה?. ביקרת אצל פסיכולוג? כן חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? אה? שיחקת חבילה עוברת? אה? חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא רקדת בגשם? לא צרחת מפחד? לא ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? לא השתמשת בטמפון? כן היית 'צומי' במודע? כן שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? כן בכית בגלל מישהי? כן עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בדמבו היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? כן הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? כן השם שלך הופיע בעיתון? לא שידוע לי לא היה לי זין לפרט מצטער

Simbbam

New member
אוקיי

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? הא? שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן צפרו לך? לא שידוע לי נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן...אולי... דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? . כן מעבר לנשיקה? כן בגדו בך? כן הרגת חיה בטעות? כן... נמלים כל יום! הרגת חיה בכוונה? כן... כשהייתי ממש קטן. אבוי לי.
גנבת משהו? לא רציני פגעת בעצמך? כן רצית למות? לא עישנת סיגריות? לא עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? . כן עשית סקס יבש? הא? ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? כן עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? לא הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? לא צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא לתקופה ממושכת? .לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? סקס? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? כןןן נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? להצגות תיאטרון. רצית להיות משהו שאתה לא? תמיד. רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? פחחחחחחחחח עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? כן הרגשת שאתה בוגד בעצמך? לא יודע התביישת בהורים שלך? . כן שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? לא נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? כן עשו לך? . כן נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? חצי מהזמן שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן שיחקת כדורסל? לא שיחקת כדורגל? לא הלכת מכות? אולי פעם פעמיים שיחקת טאקי? . כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? מן הסתם היית אובססיבי כלפי משהו? מן הסתם היית מאושר? מן הסתם
התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? לא. זין! זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? חחחח כל שיעורי הפיסיקה. העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? . אכן. ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא. ביצעת אקט מיני בשירותים? . כן. התעקשת על משהו מטופש? לא. הברזת למישהו בלי להודיע? ל-א. התחרפנת? חחח נכנסת למצב כפית? . כן ביקרת אצל פסיכולוג? כן חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כןן! שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? אכן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא רקדת בגשם? לא זוכר צרחת מפחד? לא ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? רק ב1 באפריל
השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע? כן שנאת את עצמך? תמיד צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? אוהו כן היית גאה בעצמך? אולי הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? כן בכית בגלל מישהי? כן עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא ישנתי אף פעם ב'פיג'מה' בכית בסרט? כן היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? כן הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? תמיד. התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? לא שזכור לי. רצית לצרוח ולא עשית את זה? אוהו נשבר לך הלב? כן שברת לב? לא השם שלך הופיע בעיתון? כן.

MeTaVDR

New member
איכסה מתן...8-(

עישנת נרגילה
מואהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאה

omer1789

New member
יאללה בועז.

אתה תמיד עושה שאלון כזה ארוך, תענה גם אתה עליו. זה יכול להיות מעניין.

WinterDay

New member
הנה.......

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? כן, קצת התחילו איתך? כן צפרו לך? כשהלכתי לאט מדי בכביש נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן, אבל בטעות דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? לא מעבר לנשיקה? - בגדו בך? כן הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? כן, כשהייתי קטן פגעת בעצמך? כן, כשהייתי כן רצית למות? כן, בד"כ. עישנת סיגריות? רק אחת, וזהו. עישנת נרגילה? בקושי ניסית סמים? חשיש פעם אחת, יותר מהספיק לי שתית אלכוהול? כן השתכרת? לא עד שלב ההקאה התנשקת? כן עשית סקס? כן עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשיתי ולא אעשה עשית קעקוע? רוצה לעשות הסתפרת? לצערי אכלת חבילת אוריאו שלמה? כן השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? בדרך כלל לפסל הר עם הפירה צללת עם דולפינים? צללתי כן, דולפינים לא. קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא לתקופה ממושכת? - 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? כן קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? פעמים ספורות במקרים משונים רצית להיות משהו שאתה לא? כן רצית להיות בן המין השני? כן התקלחת יותר מפעמיים ביום? קרה כמה פעמים עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? יש לי הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כן התביישת בהורים שלך? לא שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן, אם אפשר לקרוא לזה ככה התעלפת? פעמיים! נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? כן עשו לך? כן נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? כן, יותר מאחד שברת עצם בגוף? לא, חסה וחליל רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן, בת דודה שלי היא רוכבת מקצועית וניסתה ללמד אותי רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא רוקד, פשוט לא. שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן, חרא משחק. הלכת מכות? כן, אבל מאז התיכון רק פעם אחת שיחקת טאקי? בטח, טאקי רולז! שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן, שונא את זה הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? יותר מדיי התחרטת על משהו שעשית? יותר מדיי היית אובססיבי כלפי משהו? כן היית מאושר? קצת התנצלת על משהו שעשית? יותר מדיי, אני צריך להפסיק את זה היית מכור למשהו? לא היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? בטח, זה דבר די רגיל אצלי זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? קרה לי יותר מדיי העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? לא! ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? לא התעקשת על משהו מטופש? ברור הברזת למישהו בלי להודיע? כן... התחרפנת? כן, לפעמים יש לי התפרצויות נכנסת למצב כפית? כן ביקרת אצל פסיכולוג? כן חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא, אבל הוא חשב היית בהופעה חיה של זמר אהוב? לא שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? כן צרחת מפחד? פעם אחת בלבד ראית ריקי לייק? פעם אחת בלבד... טוב, בסדר כן קיבלת מחזור? אין לי איך השתמשת בטמפון? אין לי איך היית 'צומי' במודע? כן שנאת את עצמך? כן, הרבה צעקת על מישהו? לא יותר מדיי קינאת במישהו אחר? לא במיוחד היית גאה בעצמך? לא כלכך, אם כן אז קצת הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן, אבל לא לבת זוג הופעת בציבור בפיג'מה? קצת בכית בסרט? לא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? מחויב כן הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? קצת ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן, הו כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? כן, בלי שידעתי, גרמתי לזמרת הלהקה אפילו לחתוך את עצמה השם שלך הופיע בעיתון? לא וואו זה היה ארוך

Reign Of Chaos

New member
מוזר קצת

בדר"כ הסקס ה"יבש" הוא לא בא כחלק מהפור-פליי של הסקס ה"רטוב"?

WinterDay

New member
מממ

אם הסקס היבש היה קצר ולא התכוון להיות סקס "רטוב" אלא רק חלק קצר מהתהליך אז לא. אם זה הסתכם רק ביבש אז כן נראה לי.

Danny Carey

New member
..........

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא נראה לי התחילו איתך? לפי מה שאמרו לי.. כן צפרו לך? כן.. וגם צפרתי את חלקי.. נשארת ער כל הלילה? כן . לא אכלת יום שלם? יש מצב דיברת בטלפון כל הלילה? לא הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? חס וחלילה . מעבר לנשיקה? לאא בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? לא חושב הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? לא פגעת בעצמך? לא רצית למות? לא עישנת סיגריות? כן עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? .כן עשית סקס יבש? כן.. בערך.. ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כה היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? לא הסתפרת? ברור אכלת חבילת אוריאו שלמה? של 4 או של 32? השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כן צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? כמעט היית ערום בציבור? לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? בערך תקופה ממושכת? לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? לא התאפרת? לא רצית להיות משהו שאתה לא? לא נראה לי רצית להיות בן המין השני? חס ושלום התקלחת יותר מפעמיים ביום? לא שזכור לי עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? כן הרגשת שאתה בוגד בעצמך? לא התביישת בהורים שלך? לא חושב שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? לא ממש התעלפת? לא נשברה לך שן? כן עשית למישהו היקי? לא עשו לך? לא נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא רוקד שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? לא חושב הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? המון פעמים היית אובססיבי כלפי משהו? לא היית מאושר? יכול להיות התנצלת על משהו שעשית? בקושי היית מכור למשהו? לא היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? לא זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? כן ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? לא התעקשת על משהו מטופש? לא הברזת למישהו בלי להודיע? לא התחרפנת? לא נכנסת למצב כפית? .כן ביקרת אצל פסיכולוג? לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? לא שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא רקדת בגשם? לא צרחת מפחד? לאא ראית ריקי לייק? ל2 דקות קיבלת מחזור? חחחח לא השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע? לא שנאת את עצמך? לא צעקת על מישהו? המון קינאת במישהו אחר? בקושי היית גאה בעצמך? לא הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? חס וחלילה עשית משהו שלא חשבת שתעשה? לא אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לאא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? ברור סיננת מישהו בטלפון? כן.. ניתקת למישהו בפרצוף? לא רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? לא.. שברת לב? לפי מה שאמרו לי.. כן השם שלך הופיע בעיתון? כן.. וגם בטלויזיה...

Konoyarou

New member
אני :>

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? כן ברחת מהבית? לא :| התחילו איתך? כן צפרו לך? כן נשארת ער כל הלילה?כן . לא אכלת יום שלם? לא :p דיברת בטלפון כל הלילה? חצי לילה :> יעני 6 שעות הרגת מישהו? חס.. נישקת מישהו מאותו מין? לא... מעבר לנשיקה? לא... בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות?כן.. חתולה, אחד המצחיקים ת'אמת הרגת חיה בכוונה? לא.. גנבת משהו? קלפי סופרגול בכיתה ד' :> פגעת בעצמך? לא.. רצית למות? כן עישנת סיגריות?לא עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? לא. עשית סקס יבש? כן ישנת עם בן המין השני בלי סקס?כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? מישהי עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? גיל 16 הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא :> השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כן צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? אני? LOL היית ערום בציבור? לא שזכור לי.. היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? בחיים לא0 לתקופה ממושכת? לא . 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? יש לי ביגטוק :> נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? לא התאפרת? לא רצית להיות משהו שאתה לא? כן רצית להיות בן המין השני? לפעמים.. התקלחת יותר מפעמיים ביום? דההה :> עברת יישור שיניים? בקרוב מאוד היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך?לא התביישת בהורים שלך? . באמא, פעם אחת, עשתה לי פאדיחות חבלז שיקרת למישהו? שקרים לבנים נחשב? היית מאוהב? כן, עדיין התעלפת? לא נשברה לך שן? היה לנו בשכונה סל נמוך, הטבעתי בו והשן נתקעה ברשת ועפה עם השורש, נחשב לשבירה? לא יודע עשית למישהו היקי? כן עשו לך? . כן נעצרת? היה קרוב קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? כן רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן, אבל לא רציני שיחקת טאקי? . יאפ :> שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? לא התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? כן היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? לחברה שלי היית כל הלילה על המחשב? כן :| התקלחת עם מישהו? עם השכנה בגיל 3, נחשב? קמת באמצע הלילה סתם ככה? יותר מדי זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור?כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? . כן :| ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע? לא, אבל אני מאחר בלי סוף התחרפנת? יותר מדי. נכנסת למצב כפית? .יותר מדי ביקרת אצל פסיכולוג? חברה של אמא שלי, אבל לא טיפול :> חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? כן היית בהופעה חיה של זמר אהוב? לא שיחקת נוור? אה? שיחקת חבילה עוברת? כן, שאני חושב על זה עכשיו, זה נשמע מגעיל חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן.. רקדת בגשם? יאפ צרחת מפחד? אתמול, אני מתופף פתאום אני שומע דלת נפתחת ודוד שלי עם הפה העצום שלו נפתח והעיניים הכחולות שלו נפתחות גם, צרחתי אחושילינג ראית ריקי לייק? דההה קיבלת מחזור? בע,לא השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע? לא זכור לי שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? יותר מדי קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? לא זכור לי הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? כן.. עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? לא היית על במה? כן, אדיר. היית מחוייב למישהו? מישהי. הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? כן התעלמת ממישהו בכוונה? לא מסוגל לעשות את זה, זה מחרפן אותי(למרות שזה אמור לחרפן את הצד השני) סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? לא זכור לי רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן.. נשבר לך הלב? כן שברת לב? חס וחלילה השם שלך הופיע בעיתון? כן מעביר 3 דקות בכיף ת'אמת :>

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifאמממ..ארווווך!!!...

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? אמממ..אילת נחשב?!... אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? אכלתי צ'ייייפס בכמות מופרזת שגרם לי לבחילה... שחית בעירום? אהה?!..כהה..כשהייתי בניצנים.. ברחת מהבית? חיחיחי..לצערי כהה..וזה קרה לפני שבועיים..(ברחתי למשך שבוע...) התחילו איתך? מכות?!..לא.. צפרו לך? כהה..כשעצרתי טרמפים על הכביש ניידת משטרה גם צפרה לי וגם נתנה לי דו"ח(250 שקל..ארורים...) נשארת ער כל הלילה? ד'ההה..אני ערפד
.. לא אכלת יום שלם? אממ..יום כיפור נחשב?!... דיברת בטלפון כל הלילה? אווו..ואחר כך לא דיברתי חודש בגלל שאבא "עיקל" לי את הפלאפון... הרגת מישהו? יתוש נחשב?! נישקת מישהו מאותו מין? אמממ..כהה.. מעבר לנשיקה? לא... בגדו בך? לא... הרגת חיה בטעות? ^^^ הרגת חיה בכוונה? ממש לא!!! גנבת משהו? בלי כוונה.."בהשאלה"... פגעת בעצמך? כהה.. רצית למות? רוצה.. עישנת סיגריות? לא... עישנת נרגילה? לא.. ניסית סמים? אממ... שתית אלכוהול? לא.. השתכרת? לא... התנשקת? לא.. עשית סקס? לא... עשית סקס יבש? אהה?!... ישנת עם בן המין השני בלי סקס? *** היית עם שני אנשים בו זמנית? *** ירדת למישהו? מזה?!..פורום "סקס לנוער"?!... עשית או תכננת לעשות פירסינג? יש לי באף..והולךל עשות עוד אחד באוזן למעלה.. עשית קעקוע? לא... הסתפרת? לא בשנה האחרונה... אכלת חבילת אוריאו שלמה? אורי מה?!... השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? לא... צללת עם דולפינים? לא... קפצת כתה? לא... היית ערום בציבור? לא... היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא... לתקופה ממושכת? . 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא... קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? 1670... נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כהה... התאפרת? כהה... רצית להיות משהו שאתה לא? אמממ..רק בתור פנטזיה... רצית להיות בן המין השני? לא... התקלחת יותר מפעמיים ביום? כהה... עברת יישור שיניים? עדיין לא... היו לך משקפי ראייה? תודה לאל לא... הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כהה... התביישת בהורים שלך? אמממ...תלוי... שיקרת למישהו? כהה... היית מאוהב? כהה... התעלפת? לא... נשברה לך שן? לא... עשית למישהו היקי? חחח..לא... עשו לך? . לא... נעצרת? לא... קיבלת נכשל בתעודה? לא... שברת עצם בגוף? כהה..רגל..(את כל הרגל..כל שלושת העצמות..) רכבת על אופניים? כהה... רכבת על סוס? היה לי אחד... רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כהה... שיחקת כדורסל? כהה.. שיחקת כדורגל? כהה.. הלכת מכות? אמממ... שיחקת טאקי? . כהה.. שיחקת מונופול? כהה... שיחקת שש-בש? כהה.. הוצאת מלא כסף על שטויות? או קי..זה שאלון ממש אבל ממש אבל ממש..אממ..אין לי הגדרה בשביל דבר כזה..אני יעצור כאן..כנראה שמישהו היה יותר משועמם ממני וזה לא יכול להיות!!! הברזת מבצפר? התחרטת על משהו שעשית? היית אובססיבי כלפי משהו? היית מאושר? התנצלת על משהו שעשית? היית מכור למשהו? היית כל הלילה על המחשב? התקלחת עם מישהו? קמת באמצע הלילה סתם ככה? זכרת חלום? נרדמת בשיעור? העברת פתקים בשיעור? תפסו אותך? . ביצעת אקט מיני בבית הספר? ביצעת אקט מיני בשירותים? . התעקשת על משהו מטופש? הברזת למישהו בלי להודיע? התחרפנת? נכנסת למצב כפית? . ביקרת אצל פסיכולוג? חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? היית בהופעה חיה של זמר אהוב? שיחקת נוור? שיחקת חבילה עוברת? חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? רקדת בגשם? צרחת מפחד? ראית ריקי לייק? קיבלת מחזור? השתמשת בטמפון? היית 'צומי' במודע? שנאת את עצמך? צעקת על מישהו? קינאת במישהו אחר? היית גאה בעצמך? הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? בכית בגלל מישהו? בכית בגלל מישהי? עשית משהו שלא חשבת שתעשה? אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? הופעת בציבור בפיג'מה? בכית בסרט? היית על במה? היית מחוייב למישהו? הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית את זה? נשבר לך הלב? שברת לב? השם שלך הופיע בעיתון?

בטריה

New member
תורי:

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? וואי מלא... הכי כיף בכנרת ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן צפרו לך? לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? לא כל הלילה, חלקים גדולים ממנו. הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? לא מעבר לנשיקה? לא בגדו בך? לא שאני יודע הרגת חיה בטעות? לא הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? כן פגעת בעצמך? לא רצית למות? לא עישנת סיגריות? קצת במשלחת לגרמניה ואח"כ התפגרתי... אסטמה. עישנת נרגילה? מעשן כמו קיטור ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? כן והרבה השתכרת? המון פעמים התנשקת? כן עשית סקס? לא עשית סקס יבש? כן ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? אני בדרך עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? לא הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? כמה אפילו השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? לא צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? כן, הרבה פעמים לתקופה ממושכת? לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? כן חחח קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? לא רצית להיות משהו שאתה לא? לא רצית להיות בן המין השני? להיות בת? ברור שכן התקלחת יותר מפעמיים ביום? לא עברת יישור שיניים? כן היו לך משקפי ראייה? כן הרגשת שאתה בוגד בעצמך?לא התביישת בהורים שלך? לא שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? לא נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? כן עשו לך? כן נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? כן רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? מכות רציניות אף פעם לא. שיחקת טאקי? כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? לא הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? הרבה פעמים היית אובססיבי כלפי משהו? כלפי מישהי היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? לא היית כל הלילה על המחשב? לא התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? לא זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? בערך העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? לא ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע? לא התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית? כן ביקרת אצל פסיכולוג? לא, יש לי אמא כזאת בבית. חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא רקדת בגשם? כן צרחת מפחד? לא ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? לא השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע? לא שנאת את עצמך? לא צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן, גאה בעצמי... לא סתם גאה הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן, הרבה פעמים בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? מחוייב כבר כמעט 4 חודשים הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? לא סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? מקווה שלא השם שלך הופיע בעיתון? כן, בעיתון הישובי אם זה נחשב

GhostDrummer

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? דא. לפרט? ארה"ב בעיקר, שוויץ, גרמניה, מצרים נחשב? אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא נראה לי. שחית בעירום? בטח! הכי משחרר בעולם. הלכתי לטבול לפני איזה חג, לא זוכר. ברחת מהבית? כשהייתי בן 6 מלא מלא פעמים, אבל תמיד חזרתי אחרי חצי שעה- שעה... התחילו איתך? בנות או ערסים? בנות לא נראה לי
. ערסים- מלא. צפרו לך? לא נוהג
נשארת ער כל הלילה? מלא. כל החופש. לא אכלת יום שלם? יום כיפור? דיברת בטלפון כל הלילה? דא. הרגת מישהו? אין ספור פעמים.
נישקת מישהו מאותו מין? לא חושב... מעבר לנשיקה? חחחח בוודאי שלא. בגדו בך? יכול להיות. הכל אפשרי. הרגת חיה בטעות? נמלה? הרגת חיה בכוונה? נמלה? גנבת משהו? דא. פגעת בעצמך? כן. אני זוכר שדפקתי את הראש בקיר הרבה פעם אחת מרוב תסכול... אל תשאלו.. רצית למות? מי לא? עדיין רוצה. עישנת סיגריות? נא. עישנת נרגילה? דא. הקאתי כל הלילה אחרי זה, סיימתי ראש שלם לבד על הפעם הראשונה. וזה היה רק בשביל לנסות... ובחיים לא נגעתי בזה אחרי זה. ניסית סמים? נא. שתית אלכוהול? בטח. השתכרת? לא מצליח :-\ התנשקת? דא. עשית סקס? כמעט
עשית סקס יבש? דא. ישנת עם בן המין השני בלי סקס? יענו בנות? כן. היית עם שני אנשים בו זמנית? בקטע? או במיטה? בקטע כן. במיטה גם. ירדת למישהו? למישהי כן. עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא רוצה. אבל אם אני חייב אז בלשון. עשית קעקוע? נא. הסתפרת? לפני הרבה הרבה שנים... אכלת חבילת אוריאו שלמה? מי לא? השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? יכול להיות. צללת עם דולפינים? תמיד רציתי. אבל עוד לא. יש לי את הרשיון צלילה, אני רק צריך לסוע לאילת. קפצת כתה? נא. היית ערום בציבור? חחחחח כן! ההתנסות האחרונה שלי במחנה קיץ שהייתי בו לפני מספר שבועות. קוראים לזה- Strieking ועשינו את זה דיי הרבה. נכנסנו לחדרים של הבנות והערנו אותן באמצע הלילה.... ערומים... היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? בטח. לתקופה ממושכת? דא. 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? כן. קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? כשחזרתי לארץ זה עמד על 914 ש"ח. נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן! לפני 4 שנים, אנחנו עד היום ידידים טובים. התאפרת? נא רצית להיות משהו שאתה לא? אסטרונאוט? כל מיני... לכל ילד יש את החלומות שלו.. רצית להיות בן המין השני? Never. התקלחת יותר מפעמיים ביום? דא. עברת יישור שיניים? לא. היו לך משקפי ראייה? לא. הרגשת שאתה בוגד בעצמך? בעצמי? לא נראה לי. התביישת בהורים שלך? יש מצב
שיקרת למישהו? דא. היית מאוהב? כן. סיפור ארוך... אבל התגברתי על זה כבר. התעלפת? כן! בבית ספר בארה"ב, ואף אחד לא בא לעזור לי, השאירו אותי שם על הרצפה... זבלונים אמריקאים... נשברה לך שן? נא. עשית למישהו היקי? דא! עשו לך? נא. נעצרת? לא. קיבלת נכשל בתעודה? יותר מדיי... שברת עצם בגוף? רק יד. רכבת על אופניים? ככה נשברה לי היד. אבל עדיין רוכב על אופניים קבוע. רכבת על סוס? כן. רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן. שיחקת כדורסל? בטח. שיחקת כדורגל? דא. הלכת מכות? לצערי הרב, כן. שיחקת טאקי? המשחק הכי שולט בעולם. שיחקת מונופול? כן. יום כיפור, אין מה לעשות... שיחקת שש-בש? כן, אבל אני עדיין בקושי מבין את המשחק. הוצאת מלא כסף על שטויות? קלפי פוקימון? הברזת מבצפר? דא. התחרטת על משהו שעשית? דא. היית אובססיבי כלפי משהו? כלפי מישהי כן. היית מאושר? אני חושב... התנצלת על משהו שעשית? כן. היית מכור למשהו? ביצת קינדר? שוגי? תופים? היית כל הלילה על המחשב? כמעט באופן קבוע, נכון שירי? התקלחת עם מישהו? במחנה קיץ, כל הבנים של השכבה החליטו להתקלח ביחד. קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן. זכרת חלום? כן. נרדמת בשיעור? כן. מתמטיקה. העברת פתקים בשיעור? כל כיתות ז' ח' ט'. חחח כיתה י' כבר היה נמאס ופשוט דיברנו במקום לשלוח פתקים. תפסו אותך? דא. ביצעת אקט מיני בבית הספר? חחחח כן! ביצעת אקט מיני בשירותים? דא... איזה לילה זה היה... התעקשת על משהו מטופש? סביר להניח, הייתי ילד עקשן מאוד. הברזת למישהו בלי להודיע? דא. התחרפנת? באופן קבוע, נכון שירי? נכנסת למצב כפית? כן, אבל כבר ממזמן לא. ביקרת אצל פסיכולוג? יועצת בית ספר נחשבת? חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? אולי... היית בהופעה חיה של זמר אהוב? עוד לא
שיחקת נוור? מה? שיחקת חבילה עוברת? מה? חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? אני בטוח שכן... פשוט לא זוכר מה... רקדת בגשם? כן. גם רצתי בתחתונים בגשם. צרחת מפחד? בחיים לא. ראית ריקי לייק? לצערי הרב... קיבלת מחזור? כמה פעמים ביום. השתמשת בטמפון? רק תחבושות. היית 'צומי' במודע? חחח יש מצב. שנאת את עצמך? דא. צעקת על מישהו? תמיד. קינאת במישהו אחר? דא. היית גאה בעצמך? כן. כשהודיעו לי שעליתי לחצי גמר בתחרות בוזין-דראמס. וכשאיזה מדריכה כוסית במחנה באה אליי וחיבקה אותי וסיפרה לי על איך שהיא התרגשה לראות אותי מתופף ושאני כזה טוב
. הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן. בכית בגלל מישהו? אחשלי הגדול אחרי שהוא מרביץ לי כשהייתי קטן? בכית בגלל מישהי? אין מצב. עשית משהו שלא חשבת שתעשה? רצתי ערום לתוך החדר של הבנות במחנה? אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? אני אוהבת אותך לא... אבל אני אוהב אותך... הופעת בציבור בפיג'מה? דא. בכית בסרט? נא. היית על במה? ורוצה לחזור להיות על במה. היית מחוייב למישהו? יש מצב. הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? דא. התעלמת ממישהו בכוונה? דא. סיננת מישהו בטלפון? דא. ניתקת למישהו בפרצוף? מלא פעמים. רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא נראה לי. נשבר לך הלב? כן. שברת לב? לא. השם שלך הופיע בעיתון? "התלתלים של הקריות", כשהייתי ילד קטן.

למעלה