נצחונה של הקומבינה ?

מצב
הנושא נעול.

diego2001

New member
נצחונה של הקומבינה ? ../images/Emo67.gif

נצחונה של הקומבינה ?

מזה ימים מספר מתרכזים הניתוחים וההשערות המלומדות בפורום זה ופורומים אחרים בציפיה לירידות. אכן, כפי שאמר לי יועץ ההשקעות בבנק : תן לי סיבה אחת טובה לעליות שערים : לא הייתה לי. הכלכלה במיתון. עמירם סיוון אף רמז על התמוטטות בנק ???? הנאסדאק לא נראה כ"כ גרועה מאז שאני עוקב אחריו. מס מחזור בפתח. האם כל אלו מגולמים כבר במחירי המניות (וזה לפני פרסום הדוחות הקרובים) או שיושבים ברגע זה כמה אנשים ששולטים לחלוטין בשוק ומתאמים את הפעולות למחר ?

rozeyoter

New member
../images/Emo175.gif ידידי אם ראית איך שיחקו לנו

נצחונה של הקומבינה ?

מזה ימים מספר מתרכזים הניתוחים וההשערות המלומדות בפורום זה ופורומים אחרים בציפיה לירידות. אכן, כפי שאמר לי יועץ ההשקעות בבנק : תן לי סיבה אחת טובה לעליות שערים : לא הייתה לי. הכלכלה במיתון. עמירם סיוון אף רמז על התמוטטות בנק ???? הנאסדאק לא נראה כ"כ גרועה מאז שאני עוקב אחריו. מס מחזור בפתח. האם כל אלו מגולמים כבר במחירי המניות (וזה לפני פרסום הדוחות הקרובים) או שיושבים ברגע זה כמה אנשים ששולטים לחלוטין בשוק ומתאמים את הפעולות למחר ?
ידידי אם ראית איך שיחקו לנו
אותה בדקה ה90, אז צדקת. לחלוטין קומבינות....

אלוני.

New member
ממש לא

נצחונה של הקומבינה ?

ממש לא
בא נתחיל מהסוף, אף אחד לא יודע לאן השוק הולך, יודע=יודע. חלק כותבים ממשאלות ליבם, חלק מנחשים וחלק מניחים שמה שהיה הוא שיהיה, חלק מן הסתם יצדקו. גם מי שמנתח טכני מוסיף "תבלינים" ממשאלות הלב שלו ומעט ממה שהוא מניח שיהיה, אם השוק יעלה ל390 הרי שנמצא צידוק בזה ש 365 הייתה רמת תמיכה ולמעשה אנחנו בשרוול כזה או אחר שהיה יכול להביא לפריצה לכל כיוון אם ציפייה להמשך ה"מסלול האדום". לגבי יועץ ההשקעות שלך בבנק, תבדוק מה הוא אמר לך בתחילת ינואר: להשקיע בבורסה (שהייתה 490 בשיא יומי) , לא להשקיע בדולר (שהיה 4.5) ואולי קצת שקליות יעשו לך טוב........ אז מה אתה רוצה ממנו עכשיו? המצב הבטחוני והכלכלי ? זו הסיבה שאנחנו ב 350-360 , אז מי שנמצא במצב רוח קודר אומר שככה נלך עד ל 128 ... נראה לך שלחינם הבנקים נסחרים ביחס נוכחי להון העצמי שלהם, תבדוק בכמה "נשחטו" הבנקים ומה רמות המחירים, לא נראה לי שחיכו ליועץ ההשקעות שיבין את זה. אני לא יודע אם 360 זה הסוף או שנראה 330 , וזה ממש לא חשוב, יכול להיות שנראה 390 בשבוע הבא- אבל כל זמן שזה קורה במחזורי מאה מליון שקל אין חשיבות למדד המעוף. אגב, גם אם לא שאלת הרי שלדעתי המחיר הנוכחי מגלם את מרבית החדשות הרעות, למעט פיגוע המוני- כזה שדובר עליו לא מזמן. ושיהיה יום טוב

דנדון

New member
לטעמי, הסיבה היא אחת.

ממש לא
בא נתחיל מהסוף, אף אחד לא יודע לאן השוק הולך, יודע=יודע. חלק כותבים ממשאלות ליבם, חלק מנחשים וחלק מניחים שמה שהיה הוא שיהיה, חלק מן הסתם יצדקו. גם מי שמנתח טכני מוסיף "תבלינים" ממשאלות הלב שלו ומעט ממה שהוא מניח שיהיה, אם השוק יעלה ל390 הרי שנמצא צידוק בזה ש 365 הייתה רמת תמיכה ולמעשה אנחנו בשרוול כזה או אחר שהיה יכול להביא לפריצה לכל כיוון אם ציפייה להמשך ה"מסלול האדום". לגבי יועץ ההשקעות שלך בבנק, תבדוק מה הוא אמר לך בתחילת ינואר: להשקיע בבורסה (שהייתה 490 בשיא יומי) , לא להשקיע בדולר (שהיה 4.5) ואולי קצת שקליות יעשו לך טוב........ אז מה אתה רוצה ממנו עכשיו? המצב הבטחוני והכלכלי ? זו הסיבה שאנחנו ב 350-360 , אז מי שנמצא במצב רוח קודר אומר שככה נלך עד ל 128 ... נראה לך שלחינם הבנקים נסחרים ביחס נוכחי להון העצמי שלהם, תבדוק בכמה "נשחטו" הבנקים ומה רמות המחירים, לא נראה לי שחיכו ליועץ ההשקעות שיבין את זה. אני לא יודע אם 360 זה הסוף או שנראה 330 , וזה ממש לא חשוב, יכול להיות שנראה 390 בשבוע הבא- אבל כל זמן שזה קורה במחזורי מאה מליון שקל אין חשיבות למדד המעוף. אגב, גם אם לא שאלת הרי שלדעתי המחיר הנוכחי מגלם את מרבית החדשות הרעות, למעט פיגוע המוני- כזה שדובר עליו לא מזמן. ושיהיה יום טוב
לטעמי, הסיבה היא אחת.
הירידות מעבר לים, הן על סף סיומן, יום יותר או יום פחות לא ישנה הרבה) הציפיות (בתם התיקון) הן לתיקון, ואפילו אגרסיבי למדי. הפעילים המקומיים מודעים גם מודעים לעניין זה, הואיל וכך, איש אינו רוצה להחמיץ הזדמנות זו, והיות ואין פעמון המצלצל ומודיע לחברים, "הנה החל התיקון", מזדרזים כלם , אלא שפה הדלת צרה מלהכיל את כל אלה הרוצים להכנס דרכה, וכל הרוצה להקדים את חברו נאלץ לשלם "פרמיית כניסה", וזאת על מנת שלא יאחר את הרכבת .

אלוני.

New member
מסכים איתך

לטעמי, הסיבה היא אחת.
הירידות מעבר לים, הן על סף סיומן, יום יותר או יום פחות לא ישנה הרבה) הציפיות (בתם התיקון) הן לתיקון, ואפילו אגרסיבי למדי. הפעילים המקומיים מודעים גם מודעים לעניין זה, הואיל וכך, איש אינו רוצה להחמיץ הזדמנות זו, והיות ואין פעמון המצלצל ומודיע לחברים, "הנה החל התיקון", מזדרזים כלם , אלא שפה הדלת צרה מלהכיל את כל אלה הרוצים להכנס דרכה, וכל הרוצה להקדים את חברו נאלץ לשלם "פרמיית כניסה", וזאת על מנת שלא יאחר את הרכבת .
מסכים איתך
אבל ברור שלא נוכל לחזות זיוף דו"חות של מיקרוסופט או GM ושוב , דעתי כדעתך.

דנדון

New member
צ"ל : הציפיות בתם הירידות .

לטעמי, הסיבה היא אחת.

ח ט ט ן

New member
סליחה שאני מתערב. ואני גם לא חלפון

סליחה שאני מתערב. ואני גם לא חלפון
האם מישהו מהחברים שמזהה איזה תבנית היפוך
היש סיכוי שכל גאפ ביגי יומו יתחיל להסגר בעליון ולא בתחתון אולי ? וואלה אני עדיין לא יודע, התבנית עדיין היא תבנית משור, משור מלשון לנסר משקיעים אבל סמיכותינו לסוף השנה מתחילה להעלות לי כל מני השערות והרהורים. מי יודע אולי נגידנו יככב שוב עם איזה צווי פרוצנט בתחתון, או אולי תיפול ועדת גנבוביץ ככל אותן ועדות שקמו ונפלו אחת אחת? העדר החסון ברח מהדיר וה-
ישן במלונתו נו איכוויס יש ועדה. יש הטבות, יש תמלוגים, ויש כמובן הדלפות, אבל בתכלס אותי מעניין לבדוק אם יהיה איזה היפוך? אולי כדאי יהיה להחזיר קצת פפלים מהשמנמנות האמריקאיות, שעוברות לאט לאט לאנורקסיה- מתאים קצת לאנרונקסיה, בכל מקרה במקומי יתחיל להיות מעניין עוד יותר רק שב-RSI קצת מטריד כשהוא נמצא באזור ה-50 משום מה שופל לאחרונה רצ"ל גרף רק בסוף השנה נדע איזה קרן נאמנות תקבל את
והמשקיעים את הקרן תרגומים: נו איכוויס= ניחה באידית מי שלא מבין אידית. יש אומרים שאינו יהודי, אלטא-זוכיין

Sentiment

New member
There are also some positive things

נצחונה של הקומבינה ?

The dollar is down less risk for inflation and interest rates will be down The situation with the palestianians is also much better These 2 reasons were the main reasons the market went down so sharply and so fast All we need to do is to wait for few days that all the mess in the u.s will calm down a bit in my opinion the market will start going up early next week...meanwhile it would trade in a trading range

astral travel

New member
it´s enough for araft to get killed

The dollar is down less risk for inflation and interest rates will be down The situation with the palestianians is also much better These 2 reasons were the main reasons the market went down so sharply and so fast All we need to do is to wait for few days that all the mess in the u.s will calm down a bit in my opinion the market will start going up early next week...meanwhile it would trade in a trading range
it´s enough for araft to get killed
and we´re back on 490....

אלוני.

New member
הדולר והאינפלציה

הדולר והאינפלציה
עושה רושם שהממשלה "דואגת" שהאינפלציה תרים ראשה, כל מאמצי בנק ישראל להורדת הדולר כדי שהאינפלציה לא תתפרץ הביאו לכך שהממשלה אישרה העלאות מחירים ב"שליטתה" דווקא כאשר הדולר ירד ל4.75 .....הסיבה לעליית המחירים היית עליית הדולר ל- 5 שקלים, חלם.

ofer10

New member
אני לא אשם שאתה לא יודע לקרוא

נצחונה של הקומבינה ?

אני לא אשם שאתה לא יודע לקרוא
גם אני יועץ השקעות. לפני כמה ימים פרסמתי באתרי מרכז ההשקעות עם הפניה שהיתה מהפורום הזה מאמר בשם "כסף על הרצפה". למרות שנראה שמחר יהיו ירידות אני עומד מאחוריו ומאמין שמי שילך בעקבות המלצותיו ירוויח יפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה