נצחון הירואי על נס ציונה

נמשל

New member
נצחון הירואי על נס ציונה

איזו רוח לחימה, אנרגיות.
כולם עלו חדים ומפוקסים וגברו, לאחר מאמץ על מקום 8 בליגה.

היו רגעים במשחק הזה, שממש ראיתי איך נס ציונה לוקחת אותו ואת המשחק השני ואנחנו בפיגור 2:0.

לראות ולא להאמין שזו מכבי תל אביב.

לא מעניין הפצועים.

לעזאזל, היו כל כך הרבה ימי מנוחה, גם עם 3 ישראלים בכירים, אין מצב בעולם שבמשחק פלייאוף ראשון, בבית, אנחנו נזדקק לבליץ ולרגליים קרות של היריבה כדי לנצח אותה.

איפה כולם? איפה סמית'? מאז ההצגה בברלין הבחור נעלם.
אלכסנדר חושך, לינהארט צריך וויז' בהגנה, ואנחנו בלחץ, כי צריך לקרות משהו ממש יוצא דופן נכון להיום, שהאליפות תהיה שלנו.

תתעוררו!

Equilibrium1

New member
גודס בביקורת מרומזת על ההנהלה

"עצם העובדה שאנחנו עם 3 ישראלים "בכירים" , לא מתאים לארגון כמו מכבי"
נכון , לא מתאים לארגון עם שם כמו מכבי הפארסה הזאת (שיכל להמנע בעזרת החתמה אחת פשוטה של גל מקל) , שבגללה גודס צריך לנווט בין יוגב אוחיון , טיוס וכהן הלא רלוונטי , אבל מה שיותר לא מתאים למכבי זה להחזיק מאמן על ה PAYROLE של הקבוצה שמעמיד פה סט של שחקנים שכל קשר בניהם לבין קבוצה הוא מקרי לחלוטין , קבוצה שאין בה משחק בין גבוהים , אין ביצועי תרגילים , והפתרון שלה ללחץ הוא השלכה של שלשות מ 10 מטר , אחרי בזבוז של 22 שניות בכדרור.
זאת עונה שצריך לסיים ולזרוק מתחת לשטיח , להבין שסמת' עשה עלינו עקיצה , לקוות שרנדל לא יתפרק לנו באמצע ובעיקר להפנים , שאנחנו הולכים לאבד את האליפות למועדון שמנוהל בצורה הרבה יותר שפויה מאיתנו , שהצליח להפנים שגיאות תוך כדי עונה , ושמחזיק שחקנים טובים משלנו בכמה עמדות על המגרש.
&nbsp
זאת עונה שבה ההנהלה המתועבת שלנו , סמל לריקבון שפשט בקבוצה הזאת ב5 השנים האחרונות , מינתה מאמן כי הוא "נוח" , מינתה לו עוזר , כדי שיהיה ביטוח , ראתה איך הישראלים שלה נפצעים בזה אחר זה ואפילו לא שקלה להביא חיזור לחוק הישראלי , הנהלה שעובדת בשיטה של נפוטיזם , שלוקחת תקציב X ומשאירה לצוות המקצועי 25%X כדי להחתים שחקנים.
&nbsp
מקווה מאד שזאת לא תחילתה של שקיעת האימפריה , אבל מצב הישראלים בשוק , ההחתמות החפוזות באמצע העונה , ומצב שוק המאמנים , לא מסמנים עתיד הרבה יותר טוב.

yanivya2

New member
אנחנו צריכים להחזיק אצבעות לאילת

אמנם אילת ממוקמת מעל חיפה בליגה הסדירה וגם פירקה אותה במשחק הראשון, עדיין... חיפה עשתה הרבה צרות למכבי העונה ובכלל בעונות האחרונות היא הסוס השחור שלנו.
לדעתי אם חיפה תעבור את אילת, תחכה לנו סידרה מאוד מאוד קשה, ובכלל לא בטוח שננצח אותה.

Equilibrium1

New member
כדיר,עמית שמחון,ניב ברקוביץ' , אפיק ניסים , אני כלל לא בטוח

שלמכבי יש מץ' אפ טוב נגד אילת.
בכל מקרה במידה ונעבור את נס ציונה(לא אני לא הוזה) , מחכה לנו קרב ברבע , חיפה או אילת.

yanivya2

New member
אל תשכח גם את פאלמר

שאמנם מג'עג'ע בהתקפה, אבל הוא שחקן הגנה איכותי וכזה שתורם בהרבה אספקטים של המשחק.

waviram

New member
גודס צריך להתעסק יותר במה שיש ופחות במה שאין

עם כל הכבוד לנס ציונה ולחוסר בישראלים, יש לגודס 2 ישראלים ברמה הגבוהה של היורוליג וישראלי נוסף שהוא בין שלושת הישראלים הטובים בליגה בעמדות 4-5. אין שום סיבה שאחרי 8 ימים של מנוחה, הקבוצה שלו תספוג ב- 5 הדקות הראשונות של המשחק 15 נקודות מנס ציונה.

הבעיה האמיתית שלנו בשלב הזה של העונה היא עייפות מנטאלית וחוסר תיאום קבוצתי, במיוחד בהגנה, שנובע גם מהשקעה נמוכה של כל שחקן ברמה האינדיבידואלית. מאמן צריך להנהיג את הקבוצה שלו ולהוציא את המקסימום מהשחקנים. מקסימום מהשחקנים של מכבי (כן, גם מהסגל הפצוע הנוכחי) שווה לא פחות ממקום ראשון בארץ. כל השאר זה תירוצים...

yanivya2

New member
ותודה רבה לנדב זילברשטיין

הזכיר לי את לאסו בייבוש שנתן לגארד הכי חם שהיה לו.
פרסטון נואלס הוא גארד איכותי... אמנם גודס הוא שחקן שאני גם תופס ממנו כקלעי, אבל נואלס ברבע השני היה בלתי עציר. הוא היה חייב להמשיך לתת לו לשחק כל עוד הידית שלו חמה ולמכבי לא הייתה תשובה אליו.
ובנוגע למכבי, הבעיה שלנו היא שיש לנו יותר מידי שחקנים רכים. אין לנו רוע בהגנה. אפילו רנדל, יקיר ההגנה, לא מספיק פיזי, ומיצ'ל וואט קלע עליו כמה סלים בבידוד עליו.
לא מבין את ההוצאה מהטופס של סופו. לדעתי כל הסיפור עם סופו הוא במחשבה לגבי החוזה שלו... בהנהלה רוצים להעיף את סופו, וההוצאה שלו מהסגל היא כדי למנוע מצב שסופו נותן משחקים גדולים ואז האוהדים ידרשו את המשך החוזה איתו.
סופו הוא בדיוק השחקן שיפרק את וואט, שאמנם גבוה, אבל לא מספיק פיזי בשביל לדגדג את סופו. קרייג סמית' אמנם לא שחקן הגנה גדול, אבל הוא פיזי יותר מוואט, והפציעה שלו גרמה לנס ציונה להיות עם סנטר אחד בלבד בסגל.
אם לגודס יש קצת שכל הוא יחזיר מיידית את סופו להרכב, דבר שיפרק את ההגנה של נס ציונה ולדעתי יביא ניצחון דיי קל במשחקים הבאים.
בעקבות היכולת הדלה של אלכסנדר קשה לי לראות את גודס מתעלם מהמצב.
דבר נוסף, נכון שיש לנו סגל דליל של ישראלים, עדיין... השחיקה של יוגב אוחיון עלולה לפצוע אותו, ואז הלכה האליפות. גם עם הסגל הנוכחי צריכים להיות יותר דקות מנוחה ליוגב.
מה הבעיה להעמיד הרכבים כמו טיוס,כהן,סמית',לינהארט ופארגו?
נכון שיוגב נתן משחק מצויין (שאפו) אבל במירוץ לאליפות אתה צריך לחשוב על התמונה הכללית.

Equilibrium1

New member
"מה הבעיה להעמיד הרכבים כמו טיוס,כהן,סמית',לינהארט ופארגו?"

עצם העובדה שכהן , שחקן מוגבל ולא תורם הגנתית במכבי , יחד עם היכולת הממוצעת להחריד של לינהרט (ראבק , מה מסט היכולות שלו הדהים את מחלקת הסקוטינג של מכבי???) , מעמידים פה חמשייה שתלוייה לחלוטין ביכולת של פארגו מבחוץ'.
&nbsp
כל דקה של כהן על המגרש היא דקה שבה ההגנה של מכבי לא רלוונטית , כל פיק נ רול עם החשקן של כהן זה מבוא לסל או עבירה .

Equilibrium1

New member
נפלא , עוד תוצר של הנהלת מכבי הבזוייה , משפחת חזן של הכדורסל

זה לא פלא שהנהלת מכבי תל אביב הנוכחית לא מסוגלת למצוא שחקן ישראלי אחד לחזק את הסגל , אבל מוצאת זמן לממן טרולים כמו לובינסקי.

geashono

New member
לא מצאתי מקום יותר טוב לכתוב את זה

רחמנות על אוחיון,הוא בהחלט שיפר את הקליעה שלו.
אבל מה עם החדירות לסל?
כשהוא חודר,זה נראה שאין לו שום מושג,מה הוא מתכוון לעשות.
אני חושב שהשנה הוא היה בין הרכזים הכי גרועים בכל היורוליג,בסיומות בחדירה.
למה הוא לא עובד לשפר את החדירה לסל,שזה נראה יותר קל מאשר לעבוד על הקליעה,אני לא יודע.
בכל מקרה,למי שתהה מה יתרון מקל על אוחיון.
למקל אולי אין קליעה,אבל לחדור לסל הוא יודע,ואוחיון כמו שאמרתי מקודם,באספקט הזה אחד הגרועים באירופה.

geashono

New member
כהן זה עוד דוגמה לשחקן מוכשר שלא יכול להתפתח במכבי

ממש לא מבין למה לא השאילו אותו לקבוצה אחרת?
מה עדיף,שיהפוך ללא רלבאנטי במכבי,וייזרק מהקבוצה?

Equilibrium1

New member
במה הוא מוכשר? בצבע תעודת הזהות שלו?

האיש ברמה של ליגה לאומית , בטח ברמת ההגנה שלו. וזה עוד יותר מעצים את התסכול מרמת יכולת האימון של הצוות המקצועי , שנותן לשחקן איטי ועצל כמו כהן לרדוף אחרי גארדים.
&nbsp
הבעיה היא שגם בפוסט הוא לא עוזר בשיט , כבר עדיף להשרף עם אלטיט.

השאילו אותו כבר לראשון..והוא חזר יותר גרוע ממה שהוא היה

במה בדיוק הוא מוכשר?

geashono

New member
בראשון הוא היה לא רע

הוא היה צריך להיות מושאל בשנתיים הקרובות,ורק אז לראות אם הוא מתאים למכבי.
הא יותר מדיי זמן?
זה היה ברור לכל אחד שראה אותו שהוא ממש לא מוכן למכבי,ואם למכבי אין סבלנות אליו,למה בכלל הביאו אותו?

yanivya2

New member
כהן מול טל דן זה עוד מאץ' אפ סביר

אם טיוס נמצא על המגרש לחיפוי ולשמירה על וואט, אפשר עוד איכשהו להשתמש בכהן כשטל דן מולו.
כשבחמישייה נמצא וילסון, עדיף ששחקן אחר ישמור עליו ולא כהן. לא שוילסון כזה שחקן גדול, אבל רצוי שלא כהן ישמור עליו.
בכל מקרה, אנחנו נמצאים בסידרה הראשונה. חייבים להתפשר איפשהו, לא יכול להיות שעד לסיום העונה אוחיון ישחק 38-39 דק' למשחק. אוחיון הוא לא שחקן שנח בהגנה, להבדיל משחקנים אחרים. הוא מתיש את עצמו ומשקיע המון בשמירה וזה שוחק אותו.
המשך המצב הנתון פשוט יגרום לו לשברי מאמץ ונאבד אותו לסדרות הבאות.

yanivya2

New member
בנוגע ללינהארט, לא ברור מה שעובר עליו

ביורוליג הוא שמר ועשה הרבה דברים יפים, ופתאום כשהתחיל לשחק סוף סוף בליגה הוא נראה גרוע מאוד.
אני מניח שבמשחק הבא גודס ייתן להיינס את הקרדיט. אישית, הייתי נותן ללינהארט עוד קרדיט להוכיח את יכולתו. החשיבות של לינהארט מאז הפציעה של לנדסברג היא גם גיבוי לעמדה 3, והמנוחה של סמית' חשובה ביותר.

למה בושה?

בושה איך שהקבוצה נראית!! הייתי מציע לקצץ את התקציב בכמה מיליונים,אין צורך בתקציב גבוה ע"מ להגיע להישגי השנה.
בושה שלא נעשו(כאשר אפשר היה)לעשות את ההתאמות הנכונות.
אני לא חושב שיש אוהד שלא כואב לו מה שקורה בקבוצה וחבל!!

למעלה