נפתח מחלף קדרים

מצב
הנושא נעול.

zvir1

New member
נפתח גם מחלף נטופה ויש עוד עדכון

נפתח מחלף קדרים
נפתח לתנועה מחלף קדרים בכביש 85 במפגש עם כביש 65

כך התנועה בכביש 85 מכיוון כרמיאל לכיוון צומת עמיעד עוברת על פני הגשר, ללא הרמזור שהיה בעבר הרחוק או הכיכר שהייתה שם עד לפתיחת המחלף.

גם נפתחו רמפות מהגשר לכיוון כביש 65 בואכה צומת גולני ומכביש 65 אל כביש 85 לכיוון צומת עמיעד.

משום מה קוראים בתקשורת למחלף קדרים, מחלף נחל עמוד,
שכן רק לאחד מרחק לא קטן ישנו הגשר מעל נחל עמוד החדש שרק אחד משני הגשרים מעל הנחל נפתח לתנועה, והשני נמצא עדיין בעבודה.

אשמח לתמונות מהמחלף החדש.

לפני שבוע וחצי עברתי במקום ולא היו כל סימנים לפתיחת המחלף בקרוב.
[URL]http://rotter.net/forum/scoops1/240635.shtml[/URL]
צומת עילבון הוזזה לקראת פתיחת מחלף עילבון. וגם הוזכר קודם מחלפון כחל שיפתח בשבוע הבא.

zvir1

New member
הודעת נתיבי ישראל

צומת עילבון הוזזה לקראת פתיחת מחלף עילבון. וגם הוזכר קודם מחלפון כחל שיפתח בשבוע הבא.
הודעת נתיבי ישראל
ההודעה

נכון מאד, היום עברתי שם ומחלפון מצפה נטופה פתוח

נכון מאד, היום עברתי שם ומחלפון מצפה נטופה פתוח
יש ירידה (כנראה זמנית, לא ברור) למעגל תנועה במפלס נמוך מהכביש הקיים, לא יכולתי לראות אם המנהרה מתחת לכביש כבר פתוחה אבל יש להניח שכן. מכל מקום, יש סימונים מלאים על הכביש החדש בצבע לבן (לא כתום).
שים לב שלא מדובר במחלף ממש אלא במחלפון (או מפרידן כפי שהעירו לי בשרשור זה).

zvir1

New member
זה עלבון לעילבון שזה רק מחלפון......

אגב, גם בעילבון יהיה מחלפון ולא מחלף
למרות שהוא פותר בעיה של הכביש שמגיע מהכינרת . אני זוכר היטב את הסכנה בהשתלבות ל 65 מהצומת הזו.

בעילבון יש צומת T בודד

למרות שהוא פותר בעיה של הכביש שמגיע מהכינרת . אני זוכר היטב את הסכנה בהשתלבות ל 65 מהצומת הזו.
בעילבון יש צומת T בודד
כך שמחלפון שם הוא הגיוני.
הכביש מהכנרת הוא בצומת צלמון, צפונה משם. זה צומת T כפול בסגנון של פעם. הצומת הזה דווקא יהפוך למחלף ולא למחלפון, תוך יישור הכביש לכנרת עם הכביש למראר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה