נפתח כבר ל9.11.05

• פותח הנושא Ma E
  • פורסם בתאריך

termi1

New member
אהה ולא יודע אם חשוב לציין

אבל החלום היה ציורי מאוד, כאילו הייתי בסרט מצוייר

תשובה

אל תהיה כל כך מופתע, שכן כוחו של התת מודע הוא עצום, ולפעמים אנו יכולים לחלום על פינת רחוב שהיינו בה לפני חמש שנים ובכלל שכחנו מקיומה. לעיתים רבות מאוד באים אלמנטים בחלומות שכלל לא שמנו לב אליהם בשעת עירנות, אתה יכול לצפות בטלוויזיה ומישהו ידבר בטלפון לידך בלי שתקשיב כלל ותהיה מרוכז לחלוטין בטלוויזיה, ופתאום תחלום על משהו שאותו אדם אמר לידך, למרות שלא שמת לב כלל לדבריו. לכן אינני מתפלאת כלל ובהחלט ייתכן שראית עגורים אפילו בשבריר שניה של החלפת ערוץ בטלוויזיה או החלפת עמוד בספר. אולי אפילו לפני שנים רבות... בכל מקרה, אני חושבת שהציפורים היפות מסמלות את אהבתך, ואתה חש כי היא חומקת מידייך. אתה מנסה לאחוז בה, ונראה שיש בך געגועים וכמיהה ליופי והטוהר שהיה בה. אך היא חומקת ממך. נראה כי אותה האהבה איננה עוד. וחלומך הוא לא יותר מכמיהה.

1Simsit1

New member
אוקיי, לא ענו לי אז... שוב פעם.

מקווה שמישהו יטרח לענות
... שמי טל, אני בת 10 וחצי. בתקופה האחרונה עוברים עליי לחצים וקצת עומס. והינה לחלום שלי: חלמתי שכאשר אני גדולה, עובדת אני בתור שוטרת. אני יוצאת מן המכונית שלי ורואה שם את הגנבת[ואני ממש הרגשתי שזו חברה קרובה שלי לפי התווי פנים שלה, והכל. ואם זה חשוב- קוראים לה ורה], היא מסתכלת מסביב מנסה לתפוס אותי, ואז רואה אותי מאוד קרוב אליה. היא מחייכת חיוך שטני, באה לחזור חזרה למכונית, אך אני מקדימה אותה ויורה בה. נשאתי אותה לביתי, והשכבתי אותה על הרצפה. היא דממה קשות, ובכתה. אני בכיתי יחד איתה והחזקתי לה את היד. אמרתי לה: "אני מצטערת." אך היא הנהנה, המשיכה לבכות ואמרה: "זה בסדר." לפתע שני אנשים שחורים באו, ואמרו: "תביאו לה עשב כדי שתרגיש טוב[
] !" הבאתי לה, ולאחר מכן אמרתי לה לקפץ ולהגיד המון פעם: "אני מעריכה את עצמי." היא עשתה זאת בקושי, ורק אז הבחנתי ביריה שיריתי בגבה[מוזר כי אני לא ראיתי שיריתי בגב]. מה שמוזר זה, שלא ידעתי שזאת היא, אלא ממש הרגשתי שזאת חברה קרובה שלי, ממש הרגשתי שזאת ורה ! כשראיתי את סימן הכדור בגב, חשבתי לעצמי: "מסכנה, בטח עכשיו קשה לה לקפוץ כי היא גוססת..." אך לאחר מכן זה עבר לה, ואם אני לא זוכרת היא הלכה לראות טלוויזיה או משהו כזה... טוב, זה חלום מוזר ומפחיד. ואני ממש ראיתי את הדמויות בחלום ! טוב, מקווה לפירוש מהיר
.

avital24

New member
היי

חלמתי שאחותי הקטנה אוחלת כובעונים _קונדומים) שאבא שלי הביא לה ואני נגעלת מזה והיא מראה שזה טעים והופכת אותם לבצק , על האריזה שלהם היה כתוב שזה לשומוש מיני , אכילה ועוד כמה דברים אני נגעלת ולא מבינה איך משהו שאמור להיות רק לשימוש מיני , משמש לכמה דברים בבת אחת . אח"כ אני נמצאת עם חבר שלי לשעבר והוא משגע אותי ואני אומרת לו ללכת והוא לא רוצה ללכת ואני מרגישה שאני קצת כלואה אבל ברור לי שאני רוצה שהוא ילך ואני אומרת לו מאת זה והוא עושה שטויות ובלאגן בסוף אני מעבירה אותו מהחדר החוצה ועל הדלת יש מחיצת זכוכית שאני רואה אותו דרכה ואז אבי בא ואומר לו אל תדאג מחר תבוא עוד פעם וכו' ואני אומרת לו שהוא לא יבוא ואין סיכוי. אחרי כן אני מחפשת שירותים ולא מוצאת ואז אני מגיעה למקום שבו בן דודי יושב ומשם גם יש כניסה לשירותים יותר מוצנעים ואני מתקרבת והוא אומר לי שהוא לא יכול לשמוע עם האוזניות את הסביבהנ שלו אלא רק מה שהוא שומע באוזניות והוא לא שמע שחיפשתי שירותים ואז חוזרת אחותי מירב ב-2:00 בלילה ואני חושבת לעצמי שגם היא יושנת מאוחר ואולי זה לא היה נורא שניפגשתי עם חברי לשעבר כ"כ מאוחר אם גם אחותי חוזרת בשעות כאלו. יש לי פירוש שהחלום קצת עוזסק ברווח והפסד שלי בתחושת האשמה הגדולה שמלווה אותי שפוחתת כאשר אני רואה שאחותי הקטנה מגיעה מאוחר כמוני ואני מזדהה איתה הקטע של הבן דוד זה אולי מסמל אותי שאני מחוברת למוסיקה ולעצמי ומתעלמת מרכשי הסביבה אך עם עין פקוחה שכאשר מישהו מתקרב לנתיב שלי אני מזהה אותו מיד ומתייחסת הקטע של ההתחלה זה נראה לי קשור לאבא שלי וזה שהוא מבלבל את אחותי מבחינה מסויימת וגורם לה לעשות דברים דוחים כשהיא חושבת שזה בסדר גמור וטיבעי.

Seeker68

New member
../images/Emo150.gif

מה ורה מסמלת עבורך? ומה טיב היחסים ביניכן?

למעלה