נפתח את העינים ונסתכל סביב

נפתח את העינים ונסתכל סביב

ראשית סליחה על המחסור בגרפים אשתדל שיבואו בעתיד הקרוב אז בא נראה מה קורה בעולם המטבעות המתכות והריביות מטבעות יורו עשה תיקון מאוד מהיר ולדעתי אם אראה לכם את הגרף הוא במהלך של השלב החמישי בתקופה של שלש שנים ז"א שאם הוא לא יורד מ1.2460 לדעתי נראה שוב 1.37 אחרת התחתית היא 1.21 המטבע שכן הייתי מוכר כרגע זה האוסטרלי הוא מאוד גבוה ביחס לאחרים אבל שבר קו מגמה מאוד ארוך מתכות היחסים ביו הזהב לכסף הזהב ירד יותר חזק מהכסף למרות שבדר"כ החות הצעירה היא יותר אלימה. אם הייתי בונה פוזיציה ארוכה הייתי מתחיל לקנות עכשיו לאט לאט זהב בכסף רק לפוזיציות קצרות ריביות אם הייתי מוכר משהו עכשיו זה את הTBOUNDS מחירים של 116 זה מחירי שחקים לטעמי סחורות התבואות נראות די נמוכות הייתי מתמקד יותר בחיטה כרגע אין בסקירה זו משום המלצה או ייעוץ , יכול להיות שהכותב סוחר בחלק מהנ"ל

בא אני אבדוק את עצמי

אוסטרלי - 7650 T-BONDS - 11618 חיטה 294 בא נתעורר עוד כמה זמן ונבדוק זהב - 412.5

DUDI2004

New member
פיני

שמתי כמה פפלימוס באופציות על קרח בבורסה של איסלנד. אומרים שבחורף הם זולות ובקייץ הקולים קופצים לשמיים.

bogii

New member
פיני שלום

יותר חשבו למצוא איזה אסטרטגיה שתשפיל את הנפט, יקר לי הנפט הזה לאללה, וביבי מנצל את ההזדמנות להשחיל מחירים בשמיים, תבדוק איך מכניסים את הנפט הזה למכון דייאטה את נושך הכריות והמלכה מחודש שעבר אני עובד על זה אפשר להוריד נפט אם הדולר יהיה יותר יקר, תחשוב גם על זה

bogii

New member
../images/Emo68.gifפיני

הדולר בעולם שינה פאזה. לעת עתה כל התרוממות של המלכה? הזדמנות לשטוץ אותו כנ"ל לגבי נושך הכריות, ואם האירו הוא קורלציה של זהב? אז נא להמתין עם הזהב כיוונו עדיין לא ברור יש לו מקום עוד לתקן ללמטה אבל עם הזהב אני עדיין לא בטוח, לכן רק נסתכל עליו או למי שיכול לסקלפל בקטנות כניסה ויציאה בשביל כמה גרושים גם זה טוב, אגב באפט מחפש כניסות זולות לשוק המניות אז לא מן הנמנע שנמצא כמה מניות חביבות עליו כשהוא נכנס תוך כדי ירידה בחביבותיו כדרכו של עולם הסקס

למעלה