נפרצו המחסומים בכניסה להר מירון.

אלפיני

Well-known member
אתה מתכוון למשטרה?
הם באמת דבילים.
מוכרים כרטיסים\ מגבילים אוטובוסים
הלו..... יש פה ציבור גדול שרוצה לחגוג את ההילולה.
מה זה השטויות האלה.
ממש לא המשטרה.
התכוונתי לאידיוטים שבשם המנטרה "הכל מלמעלה" מדחיקים כמה חוקיים בסיסיים בפיזיקה בנושא מאסה ומשקל.
אז תגיד לנו סבא'לה: כמה דוסים עוד צריכים להתפגר בתאונות על ההר הזה בשביל שהם יבינו עניין?

ממש לא המשטרה.
התכוונתי לאידיוטים שבשם המנטרה "הכל מלמעלה" מדחיקים כמה חוקיים בסיסיים בפיזיקה בנושא מאסה ומשקל.
אז תגיד לנו סבא'לה: כמה דוסים עוד צריכים להתפגר על ההר הזה מתאונות בשביל שהם יבינו עניין?
תאמין לי שלי זה מאד כואב על 45 הנפטרים שביניהם היו גם ילדים קטנים.
עכשיו אני באמת אנסה להסביר לך משהו.
הרי את דעתי אתה כבר מכיר, נכון?
הסברתי כאן שאין להם בידור לאנשים האלה, הכוונה לשידורי טלויזיה ואינטרנט, מה שלנו יש והתברכנו בהם.
אז רק היום הזה בשנה נותר להם\ אחרי כל הצומים והתעניות שהם מתענים במשך כל השנה.
למה הדבר הזה דומה?
תתאר לעצמך שאנחנו הגברים בגלל שהיינו שוביניסטים ומתעללים בנשים אז הממשלה החליטה לשים את כולנו רחוק מהנשים סגורים בכפר קטן ונידח בדרום הארץ.
אבל רק ביום אחד בשנה כל הגברים יכולים להגיע להר מסויים בצפון כדי לשכב עם נשים.
אתה יודע איזה דחיפות יהיו? אני הייתי הדחפן הראשי. אני הייתי דורס כל דבר שזז. אני הייתי עולה עם בולדוזר על כולם.|חיוךרחב|
אתה הבנת את זה?
אז המסכנים האלה לא באים לשכב עם נשים, אלא לשמוח עם הקב"ה
תעזבו אותם, הניחו להם לנפשם, פור גוד סיק. :)

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
אז המסכנים האלה לא באים לשכב עם נשים,
את זה הם עושים באומן.

הסברתי כאן שאין להם בידור לאנשים האלה, הכוונה לשידורי טלויזיה ואינטרנט, מה שלנו יש והתברכנו בהם.
זו לגמרי הבחירה שלהם. אין חוק אזרחי המגביל אותם מהבידור הזה.

תאמין לי שלי זה מאד כואב על 45 הנפטרים שביניהם היו גם ילדים קטנים.
גם לי כואב. ומעבר לכאב האישי, כואב לי שאני צריך לממן את היתומים והאלמנות דרך הביטוח הלאומי והמיסים שלי.
זה לא לעניין. הם כבר אינם ילדים.

תתאר לעצמך שאנחנו הגברים בגלל שהיינו שוביניסטים ומתעללים בנשים אז הממשלה החליטה לשים את כולנו רחוק מהנשים סגורים בכפר קטן ונידח בדרום הארץ.
אילו מאיתנו שמתעללים בנשים נכנסים לכלא. סוג של כפר קטן. והיום אף אישה המכבדת את עצמה לא תרצה להתקרב לשובניסט.
אלא לשמוח עם הקב"ה
תעזבו אותם, הניחו להם לנפשם, פור גוד סיק.
שישמחו באופן בטוח. ברגע שיהיה אחראים לגמרי למעשיהם אעזוב אותם בכיף.

את זה הם עושים באומן.
אתה מתבלבל בין הזרם הברסלבי שהם רובם ככולם חוזרים בתשובה, לבין הזרם הליטאי שנולד לעבודת ה' יתברך.
זו לגמרי הבחירה שלהם. אין חוק אזרחי המגביל אותם מהבידור הזה.
חוק אזרחי, מעניין להם ת'ת_ת, מה שמדבר אליהם זה חוק אלוקי שאומר: "במושב ליצים לא תשב".
גם לי כואב. ומעבר לכאב האישי, כואב לי שאני צריך לממן את היתומים והאלמנות דרך הביטוח הלאומי והמיסים שלי.
זה לא לעניין. הם כבר אינם ילדים.
כן, כואב לך לממן יתומים ואלמנות יהודים כשרים, אך לא הבעת מילת כאב אחת נוכח האתנן הענק שמשולם גם מהמיסים שלך לערביי ישראל, אותם ערבים ששורפים את המכוניות ואת בתי החולים שלנו, הווווווווווו הצביעות. |חיוךרחב|
אילו מאיתנו שמתעללים בנשים נכנסים לכלא. סוג של כפר קטן. והיום אף אישה המכבדת את עצמה לא תרצה להתקרב לשובניסט.
אישתי היא גם שוביניסטית היא חיפשה גבר שיהיה דומה לה בכל רמ"ח אבריה, חוץ מהאבר הרלבנטי. ;-) עזובותך, רוב הפמיניסטיות שאתה רואה ברשת הן נשים מבוגרות. חלקן התגרשו וחלקן התאלמנו, פרק ג' או ז' אף אחד לא ירצה איתן, בגלל זה כל המרמור האגרסיבי והתוקפנות שלהן. מרוב שהן תוקפניות אז לכל אחת מהן יש כמה וכמה שמות שונים, כדי לשרוץ עוד ועוד באינטרנט|חיוךרחב|
שישמחו באופן בטוח. ברגע שיהיה אחראים לגמרי למעשיהם אעזוב אותם בכיף.

בשנה הבאה הממשלה צריכה לנער את חוצנה מכל העניין. בלי משטרה בכלל. בלי אישורים בכלל.
שהעסק יתנהל ע"י הרבנים ובעזרת ה'.
זה מה שצריך להיות כמובן,האחריות שלהם.

אבל אתה עדיין לא הבנת איך הדברים מתנהלים בעולם - קנוניה בינלאומית

שמטרתה שליטה מוחלטת.

לתת לאנשים "ללמוד לבד" זה לא חלק מהאג'נדה.

אלפיני

Well-known member
בשנה הבאה הממשלה צריכה לנער את חוצנה מכל העניין. בלי משטרה בכלל. בלי אישורים בכלל.
שהעסק יתנהל ע"י הרבנים ובעזרת ה'.
נראה לך? רבנים בכלל לוקחים אחריות על משהו? בטח לא על שגיאות שהם עושים. רבנים יודעים לסחוט כסף ממשלות על מנת לכסות את המחדלים שלהם.

אלפיני

Well-known member
הוא צודק.
צריך לעזוב אותם ושהם ינהלו את מותם שם על ההר כרצונם.
וואלה. ומתאים לך שכספי המיסים והביטוח הלאומי שלך יתמכו באלמנות וביתומים לאחר מכן בנוסף למה שהם מקבלים בתקציבי אברך? שלא להזכיר הוצאות רפואיות. לעזוב אותם כרצונם זה עד הסוף.

סתוונית333

Well-known member
וואלה. ומתאים לך שכספי המיסים והביטוח הלאומי שלך יתמכו באלמנות וביתומים לאחר מכן בנוסף למה שהם מקבלים בתקציבי אברך? שלא להזכיר הוצאות רפואיות. לעזוב אותם כרצונם זה עד הסוף.
ממש לא.
על אחריותם הבלעדית.

כשבראש יש רק מה שהלעיטו אותם משחר נעוריהם, הם נוהרים כאוטומטים, מחסומים או לא מחסומים...
משחר נעוריהם "הלעיטו" אותם בדברי תורה.
בשבילם זה מים חיים.
אתם החילונים לעולם לא תבינו זאת.
כשהצלם ספנסר טוניק לקח 200 זקנות מכוערות לעיר סדום ומרח אותן בסיד
כשהוא מצלם את התחת הצלוליטי והשמן שלהן, קראתם לזה אמנות, האאאא?.|יעני|
אז כאן מדובר במשהו יותר צנוע, קוראים לזה: "תורתם אמנותם" או אמונתם, אם תרצו. :)

קבצים מצורפים

• טוניק והתוכעס.jpg
    טוניק והתוכעס.jpg
    KB 201.2 · צפיות: 1

ai27

Well-known member
יש הילולה, אירוע דתי. תפילה המונית. כל שנה מליון איש,
השנה אמרו, רק 140 אלף.
כל שנה כולם עוברים בציון, לכמה דקות.
עכשיו אמרו: רק 70
אז מה יעשו כל השאר?
עומדים בתור 4 שעות, בשמש, חוטפים מכות וקללות משוטרים שבטוחים שזאת הפגנה לא חוקית,
ואז דורשים מהם לחזור לאוטובוס.

סילקו את המתפעלים שניהלו אל האתר 70 שנה, והביאו במקומם קלגסים שנהנים להכות חרדים חלושים,
אז איך ציפו שזה יגמר?

יש הילולה, אירוע דתי. תפילה המונית. כל שנה מליון איש,
השנה אמרו, רק 140 אלף.
כל שנה כולם עוברים בציון, לכמה דקות.
עכשיו אמרו: רק 70
אז מה יעשו כל השאר?
עומדים בתור 4 שעות, בשמש, חוטפים מכות וקללות משוטרים שבטוחים שזאת הפגנה לא חוקית,
ואז דורשים מהם לחזור לאוטובוס.

סילקו את המתפעלים שניהלו אל האתר 70 שנה, והביאו במקומם קלגסים שנהנים להכות חרדים חלושים,
אז איך ציפו שזה יגמר?
הפעם לבי היה עם החרדים החלושים/החלוצים.

למעלה