נפרדתי!! כ"כ גאה בעצמי !!

i love you boy

New member
נפרדתי!! כ"כ גאה בעצמי !!

אוקיי, אז נכון שאני ס"כ בת 15- אבל אני עדיין בן אדם עם רגשות,שאוהב לאהוב,שאוהבת לחבק לנשק ועוד. אחרי שנה וחודש של סבל עם הדפוק הזה, אחרי שנה וחודש שכל יום נפרדנו רבנו קללנו [כמעט מכות] החלטתי לסיים עם זה ס ו פ י ת. מממ..מי שזוכר לפני כמה חודשים ספרתי עליו,שהוא לא מרשה לי לישון אצל החברה במרכז..שהוא לא מרשה לי לשים אישהו מכנס וכאלה,והיו 50 תגובות בערך וכל התגובות אמרו 'תפרדי' ומלא אמרו שהוא בדרך להרביץ לי . ולפני כמה ימים כתבתי שהוא היה עם מישהי ואז חזר אליי , הלכתי לישון אצלו,והרגשתי שאני לא מסוגלת לחבק או לנשק אותו..לא נרדמתי כל הלילה.הייתי עצבנית בטירוף כי חשבתי על הכל..בבוקר הבאתי לו נשיקה בלחי והלכתי .. אתמול לא שלחתי לו הודעה לא כלום,אפילו לא היה לי מה לנסות להתאפק..בכלל לא רציתי לא חשבתי על לשלוח לו הודעה [פעם ראשונה שדבר כזה קורה לי] הוא רשם באוואי של האייסי [מי שלא יודע,אוואי זה דבר שכל מי שברשימה שלך יכול לקרוא..זה כשאתה לא ליד המחשב וכותב איפה אתה..בשביל שידעו.] הוא רשם "אצלללללה [: " ואני [לא בגלל זה,כי ממה לא קנאתי..] רשמתי 'נוש?אני אוהבת אותך' חח נשמע כמו משחק של ילדים קטנים,אני יודעת.. נוש זה ידיד שהכרתי לפני חודש כבר והוא חודש די יושב לי בלב קצת..ויום ראשון הוא יבוא לישון אצלי . "נוש" גרם לי קצת לשכוח את הבחור המזלזל והפוגע .. אחרי יום שלם שלא שלחתי לו הודעה שלח לי 'נו,עברת לאופציה ב'?' והתחיל לנסות לריב איתי ניסה שיתפתח ריב,דפק חפירות והרשתי לעצמי לשם שינוי להיות מגעילה אליו. אז בקיצור, נפרדנו אחרי שנה וחודש של סבל,של ריבים פרידות קללות. די טוב לי [: אני התחלתי להבין מה אני שווה..כשאני אוהבת אני א ו ה ב ת והכי מכבדת ונותנת יחס כמו של ג'נטלמן ואכלתי ממנו רק חרא . מגיע לי פיצוי אני חושבת ,מקווה שנוש הוא התשובה :) ואם לא,בנתיים סתם להנות.. אני קטנה, לא? :)

i love you boy

New member
ממש* לא קנאתי

ד"א, סוף השיחה הבחור אמר לי 'עכשיו את גבר..נראה אותך בעוד כמה ימים' הוא לא מבין שהשתנתי,שאני כבר לא רוצה לשלוח לו הודעות שהוא מגעיל אותי דוחה אותי .שאין לי בשביל מה לשלוח לו הודעה ..

:)

אני זוכרת שרשמת את ההודעה הראשונה הזאת, שאמרתי שהוא בדרך להרביץ לך וזה לא הגיוני לילדה בגילך להיות בקשר לזה רק רוצה לומר לך שאני גאה בך ! כל הכבוד

modela da casa

New member
כל הכבוד לך ../images/Emo140.gif

נכון, את קטנה אבל עכשיו את צוברת חוויות, עכשיו את לומדת מהן מערכות יחסים ואלו דברים שיתנו לך הרבה בעתיד. כל הכבוד לך שהגעת להחלטה שלא מגיע לך בחור כזה כי באמת לא מגיע לך בחור כזה.. את נשמעת כל כך נחמדה וטובה, מגיע לך מישהו שידע לאהוב אותך. ובטח לא מישהו שיחליט בשבילך איפה לישון ומה ללבוש. אני רוצה להגיד לך גם שאם עם הבחור החדש זה לא ילך, אז לא נורא. אל תתייאשי. וגם אם יהיה לך עצוב, או שתרגישי לבד, ואם בטעות תתגעגעי לאקס שלך שרק עכשיו עזבת. אל תחזרי אליו אפילו לא בחלומות שלך. תמיד תזכרי שהוא רק עשה לך רע ותמיד תזכרי מי את ומה מגיע לך. מקוה בשבילך שהחבר הבא שלך יאהב אותך ויפנק אותך כמו שאת ראויה

i love you boy

New member
תווווודה לשתיכן !!!

:] האמת הבחור שהכרתי לפני חודש הוא גר במרחק של שעה/שעה וחצי ממני שזה לקחת 2 אוטובוסים..אני חושבת שזה יהיה מן קשר כזה של להיפגש פעם בלעיתים רחוקות סתם לכייף [כמובן שלא מין, אני לא אקיים מין אם זה לא בא ממערכת יחסים רצינית]

היי :)

אני זוכרת את כל ההודעות שלך מהפעם הקודמת, גם אז התלבטת וסבלת ואפילו נפרדת ממנו והרגשת הקלה. לא נעים להזכיר אבל זה החזיק כמה ימים בלבד. לדעתי את עושה (שוב
) את הדבר הנכון. לפעמים צריך להגיע למצב שאת על הריצפה כדי להבין שמשהו לא טוב לנו, ועם כמה שזה קצת חולני ולא בריא - האמת שלפעמים גם צריך לספוג הרבה השפלות שיצרבו לנו טוב טוב בזכרון כדי שלעולם לא נתקרב שוב לאותו טיפוס או דומה לו. אני חושבת שה"נוש" הזה יכול להיות פתרון ביניים נפלא, הוא יסיח את דעתך מלהתעסק בשדים ובגעגועים לאקס (המגעיל במיוחד, יש לציין) וגם אם הוא לא אהבת חייך - הוא ימלא תפקיד זמני מסויים וזה יעזור לך. אל תשכחי שאת בת 15, זה לא גיל לחתונות או ליחסי מין.. זה הזמן לצחוק הרבה, לגשש מהי באמת אהבה צעירה, להרגיש חופשיה ומאוהבת, להתנסות (בגבולות הבריא).. וכו' וכו'. טוב שסיימת להתענות ולסבול, את לא צריכה לרוץ אחרי אף אחד ובטח לא להרגיש "מקום שני" וזלזול מצד חבר שלך. שום דבר לא פגום בך ואסור לך להרשות לאף אחד להתייחס אלייך כסוג ב'!! מאחלת לך שתתחזקי ולעולם לא תתני למישהו להתייחס אלייך ככה שוב. שיהיה בהצלחה ותבואי לשתף

yagluli

New member
למרות שאת קטנה..

זה מצוין שזה קרה לך עכשיו ולא עם כשאת בת 22 וחושבת על חתונה... העולם מלא בגזרים, אין שום סיבה שתעשי משהו שלא עושה לך טוב ומוציא ממך דברים רעים.. בהצלחה בהמשך ! אני בטוח שפעם באה את תהיי יותר קשובה לאינטואציה ופחות לרגש.

i love you boy

New member
תודה לשלושתכם [: ובכלל למגיבים,כנסו.

נורא נורא נורא מחזק אותי העידודים שלכם כי זה נורא מחזק וגורם לי לעלות חיוך על הפנים וכל תגובה שמעודדת ותומכת ומפרגנת גורמת לי להבין יותר ויותר שבאמת עשיתי את הדבר הנכון. תודה רבה לכם !

simle2

New member
עשית את הדבר הנכון

בדר"כ בגיל הזה כ"כ נעולים על "אהבה" ולהיות עם מישהו ושוכחים לדאוג לעצמך אז יפה על היוזמה.. תמשיכי לאהוב את עצמך ולהיות עם אנשים שעושים לך טוב בלבד

daniella86

New member
תגובה..

אני חדשה פה וכרגע אני בעבודה אז סתם החלטתי להכנס לפורומים ולקרוא הודעות וזאת היחידה שמאד עניינה אותי.. עשית בשכל שנפרדת ממנו. אני רואה שקיבלת תגובות שבסוף הוא יכה אותך, אני בדעה שלהם. היה לי חבר 5 חודשים, בהתחלה כשהיינו רבים הוא היה צועק עליי, אמא אמרה לי בסוף הוא ירביץ לי אם הוא צועק עליי ואוסר עליי לעשות דברים שאני רוצה, לא הקשבתי לה. יום אחד היינו אצלי בבית וחיבקתי אותו ואז הוא נתן לי סטירה, לא רבנו לא כלום. באותו יום נפרדנו.. בהחלט מעלה את הבטחון שאת שווה משהו ושום גבר לא יתייחס אלייך בצורה שאת לא ראויה לה. מגיע לך הרבה יותר טוב מזה. המשך יום טוב :)

i love you boy

New member
הבחור נהיה נחמד חחח

לאחר יומיים בערך שלא שלחתי הודעה הוא שלח הודעה וכל הזמן אמרתי לו תפסיק תפסיק עם ההודעות אתמול בלילה הוא הציע לי לבוא אליו לראות 'מסודרים' במחשב אמרתי לו שאין בעיה כי גם ככה משעמם לי ואני לא עייפה הוא אמר שזה בתנאי שאני נשארת לישון אצלו ושלמחרת בבוקר נצא לאכול. הגעתי אליו,לא היה כלום.. ממש כמו ידידים . ראינו טלוויזיה ,בלי חיבוק בלי נשיקה נרדמנו .. בבוקר הוא אמר לי יאלה תתלבשי ויצאנו לארומה אכלנו שתינו ואז הוא הסיע אותי [יש לו אופנוע] לפדיקור ואז הוא החזיר אותי ובמקום לפנות לשכונה שלי הוא לקח אותי לטיול שטח קטן בטבע עצים נוף וזה.. היה ממש נחמד . אני לא מבינה מה הקטע הזה, למה רק כשאני מראה שאני ממשיכה הלאה אני מקבלת פתאום יחס ? נורא כייף לי הקטע הזה שאנחנו כמו ידידים .. לא בטוחה שהוא רוצה להמשיך ככה אבל

זה היה דיי ברור מאליו שזה מה שיקרה

תקשיבי חמודה, כשאת נפגשת איתו "כמו ידידים" את לא באמת "ממשיכה הלאה" כשאת אומרת לא "דיי תפסיק תפסיק" ואחר כך נפגשת ועוד בתנאים שהוא מציב לך לישון אצלו וכו (ואני יודעת שלא היה כלום) בכל זאת את נופלת לרשת ואת תחזרי לאותה מלכודת. אם באמת רוצה לחתוך מהיחסים הלא בריאים תלמדי שדיי זה דיי. הוא תומן לך מלכודת דבש ואת נופלת אליה יופי..

יופי מותק, מקווה שהפעם זה קבוע ולא ישתנה

אני זוכרת אותך מההודעות הראשונות פה, ואולי גם את זוכרת את מה שאמרתי לך. ותקשיבי, אהבה זה משהו יפה. את אמורה להיות מאושרת, זה אמור להפוך את החיים ליותר יפים ולא ליותר קשים.. כל הריבים, הקללות, האיומים שלו - זה לא חלק מאהבה בריאה. זה יהיה קשה בהתחלה ואת תרצי להתקשר אליו ולהיפגש איתו- הפתרון החכם הוא לנתק קשר, כי כל עוד תמשיכו ככה את לא תהיי פנויה לקשר חדש באמת, ואת סתם תיסחבי את זה איתך, וחבל. זה מאוד מאוד קשה לעשות את הצעד שעשית, ואת צריכה לעמוד מאחוריו, ואנחנו איתך פה. (ואל תקשיבי לכל מי שאומר שהפורום לגילאי 18 פלוס.. הבעיה הזאת היא קשה ואת צריכה תמיכה, אולי מאנשים בוגרים ומנוסים יותר ולא מאנשים בגילך) - חבר'ה אני חושבת שאפשר לכופף טיפה את החוקים הקשיחים, הילדה הזאת צריכה תמיכה והיא לא תקבל אותה מבני 15. מגיע לך מישהו שיכבד אותך, וכל הניסיונות להוריד לך את הבטחון העצמי נובעים אך ורק מבטחון עצמי נמוך אצלו, הוא מנסה להוריד את שלך כדי שתישארי איתו ולא תחשבי שמגיע לך יותר טוב... מזל טוב על החופש שקיבלת, אל תיכנסי לזה שוב, ולטובתך אל תיפגשי איתו, באמת שזה לא יעזור לך להתנתק. מערכות יחסים מתעללות אפשר למצוא לצערי בכל גיל. אני הייתי באחת, ואני בת 22, ככה שזה לא קשור לגיל. קשה לצאת מהן, אבל אחרי שיוצאים מרגישים כ"כ טוב, ולא יהיה ברור לך למה סבלת את היחס הזה ממנו. בהצלחה מתוקה

למעלה