נפרדנו

נפרדנו

לא כואב לי כל כך.. כואב, אבל לא הרבה.. אני יחסית בסדר גמור.. אני משערת שלא כואב לי כי אני צודקת בכל מילה שאמרתי, בכל הרגשה שלי, בכל דבר אני צודקת, והוא יודע והוא מודה בזה, אבל למרות שאני צודקת הוא לא עושה כלום עם הקשר שלנו ועדיין מבולבל, ודי, נתתי לו את החופש שלו כמה שהוא צריך, משכתי יום ועוד יום, ויתרתי, כאבתי לבד, רק בשביל שירגיש עם עצמו יותר טוב ויהיה איתי. שלושה ימים הוא לא דיבר איתי. לא התקשר לא כלום.. ואני הודעתי לו שאם הוא רוצה חופש הוא יקבל אותו עוד הסוף. אני לא מתכוונת להתקשר או להיות בקשר בכלל.. רק שיקח את החופש המזדיין שלו וישחרר ממני קצת.. גם ככה לא טוב לי ככה. התקשרתי אליו אחרי השלושה ימים. בלי שלום מה שלומך, פשוט אמרתי: אתה לא מתכוון לעשות כלום עם הקשר שלנו? אז הוא אמר: אני כן.. פתחתי בנאום של קריז: שמע, הפסקה, סבבה.. אין לי בעיה.. אבל זה כבר נמשך שבועיים, ומתוכם שלושה ימים לא דיברת איתי בכלל.. כאילו אני אוויר, כמה עוד אפשר למשוך את ההפסקה הזו? אני לא מתכוונת להיות חברה של מישהו שרק בהפסקה איתי. אם אתה לא מתכוון לעשות משהו עם ההפסקה הזו, אני אצטרך לעשות צעדים שאני לא רוצה לעשות אבל כנראה שאין לי ברירה. הוא הבין את הרמז. אבל לא ביצע את הצעדים שרציתי שיעשה. אתמול זה היה השיא.. לא יכולתי יותר אז 25 דקות של שיחה אני רק מדברת ומסבירה לו שזה לא בסדר איך שהוא מתנהג אלי, ומזו ההפסקה הטיפשית הזו. תארו לכם סיטואציה: אני חברה של מישהו, שלא אוהב אותי כמו שאני אוהבת אותו ולוקח הפסקה כדי להרגיש יותר ואז הוא יוכל להעניק לי את מה שאני מעניקה לו. אחלה רעיון זה נשמע נכון? אני רוצה שהוא יעניק לי את כל האהבה בעולם כמו שאני נותנת לו, וכשאני מאוהבת, אני מאוהבת עד הסוף, אין לי גבול לאהבה שאני מסוגלת להעניק. זה לא כזה טוב כמו שזה נשמע.. זה הפך לרע.. זה עכשיו נשמע לי יותר כמו: חבר שלי לא אוהב אותי ממש, אז הוא צריך הפסקה להתגעגע ולהרגיש אלי. כל פעם שירד לו קצת ממני הוא יצטרך הפסקה? לא לא לא מותק, לא מתאים לי בכלל, שמעת?! זה מובן שבקשר הרגש לא נשאר תמיד אותו הדבר, הוא עולה ויורד, וצריך לפעמים הפסקות, אבל לא מתן.. הבנתי שמתן הוא כזה: כשטוב לו איתי הוא נבהל ובורח, אבל כשרע לו ואני משחקת בו הוא חוזר אלי ונשאר איתי.. רק כשרע לו אז טוב לו. מוזר משהו? כן... מוזר.. לכו תבינו.. אז הנה, עכשיו אני רעה! נפרדתי ממנו, היה קשה להגיד לו שזה נגמר בצורה כזו בוטה, אז אמרתי את זה בעדינות, שאני מעדיפה שזה מה שיהיה עכשיו עד שהוא באמת ידע שהוא אוהב אותי ועד אז.. נראה מה יהיה.. מוזר לי להיות רווקה שוב. אבל בלב אני עדיין שלו.. נאמנה לו. עד עכשיו לא בכיתי. אבל עכשיו אני קצת פורקת מתחים וכאבים..

לילוש ../images/Emo24.gif

אני רוצה לחזק אותך ולא מוצאת כל כך את הדרך ..
אני חושבת שעד כמה שזה כואב ונורא עצוב פעלת בצורה נכונה ובוגרת. אין טעם להשאר עם מישהו שרק כשהולכים -מתגעגע .. זה לא קשר בריא.. את לא צריכה לעשות שיחות מוטיבציה . הוא צריך ליזום,להראות,להגיד .. ה-כ-ל- ! לילושית,את בחורה כל כך מקסימה ... אני בטוחה שלמדת מהקשר הזה ותקחי איתך את הרגעים היפים שהיו .. תכתבי,תבכי,תשתפי... אני אשמח להקשיב.

תודה מתוקה..

האמת שאני לא מרגישה שאני צריכה חיזוק.. אני מאוד חזקה, ולא כל כך כואב לי.. אני רק לא רוצה להתגבר.. לא כרגע..

ילדה יפה...

אני מסתכלת על התמונה שלך וקשה לי להאמין שכל הכאב הזה יוצא מדבר יפה כמוך. לא הגבתי לך בעבר כי לא הייתי פה במיוחד, אבל קראתי אותך המון. עשית את הצעד הנכון. שלא יהיה לך ספק בכך! שמבינים שהקשר הולך ודועך, שמבינים שהרגש איננו הדדי, אין אלטרנטיבה אחרת. כן, זה כואב לך עכשיו, אבל את תברכי על ההחלטהה זהו בעתיד. את מדהימה ביופייך, באישיות שלך, ומגיע לך אדם שיעריך אותך. שידע מה את שווה שאה שזרועותיו. ולא אחד שתחיי בספק האם הרגש התעורר אצלו סוף סוף. עשית את הצעד הנכון!(אמרתי את זה כבר?)

תודה.. אני מסמיקה בגללך!!

תודה על המחמאות מתוקה.. אבל כנראה שיופי לא מביא לי אהבה.. וצריך קצת יותר מזה בשביל הקשר שלנו. אני מרגישה שעשיתי את הצעד הנכון..

free soul

New member
צר לי לקרוא מתוקה...

אבל, אם הקשר הזה וההפסקה לא הועילה לך ורק עשתה לך רע, אז חבל על הכל וטוב שניפדת ממנו, יכול להיות שהוא חיכה לרגע שאת תיפרדי ממנו והוא לא ממך כי ככה זה היה יותר כואב. מאחלת לך שלכבוד שנה החדשה שבאה עלינו לטובה
שתיזכי לבשורות טובות ותראי אך ורק ימים טובים
ומקווה שתכירי את הגבר שבגברים
שיאהב אותך וייתן את כל כולו למענך

לא.. הוא לא מתבייש להפרד ממני

אם הוא היה רוצה להפרד הוא פשוט היה בא ואומר לי, זה נגמר וזהו. ולכבוד השנה החדשה אני מעדיפה להיות לבד כרגע בלי עוד איזה גבר שלא יעריך אותי ואת מה שאני מסוגלת לתת. חבל.. באמת חבל לי על מתן.. כי זו היתה רק ההתחלה של מה שהענקתי לו.. יש בי כל כך הרבה אהבה שהיתה סגורה שנתיים וחצי, ועם מתן היא נפתחה.. אבל לא עד הסוף..

../images/Emo50.gif בהמשך הדרך ../images/Emo103.gif

את עדיין צעירה, לילוש ודרך החיים לפנייך ארוכה, ארוכה .... תפתחי לך שנה בראש אחר, חדש
זה טוב לבכות ולהוציא מרירות וכעסים . תני לכול לצאת, נקי את עצמך וצאי שמחה ועליזה להמשך הדרך ...

תגובה

תנסי כמה פעמים להתקשר אליו ולפתוח בשיחות ידידותיות. אם לא ירצה אולי הוא כבר לא רוצה קשר. נקוה שירצה בעתיד.

שאני יתקשר אליו?!

אין לי סיבה להתקשר אליו! הבנאדם לא אוהב אותי כמו שאני אוהבת אותו.. אתה רואה פה סיבה להתקשר?

אוי.....

את יודעת ממש עקבתי אחרי הסיפור שלך פה בפורום למרות שלא הגבתי אבל קראתי הכל בקפדנות. אפילו לפני כמה ימים שנכנסתי שאלתי את עצמי "מה עם לילוש אני מקווה שלא פספסתי..." ממ... את קצת מזכירה לי את עצמי... והקשר שלך עם מתן קצת מזכיר לי את שלי כמו שהיה בהתחלה ממש הזדהתי. ממ... תאמיני או לא אבל עצוב לי בשבילך ואני ממש מרגישה כאילו זאת הייתי אני. אני כ"כ מכירה את זה מקרוב! חבר שלי עד לא מזמן (אנחנו כבר 7חודש ביחד) כל יומיים וחצי היה צריך הפסקות.... והשיא היה ברגע שהכי היה חשוב לי והוא פשוט ביקש זמן לעצמו... זה אופי זה טיפוס כזה אנשים שאוהבים לאהוב קצת קשה להם להסתדר עם טיפוסים כאלה אני כ"כ מכירה את ההרגשה הזאת את בטח מוצפת שאלות לעצמך... "הוא אפילו לא ניסה...." אין לי הרבה מה להגיד לך אני מאחלת לך את כל האושר שבעולם לא יודעת אם תחזרו או לא אבל הנוכחי שלי בסוף ביקש לחזור. היום הוא קצת יותר סבלני בקשר להפסקות לפעמים הם צרכים ללמוד את זה ככה

סמלת

New member
בובה זה לא סוף העולם...../images/Emo88.gif

עכשיו שנפרדתם אני יכולה לומר שמהסיפורים שלך, מתן היה נשמע כאדם מאד אגואיסטי, לא סגור על עצמו, חלש אופי ובעיקר - חסר ביטחון.... גם כשחזרתם וסיפרת את כל סיפור המועדון-הלך לקחת כדור לראש-עזב אותי לאנחות-לא הבין למה אני כועסת, היה נראה שהקשר הזה לא ממש בסדר... תיראי חמודה, אין טעם לבכות על מה שכבר היה, את אדם מאד חיובי ומגיע לך מישהו שיעניק לך את אותה עוצמה של רגש שטמונה בך, אני יודעת שעכשיו זה כמו לדבר לאוויר, כי את עדיין נעולה עליו חזק, אבל תני לצייר לך תמונה עתדינית: את הולכת להתגייס לצה"ל ואת תכירי שם כל כך הרבה גברים שווים ומדהימים, שאת לא תזכרי בכלל מה קרה לך לפני (מניסיון), זאת תקופה מטורפת וכיפית ובלי קשר לגברים, הצבא יעסיק אותך עד מעל לראש, שאת תשכחי לגמרי ממתן... את תיראי שעוד יהיה טוב
תפנימי טוב טוב את השיר הזה... התחלות - יזהר אשדות מביט מלמעלה על אורות של עיר מזהה בדיוק את החלון יורד אל הצומת והבהוב כתום משחק עם כתובת של מלון התחלות הן תמיד גם סוף של תקופה עוברת שאיתך נשארת עוד שקיעה עוד זריחה עוד כאב שישאר איתך חולף מול הבית שהשארתי בו את ימי, לילותי, אותי ולאורך הדרך לבבבות שבורים ובדידות שתשאר איתי התחלות הן תמיד גם סוף של תקופה עוברת שאיתך נשארת עוד שקיעה עוד זריחה עוד כאב שישאר איתך

אגואיסטי לא..

חסר ביטחון יש מצב.. הוא בנאדם שלא סגור על עצמו.. הוא יותר מתוסבך ממני לפעמים

linu2

New member
האמת

שזה לא נשמע כמו פרידה אמיתית. לא איך שאת הצגת לו את זה, לא איך שהוא קיבל את זה ולא מה שאת חושבת על כל הפרידה הזו עכשיו <"עדיין שלו, נאמנה לו">. זה נשמע כמו עוד הפסקה עם זמן לא מוגבל. ונדמה שזה טוב...

זו פרידה

כי אמרתי לו שאני מעדיפה שניפרד מאשר שנישאר בהפסקה הטיפשית הזו. זה שאני נאמנה לו עדיין זה בגלל שאני אוהבת אותו.. אבל זה לא אומר שאם אני אכיר מישהו אני לא אצא איתו.. אני אצא.. אבל להפתח לרגשות חדשים זה נראה לי קצת רחוק

אני גאה בך../images/Emo70.gif

כי בהחלט מגיע לך מישהו שיתן לך כפי שאת נותנת לו. ואין סיבה שתהיי עם אדם שצריך הפסקות ממך בשביל שיוכל להתקרב. וכן,זה כואב ובטח עוד יכאב...אבל את בהחלט עושה את הצעד הבריא והנכון-לעכשיו ולטווח הארוך.כל הכבוד

למעלה