נפרדנו כך, הייתה דממה...

נפרדנו כך, הייתה דממה... ../images/Emo6.gif

טוב בננות תקשיבו, אני הבנאדם הכי מאושר בעולם, מצאתי כרגע את כל המשחקי נוסטלגיה וילדות שהיו, כמו דייב, קיין, דיוק, קולגייט, הנסיך הפרסי, כובש שטחים, בונוס... ועוד מלא מלא כאלה... בכל מקרה אני עוזבת לזמן קצר את הפורום לטובת המשחקים, אבל אל תדאגו,, תמיד תהיו בליבי, אני אחזור הכי מהר שאני אוכל, אני פשוט הולכת לנסות את מזלי בעולם השעשועים, ואני הולכת לנצח את כל הרעיםםםםםםםם!!!! חעחעחעחעח!!! תל הודעה זו היתה מוקדשת לך... קרעי חולצה עכשיו... אוהבת אתכם תמידדדדדדדדדד מואהההההההההההההה

*קורעת חולצה *

ללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לללללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא על תעזביייייייי!! אני ישעשע אותך פה בפורום!! :,-( נ.ב שלחי את המישחק בונוס

מצטערת.. אבל אני עוזבת לטובת..

סוגר השטחיםםםםם.. אבל אני אחזור ילדתי!! *עושה סיבוב דרמתי! חחחחחחחחחחח ותורידי גם אתן את המשחקי נוסטלגיה האלה.. זה ממש אושר לראות משחק שלא שיחקתן בו 12 שנה פתאום מופיע לך..

Funk Punk Girl

New member
סוגר שטחיםםםם../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

כפרע עליךךךךךךךךךךךךך אח"כ נשחק גם חיחיחיחיחיחיחי חולה על המשחק הזהההההההההההה!!!!!!!!!!

שiבל

New member
כפרע עליך אחותיייייייייייייי

עכשיווווווו נגמרו הימים של השעמוםםםםםםםםםם

Feel The Sun

New member
חחחחחחחחחחחחח איזהההה טיפשונת!

א. יש לי דיסק של 300 משחקים כאלה ישניםםם... ב. הכי יפה השובר לבנים הזה, או סנייק (הנחש שאוכל תפוחים), או המשחקי כדורגל הישנים האלה שבקושי השחקנים שלהם זזים חחחחחחחחחחחחחח *ילדות קשההה* ג. מעניין לדעת אם מה שעשית אתמול לאמא שלך יצא לפועל ואיך היא הגיבה....?

ארררררררררררררררררר ../images/Emo46.gif

אלאדין ןמלך האריול לא עולים לי! ואני רוצה בכלל את המשחק של טימון ופומבה!!! והתוכנית עם אמא שלי לא יצאה, כי מישהי נורא נורא עיצבנה אותי בשביל שיהיה לי סבלנות לדבר עם אמא שלי ולהגיד לה שאני מתחתנת!!!!

תל תלונעעעעעעעעעעעעעע

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני רואה שכן נכנסת לזה בסוף!!! חחחחחחח תכתבי דבה ותראי שזה יקבל את זה! בלי ערעור בלי כלום

את והטימון שלךךךך שעות אני מחפשתת

סעמקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק אני לא מוצאתתתתתתתתתתתת זה מרגיז !!!

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifאני מאוהבת בךךךךך

יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איזה מאמיייייייייייייייייייייייייי יאוווו כפרעע עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךך אני שמה את התמונה הזו כפסוטר בחדר וליד זה שמה פוסטר שלךךךךךך!! יאאא תודהההההההההההההההההה
את לא מבינה עד כמה אני אוהבת את טימון ופומבההההההה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מיצטערת מאמוש את המישחק לא מוצאת
אז רציתי לשמח אותך!!

יאא את באמת שימחתתתתתתתתת

לא נורא, אני ישיג איכשהו את השם או את המשחק.. תודה בכל אופן מאמי.. חחחחחחחחחחחחחחח ושימחתתתתתתתתת מאודד

למעלה