נפלתה אחי,

נפלתה אחי,

התעורר אדם היא אותך מסובבת כמו את כולם היא מפרפרת, אוי אחי למה נפלתה לזאת אהבה שהיא רק משחק בין ידיה, , משחכת אותה כמו נסיכה קטנה אבל בתוכה היא שטן לא קטן ,צוחקת על כולם ומרמה אותם ואתה תמים הפכתה לכלי בין ידיה והיא רק לועגת עליך, אבל יבוא יום והיא תתעורר ותמצא את עצמה לבדה, ואהבה אצלה מזמן תגמר,

אני הולכת../images/Emo7.gif

בטרם הלך לדרכי הגיד לך רק שלום נערי, כי את האמת נישארת ועלנו לא לברוח אנו לא מתאימים ומזמן אנו לא ניראים כמו זוג יונים, אהבה בנינו ניגמרה ,ורק מר נישאר ממנה זה לא שניסנו אבל אולי טעינו,וכעט אולי הבנו שזה די לשנינו אבל בתוכי ידעתי שדי לנפשי ,והגיע הזמן ללכת די לי אם כאבי, כי רוצה אני לברוח ולמצא את גורלי ,ואולי את אהבתי אז שלום לך נערי

SHAYUSH3

New member
כמאמר השיר...../images/Emo151.gif

"נפלת חזק ותודה שאתה בכלל לא שולט בחיים שלך משותק רגשני מנותק תודה שנפלת חזק עכשיו כשהכל אבוד היא אליך תחזור תשים את ראשה בחיקך ובוערת בה אש בוא נשאר ידידים אותך לאהב בוא נשחק בלהיות רחוקים ובוערת בה אש אתה מתפתה ואתה כבר אבוד אין לך מה לעשות צריך את ה"סם"שלך למרות שעכשיו הוא יקר נפלת חזק... |חיים צינוביץ' השרוף בשירו נפלת חזק שיהיה בוקר נפלא לכולם

בוקר טוב לכולם

בוקר טוב , מה שלומכם בין מטח למטח של גשם השמש בחירוף נפש נלחמת לשלוח קרנים מחממות בין העבים הקודרים שיהיה יום טוב לכולם לך עליזה לך שישצוק ולך ניקו ולכל המצטרפים המאחרים ולציטוט היומי רוב הדברים היפים בחיים באים בצמדים או בשלישיות,בעשרות ובמאות יש שפע של ורדים כוכבים,שקיעות,אחים ואחיות,דודים, אבל בכל העולם כולו, יש רק אמא אחת." (קייט דגלס ויגין) כמובן שהציטוט בא לרגל יום המשפחה ותרשו לי להוסיף עוד שלוש מילים שהם כמובן, "גם אבא אחד" יום טוב לכולנו

ולך ניקו

איך אתה מצליח כל בוקר למצוא את השיר המתאים למצב הרוח השיר הנפלא שצרפת בכל פעם שאני מקשיבה לו מעלה לחלוחית בקצה העין. יום נהדר

טאKילה

New member
וואוו איזה מילים עליזה..../images/Emo39.gif

אהבתי.

היי עליזה

בלבלת אותי לגמרי אני כבר לא יודעת איך להגיב לשירים שלך, הם יפים הם מקסימים לפעמים שמחים ולפעמים עצובים אבל בעיקר נוגעים בנימי הנפש הפנימיים המשיכי יקרה , יפה לך

למעלה