נפלי צנחנים

נפלי צנחנים

חברה אני פותח עמותה (ללא מטרות רווח) לאפסים הגדולים ביותר אני מתנדב לעמוד בראשה אחרי שסיימתי גיבוש 669 ועשיתי גיבוש צנחנים לא התקבלתי לכלום!!!!! אנא ממכם כל הנפלים שבמצה שלי או יותר גרוע צרת רבים נחמה לאפסים

erezon

New member
גם אני איתך...

בעסה להגיד את זה אבל גם אותי הכולירות לא קיבלו... אתה מוזמן להגיב בשרשור שלי בנושא :)

אל תתבאס אחי

גם אני כמו רבים וטובים לפני ואחרי לא התקבלתי לצנחנים גם אני חשבתי שאני בטח לא יצליח להתקבל לשום מקום אחר אם לא הצלחתי להתקבל לחטיבה הנחמדה אך מתלהבת הזאת אבל דבירתי עם הרבה אנשים ושמעתי כל מיני סיפורים בקשר לגיבוש וזה לא ממש משנה אבל בקיצור הם חייבים לשמור על איזון בין החטיבות ולא לחטוף אליהם תמיד את ההכי טובים משהו כמו השבחת גדודים בכל מקרה היום אני מיועד למקום מובחר ואני לא מצטער לרגע על זה שלא הלכתי לצנחנים בקיצור לא קרה כלום תתגייס לאחת מחטיבות החיר תתן את הנשמה בגיבוש יחטיות שאגב יהיה יותר קשה מהגיבוש יחטיות של צנחנים וזה לא משנה באיזה חטיבה תהיה ותנסה להגיע כמה שיותר גבוה

כי לפי מה שידוע לי

גיבוש יחטיות צנחנים הוא קל יחסית ליחטיות האחרות וגם בכלל היחטיות של צנחנים ובלי קשר למגלן ודובדבן שהם לא שייכות לצנחנים נחשבות הרבה פחות טובות משל גולני וגבעתי והם רק לדבר ולהשוויץ יודעים שטירונים שחודשיים בצבא קוראים לעצמם פלסר ולא רק פלסר אלא צוות פלסר אז בכלל זה אומר משהו על יחידה אני מכיר מקרוב מקומות שאם רק יזכירו אחת מהמילים האלה אנשים יקדרו ימים ולילות

ofir_co

New member
טוב - נראה

לי שגם אני מצטרף - סיימתי חובלים וצוללות ולא עברתי (גם לא רציתי) ובגלל שאני "פסול יום סיירות" אז לא קיבלתי ראיונות לא לאגוז ולא לצנחנים - עשיתי את הגיבוש שבקטע הפיזי הלך לי מעולה - אבל בראיון ממש על הפנים - והתשובות לא הגיעו אלי עדיין - דואר צבאי תמיד מגיע אלי באיחור... ובקשר לפלס"רים - של גולני נחשב להכי טוב - וזה ידוע אבל צנחנים אחריו - ושל הנח"ל וגבעתי אחרונים - ולא פלא שהצנחנים די "מתלהבים" הם עברו גיבוש (או 2) כדי להגיע לאיפה שהם נמצאים - למרות שלפי דעתי - גולני כבוד!

דירוג יחידות

נממממממממאאאאאאאאאאאס לי כבר לקרוא את הזיון שכל של דירוג היחידות הרי ברור שמה שיקבע האם פלסר זה או אחר יותר טוב הוא הצוות והצוותים משתנים כל 4 חודש. אני לא מאמין שיש פלסר פחות טוב מאחר באופן קבוע. הרי החלוקה בין החטיבות היא לגמרי שרירותית ולפי כך הגורם האנושי לא משתנה ממחזור גיוס למחזור גיוס אז תעזבו אותכם שטויות ותתגיסו לחשאב

fir3drag0n

New member
עוד פעם אתה עובר על ב"ש!!!!!

לא אמרנו לא להזיכר את הסיירת המסווגת חשאב במסגרת הפורום?!

oshuk

New member
אני עם כולכם../images/Emo7.gif

אני יודע שאני אולי קצת יוצא דופן כאן אבל גם אני מרגיש קצת אפס אין פרופיל 97 כמו כולכם יש לי בקושי 45 אבל אני מרגיש א-פ-ס בגלל כל הטירטורים שהייתי צריך לעבור רק כדי לקבל את זה (תאמינו או לא אני מת להתגייס). בינתיים אני מתגייס עוד שבוע (בטח לתפקיד מעפן בטירוף) ואפילו מנילה לא קיבלתי!!!!!!

ליאור1611

New member
אתם יודעים מה???

אז ככה..אני ממש בהלם שכל אלו שהיו בכ הגיבושים של שייטת/חובלים/שלדג לא התקבלו לצנחנים...ביחוד אם הם יצאו ראשונים בהרבה מהטירטורים... וזה גם נראה לי די מוזר העניין של "טיפוח יחידות" שמישהו הזכיר בשרשור הזה..הרי אם מישהו טוב , למה שלא יתקבל לדובדבן??? אבל בכל זאת..נראה לי שלמדתי משהו מכל העסק הזה...ואתם מוזמנים להגיב.. נראה לי שהכושר פחות חשוב, כושר זה דבר שבונים בצבא..תוכניות האימונים בטירונות נועדו בשביל זה..ברור לי שכושר טוב זה יתרון..אבל כנראה שזה לא כזה משמעותי... אני חושב שלראיון האישי, היחס לחברים בגיבוש והנכונות לתרום ולעזור, ולהיות שחקן קבוצתי יש משקל הרבה יותר גדול מאשר להישגים בשקים... אתם מוזמנים להגיב..

תגובה

אני בטוח שכל הקטע של הגיבושים,צנחנים, האלה הוא סתמי ולא רציני. אולי לי באמת לא הגיע להתקבל כי פשוט לא רציתי את זה,אבל חבר שלי שהתקבל ל669 ונפל בבדיקות הרפואיות לא עבר גם כן לצנחנים

erezon

New member
מה שאתה אומר זה נכון

ובכל זאת תמיד הייתי ליד האלונקה והחלפתי, תמיד צעקתי לכולם באלונקה הסוציומטרית שיגיעו לפני האלונקה כי הם לא רצו מהר מספיק והיה לי אחלה ראיון לדעתי ככה שקשה לי להבין את השיקולים שלהם...

ofir_co

New member
לפי דעתי

הראיון האישי מהווה את השיקול הגדול ביותר - בקבוצה שלי תמיד הייתי ראשון - אפילו כשהחליפו לי שק -את האלונקה הסוציומטרית תמיד סחבתי חוץ מפעם אחת - במסע תמיד החלפתי ועודדתי... אבל בראיון הייתי ממש גרוע (למרות שבד"כ הולך לי טוב) ולכן נראה לי שזה המדד העיקרי

erezon

New member
איך אתה יודע שהיית גרוע?

לפי מה אתה מחליט אם היית גרוע או טוב?

ofir_co

New member
הייתי

עייף ולא היה לי כוח להתחיל לחרטט לו.. אז כשהוא שאל אותי שאלות עניתי תשובות מפגרות וכשהוא ביקש ממני לתת דוגמאות לדברים - אף פעם לא מצאתי... קיצר הלך ממש גרוע

agent V

New member
אני איתכם../images/Emo70.gif

עשיתי ראיון צנחנים בלי גיבוש ולא עברתי אותו, והאמת שאני שמח.. יש לי אפשרות להגיע לפלס"ר שיריון אבל כנראה שאני לא אנסה אפילו להגיע לשם. תאמינו או לא, אני רוצה להגיע לגדודים של שיריון. אני רוצה להגיע לחטיבה 188. אני רוצה לשרת על טנקים, והאמת שאני שמח שלא התקבלתי לצנחנים. זה בכל זאת הרגשה קצת מסריחה לא להתקבל למקום שניסית, אבל אני בסה"כ מאוד מרוצה מהאלטרנטיבה שלי בשיריון... אני עוף מוזר

למעלה