נפאו נגד מינוטאורו

global4

New member
נפאו נגד מינוטאורו../images/Emo58.gif

גונזגה ונוגיירה ניצחו שניהם בצורה משכנעת את הקרבות שלהם ביו.אף.סי האחרון. אולם בגלל העליות והמורדות הרבים שלהם לא ברור מה עושים איתם בהמשך. קרב בין שניהם יהיה קרב חשוב לשניהם, ימשוך הרבה קהל ויקדם מאוד את המנצח. מי אתם חושבים שינצח בקרב ביניהם? האם המהלומות הכבדות של גונזגה יהיו יותר מידי עבור נוגיירה? האם נוגיירה יצליח להכניע את גונזגה? לפי דעתי, בהתאם ל-2 קרבותיו של גונזגה נגד ורדום, גונזגה על אף שהוא חגורה שחורה ובעל הישגים רבים בג'יוג'יטסו, לא מצליח להתמודד נגד לוחם MMA בעל רמה גבוהה בג'יוג'יטסו. אני מהמר שנוגיירה יוריד אותו לרצפה וינצח אותו בהכנעה או ב-GNP.

AmitNHB

New member
לא רואה את זה קורה. ../images/Emo58.gif

לאחר ניצחון במיין איבנט על אלוף לשעבר ובשל המחסור בקונטנדרים ב HW, אני חושב שה UFC צריכים אם לא לתת לנוגרה קרב אליפות ישר, אז לתת לו קרב קונטנדרשיפ, כלומר נגד מישהו שאם יפסיד לו, יוכל להיות בקרב אליפות בעצמו. מישהו כמו המנצח בקרב בין דוס סאנטוס לקרוקופ למשל או קיין ולסקז (אם ינצח את רוטוו'ל). גונזגה, לאחר 3 הפסדים רצופים בקרבות במיין קארד רחוק הרבה יותר מידי מקרב אליפות וניצחון על נוגרה רק יהרוס ל UFC.

global4

New member
זה יהיה דווקא קרב מעניין

ולסקז ודוס סנטוס הם חדשים ועדיין אלמונים יחסית, קרב של אחד מהם עם מינוטאורו לא יהיה מושך קהל וניצחון שלו עליהם לא יתן לו שום דבר. קרב של מינטאורו נגד רות'וול או קרו-קופ כיום הוא בוודאי מיותר. גונזגה הוא שם מוכר יותר ובעל הישגים יותר גדולים (ביניהם הישגים נכבדים בג'יוג'יטסו שיהפכו את הקרב למעניין), יש לו 7 נצחונות ביו.אף.סי (ועוד ניצחון לא רע על ברנדון לי הינקל), כולל על הכוכב העולה כריס טסצ'רר, הוא הביס את קרו-קופ בשיאו והיה בקרב על האליפות. אם מינוטאורו מנצח אותו, אז מגיע לו קרב על האליפות, ואם הוא מנצח את מינוטאורו אז מגיע לנפאו קרב נגד לסנר. אגב, בלי קשר מי לדעתכם מנצח בקרב ביניהם?

AmitNHB

New member
מעניין כן, אבל לא כלכלי.

המטרה של ה UFC היא לייצר קרבות למיין איבנט. נוגרה מול המנצח של קרוקופ\דוס סאנטוס או לחלופין פשוט לתת לנוגרה לנח, מבטיח טיטל פייט עם המנצח של לסנר\קארווין. נוגרה\גונזגה לא. מי היה המנצח ? לדעתי הקרב היה כולו על הרגליים. בניגוד לתאוריית הסנטר הגדול של ג'ו רוגן, גונזגה הוכיח כבר כמה פעמים שהוא לא מגיב טוב למכות לפנים. נוגרה לעומתו יכול לספוג המון. אני לא חושב שלאף אחד מיהם טכניקה מדהימה שתיתן לו יתרון גדול על השני אבל בעוד שגונזגה יצטרך לפגוע הנוגרה הרבה, לנוגרה יספיק אגרוף טוב אחד לשלוח את גונזגה לרצפה. נוגרה ב TKO בשני.

tha pop killaa

New member
נראה לי שאתה קצת מתבלבל

אמנם גונזאגה הוא לא בעל סנטר מברזל אבל נוגרה לא ידוע בנוק אאוט פאאור מרשים כלכך .

AmitNHB

New member
ממש לא.

לא אמרתי KO. אמרתי TKO. נוגרה יצליח להוריד אותו לקרקע לאחר שילוב טוב, ויסיים את העובדה ב TKO על הרצפה. גם לורדום אין KO POWER.

tha pop killaa

New member
תראה לנוגיירה יש 2

נצחונות בko/tko בכל הקריירה שלו. וגם זה מול לוחמים דיי אנונימיים. זה יכול קרות מה שאתה אומר אבל באמת שקשה לי לדמיין את זה קורה.

AmitNHB

New member
לורדום יש 3 ניצחונות ב TKO בקריירה שלו ו 2

מתוכם על גונזגה.

gamedog

New member
לא הייתי אומר נפאו ונוגיירה באותו משפט...

נפאו טוב אבל בכלל לא באותה ליגה של נוגיירה...

BeniTaz

New member
וואלה? אם לנפאו היה יותר מזל

הוא היה מגיע רחוק יותר. כיום, מה עושה את נוגיירה טוב ביותר מגונזאגה? גונזאגה ככל הנראה ייקח את נוגיירה בקרב בסגנון אבו דאבי, ושלא נדבר על קרב עמידה. נוגיירה כבר הרבה אחרי השיא, אני מאמין שגונזאגה עדיין לא הגיע אליו והוא ממשיך להשתפר. אם כיום ייערך קרב כזה אני מהמר על גונזאגה אבל לא מספיד את נוגיירה. מצד שני אני לא יודע מה יש לנוגיירה להציע מול החיה הזאת.. שלוקח אותו גם מבחינה פיזית וגם מבחינת מהירות.

2המרפא

New member
תשמע כל פעם שהוא קיבל הזדמנות נגד שם גדול

חוץ מקרו קופ הוא פיקשש. נגד קוטור נגד ורדום ונגד קארווין. תשמע צריך יותר מיכולת בשביל להיות בטופ אין מה לעשות, אף אחד לא מערער על זה שהיכולות שלו אדירות, הוא ענק, סטרייקר מצוין ואלוף אבו-דאבי אם אני לא טועה. ועדיין הוא מפקשש כל פעם שהוא מגיע לקרב גדול. אם כבר הוא מאוד מזכיר לי את אורלובסקי, יכולת פיזית וטכנית בלי סוף אבל יכולת מנטלית אפסית.

BeniTaz

New member
לא יודע אם כמו ארלובסקי, כי ארלובסקי עדיין

הצליח יותר עם קצת פחות נתונים. גונזאגה הרבה יותר שלם ממנו וגם יותר גדול פיזית, וזה מאוד קריטי בהביווייט. תשמע, קוטור עשה לו ביצפר.. לא יודע אם גונזאגה היה בשוק בקרב האליפות או סתם הגיע עם תכנית מעפנה וקוטור, גאון הגיימפליין פשוט שיחק בו. אפשר גם להוסיף את הפציעה באף (ממכה מאוד נדירה, בעצמם מההטלה של רנדי הרגל של גונזאגה היא ששברה לעצמו את האף). אין ספק שהפציעה הזאת קירבה אותו לסוף. אח"כ קיבל את ורדום שהוא מצ'אפ נוראי עבורו, אבל קשה להתעלם מהעובדה שגונזאגה צריך לעבוד על קונדישן ברמה הגבוהה ביותר. וההפסד לקארווין.. מה אפשר להגיד, קארווין מתאגרף טוב ממנו ותפס אותו בימנית קטלנית. אני מאוד מתפלא שקארווין הצליח להתרומם בקלות יתרה בקרקע וגונזאגה לא ניסה להוריד אותו שוב.

BeniTaz

New member
זה מחק לי את הסוף../images/Emo46.gif

אבל כנראה אתה צודק והבעיה היא מנטלית. כשלא הולך לו לפי הספר באמצע הקרב או שהוא נמצא בעמדת נחותה הוא מאבד ביטחון רב בניגוד לקרבות נגד יריבים קלים יותר ומצ'אפים מתאימים יותר. אולי הגיע המן להחליף מחנה. עם כל הכבוד לטים לינק אני לא חושב שהוא יכול להתקדם שם כל כך הרבה מבחינה מקצועית, שלא נדבר על מנטלית. ראיתי את המאמן שלו והוא נראה כמו מישהו שחיי בסרט. אולי הגיע הזמן לעבור לאחד המועדונים הגדולים בארה"ב.

dor244

New member
גונזאגה תמיד מופיע

זה לא ששלטו בו כמו נוגירה - מיר , שמיר הכתיב את הקצב ושלט לגמריי. גונזאגה קצץ את רגליו של וורדום בסיבוב הראשון , הוריד את קארווין באגרוף , ושבר לקוטור את היד בבעיטה , אומנם הוא לא ניצח את הקרבות האלה אבל זה יותר עניין של ניסיון , ומי יודע מה ייקרה איתו הלאה. אני אגב הימרתי בפורום המקביל שגונזאגה יהיה האלוף בסוף השנה , ומכיוון שזה כבר לא ייקרה אז אני מוכן להמר שגונזאגה יהיה האלוף בתחילת 2011 . נוגירה בהחלט יכול לנצח את גונזאגה אבל לא נראה לי שגונזאגה נופל ממנו שום מימד.

BeniTaz

New member
אני אומר שהבעיה של גונזאגה מנטלית

ורדום לקח אותו לקרקע וגונזאגה איבד אויר. קוטור לקח אותו לגדר וגונזאגה אבד עצות. קארווין התרומם בקלות מהקרקע והימם את גונזאגה בימנית. האומנם וכל זה קשור לביטחון? יש מצב שכן. יאללה.. בוא נעשה הימור: גונזאגה לא זוכה באליפות ה-UFC אף פעם.

2המרפא

New member
עוד הפעם פיזית וטכנית הוא אחד הטובים במשקל

אם לא הטוב שבהם. לכאורה הוא החבילה המושלמת שהיחיד שיותר שלם ממנו בHW זה פידור אבל גונזגה הרבה יותר גדול. זה לא פוסל את העובדה שהבנאדם פלופ כל פעם שמגיע רגע גדול וחשוב בקריירה שלו. נגד קוטור הוא היה צריך לנצח הוא בא עם כל יתרון אפשרי עליו והפסיד לא משנה מה הסיבה, נגד ורדום הוא בא בכושר שגורם לשוגון להראות טוב נגד קולמן, ונגד קארווין הוא לא התנפל עליו באמוק כשקארווין היה מזועזע על הרצפה ונתן לו לקום. אנשים עם הרבה פחות כלים וכשרון הצליחו הרבה יותר ממנו ראה ערך קוטור ונוג.

gamedog

New member
אני לא חושב כמוך...

הנצחון שלו על קרוקופ היה מזל, בקרבות האחרים שלו לא ראיתי אותו מבריק. הבעיה איתו היא שהוא בנוי על מזל... לטעמי, נוגיירה טוב יותר בקרקע, ואני ממש לא חושב שהוא אחרי השיא למרות שלאחרונה הוא בהחלט לא בשיא. אני רואה את נוגיירה מתרומם גבוה יותר ולוקח גם את החגורה מלסנר/קארווין/מי שלא יהיה... בקרב עמידה אני מסכים שנוג פחות טוב אבל הסנטר מגרניט שלו יציל אותו גם שם לדעתי.

shacta man

New member
איך מזל?

אם במשך ארבע דקות הוא כתש אותו על הקרקע? אם כבר, אז הבעיטה הגיע אחרי שקרו קופ בקושי עמד על הרגליים.

+ הרב דין הקים אותם בלי שום הגיון.

גונזגה היה אקטיבי מלמעלה והמשיך בGNP ופתאום הוא מקים אותם ומעניק לגונזגה נוקאוט מהסרטים.

למעלה