נענע: אוטובוס של דן שינה מסלול, הנוסע חיכה לש

• פותח הנושא xslf
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

hai001

New member
נענע: אוטובוס של דן שינה מסלול, הנוסע חיכה לש
לשווא. תגובת דן: "סליחה, טעות" http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleID=543320
כפי שכתוב זה כנראה שזה קרה בקו 90
הוא היחיד מחברת דן שעובר דרך קניון ארנה, זה זלזול בציבור, אני מכיר הרבה נהגים שאוהבים שהאוטובוס מתרוקן לאט לאט ואז הם מנצלים את זה ומקצרים את המסלול בשביל להגיע מהר ליעדם.

טיפ_טיפ

New member
כפי שכתוב זה כנראה שזה קרה בקו 90
הוא היחיד מחברת דן שעובר דרך קניון ארנה, זה זלזול בציבור, אני מכיר הרבה נהגים שאוהבים שהאוטובוס מתרוקן לאט לאט ואז הם מנצלים את זה ומקצרים את המסלול בשביל להגיע מהר ליעדם.
קרה לי לפני 3 שנים עם קו 61
ואללי, גם סיפרתי אז בפורום איך לקחתי בסוף מונית ותפסנו את הנהג בסיבוב המקוצר שלו. והנהג מונית גבר-גבר ,פתח את החלון ושאל את נהג האוטובוס למה נראה לו שהוא לא עובר בכל התחנות ומשאיר נוסעים להתייבש. התלוננתי, ובסוף לא הגעתי לזימון שקיבלתי ממשרד התחבורה.(ריחמתי על הנהג)

ואללי, גם סיפרתי אז בפורום איך לקחתי בסוף מונית ותפסנו את הנהג בסיבוב המקוצר שלו. והנהג מונית גבר-גבר ,פתח את החלון ושאל את נהג האוטובוס למה נראה לו שהוא לא עובר בכל התחנות ומשאיר נוסעים להתייבש. התלוננתי, ובסוף לא הגעתי לזימון שקיבלתי ממשרד התחבורה.(ריחמתי על הנהג)
לא צריך לרחם על אף אחד...
התופעות האלו קורות המון בדן, וזה מאוד מרתיח.

או שאולי תשקול להתייחס עניינית בפעם הבאה ולא
להכליל ולהשמיץ.
לא מכליל ולא משמיץ...
מספר הפעמים שאירוע כלשהו קרה לך לא מעיד כהוא זה על מספר הפעמים שזה קרה לאנשים אחרים. ובגלל שלא רק לי זה קרה יותר מפעם אחת, אלא לעוד אנשים, ומספר לא מועט של פעמים במשך שנים רבות, אני יכול להגיד בלב שלם: התופעות האלו קורות המון בדן. דילוגי תחנות, ומקרים בהם נהגים החליטו באמצע הנסיעה שהם לא ממשיכים עד הסוף. ובאחת הפעמים שנהג דילג על תחנה - הנהג שבא אחריו אמר לי שזה קורה המון עם הנהג הזה, וכשהוא עושה את אותו קו אחריו זה קורה לו לא פעם שנוסעים מתלוננים שהנהג לא עצר בתחנה.

לא מכליל ולא משמיץ...
מספר הפעמים שאירוע כלשהו קרה לך לא מעיד כהוא זה על מספר הפעמים שזה קרה לאנשים אחרים. ובגלל שלא רק לי זה קרה יותר מפעם אחת, אלא לעוד אנשים, ומספר לא מועט של פעמים במשך שנים רבות, אני יכול להגיד בלב שלם: התופעות האלו קורות המון בדן. דילוגי תחנות, ומקרים בהם נהגים החליטו באמצע הנסיעה שהם לא ממשיכים עד הסוף. ובאחת הפעמים שנהג דילג על תחנה - הנהג שבא אחריו אמר לי שזה קורה המון עם הנהג הזה, וכשהוא עושה את אותו קו אחריו זה קורה לו לא פעם שנוסעים מתלוננים שהנהג לא עצר בתחנה.
אתה באמת רוצה שאני אביא לך כמות אנשים שתוכיח
לפי השיטה שלך שאתה מכליל ומשמיץ?

אתה באמת רוצה שאני אביא לך כמות אנשים שתוכיח
לפי השיטה שלך שאתה מכליל ומשמיץ?
לא הבנתי מה הכמות אנשים הזו תגיד?
שהנהגים האלו *כן* עצרו בתחנות שהם היו צריכים לעצור? תחליט קודם אם אתה רוצה לדבר לגופו של עניין או לגופו של אדם. אם אתה בוחר בשנייה, אז הדיון שלנו הסתיים כאן, אין טעם להמשיך בו.

לא הבנתי מה הכמות אנשים הזו תגיד?
שהנהגים האלו *כן* עצרו בתחנות שהם היו צריכים לעצור? תחליט קודם אם אתה רוצה לדבר לגופו של עניין או לגופו של אדם. אם אתה בוחר בשנייה, אז הדיון שלנו הסתיים כאן, אין טעם להמשיך בו.
חביבי, אתה קובע שע"ס נסיעות ספורות שלך
המווווווון נסיעות בדן מדולגות/מקוצרות/השד יודע מה. אז עניתי לך שע"ס אלפי הנסיעות שביצעתי יום יום בקווי דן מאז שאני זוכר את עצמי, תופעה שכזו קרתה לי רק פעם אחת. כל שאר ההתפלספויות שלך פשוט מיותרות ולא קשורות לעובדה שאתה מכליל ומשמיץ. לגבי ההודעה, מן הסתם התכוונתי לאנשים שיודו שתופעות כאלו קרו להם פעמים ספורות בלבד.

חביבי, אתה קובע שע"ס נסיעות ספורות שלך
המווווווון נסיעות בדן מדולגות/מקוצרות/השד יודע מה. אז עניתי לך שע"ס אלפי הנסיעות שביצעתי יום יום בקווי דן מאז שאני זוכר את עצמי, תופעה שכזו קרתה לי רק פעם אחת. כל שאר ההתפלספויות שלך פשוט מיותרות ולא קשורות לעובדה שאתה מכליל ומשמיץ. לגבי ההודעה, מן הסתם התכוונתי לאנשים שיודו שתופעות כאלו קרו להם פעמים ספורות בלבד.
בוודאי שהם יודו....
שתופעות אלו קרו להם פעמים ספורות בלבד. אם זה לא ברור לך - זה ממש המון. זה מספיק בשביל שחלקם יחליטו להשתמש באלטרנטיבות אחרות כשיש (לדוגמה להשתמש בקווים של כפ"ס-ת"א של אגד), ולא לעלות על הקווים של דן. גם לי זה קרה פעמים ספורות בלבד בשנה האחרונה אני יכול לספור את המקרים שקרו על שלוש אצבעות (אבל נסעתי ממש מעט וזה יוצא ממש המון יחסית), וגם קרה שאיחרתי למקום שהייתי צריך להגיע אליו למרות שיצאתי הרבה זמן לפני שהייתי צריך להגיע. בהתחשב בעובדה שבחברות אחרות שנסעתי בהן המון (ממש הרבה יותר משנסעתי בדן, זה לא להשוואה בכלל), זה לא קרה לי כלל (שנהג עוצר בתחנות שהוא מחליט - ייתכן שזה קורה, אך לא נתקלתי), אפשר לומר שזה בהחלט המון.

Image of me

New member
או שאולי תשקול להתייחס עניינית בפעם הבאה ולא
להכליל ולהשמיץ.
אתה לא גר בקצה המסלול. אם היה קו שתחנת הקצה
שלו ביפו, אולי היית רואה את התופעות יותר. אני לא נוסע מספיק בדן, אבל ראיתי מספיק את התופעה הזאת באגד, ורק בזכות זה שכל חיי גרתי בקצה המסלול של קו פרברי (קו 70 בנשר). מי שגר באמצע המסלול לא מודע לכך כלל.

אתה לא גר בקצה המסלול. אם היה קו שתחנת הקצה
שלו ביפו, אולי היית רואה את התופעות יותר. אני לא נוסע מספיק בדן, אבל ראיתי מספיק את התופעה הזאת באגד, ורק בזכות זה שכל חיי גרתי בקצה המסלול של קו פרברי (קו 70 בנשר). מי שגר באמצע המסלול לא מודע לכך כלל.
נכון, אבל
במשך 6 שנים נסעתי בקו 25 עד 3 תחנות לפני הסוף וכמוכן עליתי בתחנה ה-3 או ה-4 לכיוון בת-ים. לא קוצר אף פעם... נסעתי רבות בקווים 40 ו-42 ועליתי בתחנה השלישית בדבורה הנביאה - לא קוצר אף פעם. קו 44 מסתיים קרוב מאוד לביתי ואכן זה הקו בו נתקלתי פעם אחת בתופעה והמקרה טופל.

Image of me

New member
נכון, אבל
במשך 6 שנים נסעתי בקו 25 עד 3 תחנות לפני הסוף וכמוכן עליתי בתחנה ה-3 או ה-4 לכיוון בת-ים. לא קוצר אף פעם... נסעתי רבות בקווים 40 ו-42 ועליתי בתחנה השלישית בדבורה הנביאה - לא קוצר אף פעם. קו 44 מסתיים קרוב מאוד לביתי ואכן זה הקו בו נתקלתי פעם אחת בתופעה והמקרה טופל.
מקצרים בדרך כלל את סוף המסלול, לא את תחילת
המסלול. כשהנהג מגיע לקראת סוף המסלול, הוא מקצר ישירות אל המסוף במקום לעבור ברחובות הקטנים בהם הוא חייב לעבור. האם בקווים שאתה מדבר עליהם היתה לנהג האופציה לקצר אל המסוף בדרך קצרה יותר?

מקצרים בדרך כלל את סוף המסלול, לא את תחילת
המסלול. כשהנהג מגיע לקראת סוף המסלול, הוא מקצר ישירות אל המסוף במקום לעבור ברחובות הקטנים בהם הוא חייב לעבור. האם בקווים שאתה מדבר עליהם היתה לנהג האופציה לקצר אל המסוף בדרך קצרה יותר?
25: לפנות שמאלה ללבנון במקום ימינה דרך ביה"ס
להנדסאים. 42 לא לעבור דרך נווה שרת. 44 - לא חסר סמטאות ביפו ד' ועמידר.

hai001

New member
25: לפנות שמאלה ללבנון במקום ימינה דרך ביה"ס
להנדסאים. 42 לא לעבור דרך נווה שרת. 44 - לא חסר סמטאות ביפו ד' ועמידר.
במקרה של קיצור מסלול קרה בקו 14 של דן
לפני שנתיים בערך, היה נהג שעבד באופן קבוע בקו שניצל מדי פעם שהאוטובוס היה ריק, הוא היה חותך דרך אבן גבירול כולל העיריה במקום שלמה המלך, בסוף תפסו את מה שהוא עושה והעיפו אותו מהקו לחלוטין.

hai001

New member
היית צריכה לא לרחם על הנהג בכלל
אלא ללכת לזימון למשרד התחבורה להתלונן ולספר את הסיפור.

היית צריכה לא לרחם על הנהג בכלל
אלא ללכת לזימון למשרד התחבורה להתלונן ולספר את הסיפור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה