נעם... חלון כחול...

Ancient

New member
נעם... חלון כחול... ../images/Emo13.gif

המממ... ובכן, הודעת שגיאה אקראית באמצע עבודה, ללא קשר מסוים לאף תוכנה... מצורפת תמונה להמחשה...
!

IBZ24

New member
עדכן את הדריברים של כרטיס המסך

והתקן דיירקס מחדש,אם התקנת תוכנה לאחרונה יתכן שהיא הסיבה לכך,כמו כן בדוק בדיקת אנטי וירוסים ותוכנות SPYWARE דרך התוכנה הבאה

IBZ24

New member
--

ישנם תוכנות,בעיקר שיתופיות שבעת ההתקנה הן מתקינות תוכנה נוספת(בידיעת המשתמש או לעיתים ללא ידיעתו כלל),לטענת יצרני התוכנה תפקיד התוכנה הזו הוא לשלוח לחברה מידע על המשתמש מבחינת הפרסומות שהוא מתענין בהן,וכך החברות יכולות להתאים את השוק לצרכי הלקוח,הבעיה שלא כולם מאמינים לתמימות התוכנה ויש טוענים שהיא שולחת לא רק מידע מצומצם זה,ואני ביניהם,תוכנות לדוגמא הם BABYLON,GOZILA,פלגינים לדפדפנים,ועוד לא מעט תוכנות שיתופיות וחופשיות. AD AWARE סורקת את המחשב ומיי[דעת את המשתמש אם נמצאו תוכנות שכאלו במחשב ואם ניתן להסירן היא מסירה.

עמרי 24

New member
מדובר בבעיה במערכת הפעלה

או באקספלורר... iexplore זה הדפדפן שלך,והוא איכשהו מתנגש עם kernel32.dll שזה אם להגדיר במילים פשוטות,הגרעין של מערכת ההפעלה. אני לא מאמין שמדובר בבעיה של כרטיס מסך

noam01234

New member
אממ

בעיה בכרטיס המסך יכולה לגרום לבעיה ב Kernel, במקרה הספציפי הזה לא נראה לי כי לא הייתה פנייה כלשהי לכרטיס מסך. מה שכן נראה לי (וכפי שציינו פה) תוכנה כלשהי גורמת להתנגשות

למעלה