נעל ראשונה

78ליאב

New member
נעל ראשונה

הבת שלי בת שנה וחודש, התחילה ללכת יום לפני יום הולדת שנה. עכשיו הולכת כבר ממש בביטחון וגם נעמדת ללא עזרה מישיבה. עד עכשיו הולכת בעיקר יחפה. רציתי המלצות על נעל ראשונה. האם בכלל יש תורך בנעליים או שניתן לאפשר לך ללכת יחפה (היא הרבה יותר יציבה ככה)? בכל זאת לפעמים שיוצאים וכו', איזה נעלים ראשונות כדי לרכוש. תודה ליאב

שבלול 555

New member
אנחנו גם קנינו אחרי חודש

קנינו את הנעליים מגלי ואנחנו מאוד מרוצים, מאז הוא כבר החליף זוג אחד וקנינו גם סנדלים ונעלי בית וקרוקס והיד עוד נטויה.... ככה זה שיש לאימא פטיש לנעליים.

אילתית 2

New member
נעל ראשונה קנינו אלפנטן

אח"כ כבר הצטרפו הסנדלים, ספורט, וקורקס.....אבל בהתחלה נעל ראשונה אלפנטן לא זוכרת אחר כמה זמן אולי חודש חודשיים אחרי שהתחילה ללכת חשוב מאוד שההליכה תהיה יציבה וכן אם אפשר להיות יחפים אז למה לא נעלים כשיוצאים מהבית אבל הכי טוב ליציבות ההליכה להיות יחפים

b o t t e n

New member
יש בשילב של ביבי שזה לא צעד ראשון,

אבל כבר לא טרום הליכה.

myel

New member
קנינו סנדל ראשון של אלפנטן וממש לפני שבוע

וחצי קנינו זוג נוסף מגלי. מבחוץ נראים ממש דומים אבל מבחינתי וגם מבחינת יובל- אין מה להשוות. אלפנטן לוקחים ובגדול! הגלי פחות נוחות, כל נעילה של הסנדל מלווה במאבקים ובבכי, עד כדי כך שיובל כבר לא מוכנה לנעול אותם. אני הרמתי ידיים ובפעם הבאה לא קונה גלי אלא רק אלפנטן. את האלפנטן, אגב, היא מאוד אוהבת.

נעלי פרפר יש גם בשילב נעליים מעולות וקיבלו

מקום שני בעיתון ידיעות של שישי האחרון נעליים מאד חזקות נוחות ומתאימות לצעד ראשון ..אני קונה אותן כבר שנים... בשילב ...ומאד מרוצה גם לא יקרים כל כך..............

אלפנטן - סנדלים פשוט מעולות

קנינו בנמרוד (לא הניחו לנו עד שמצאו את הנעל המתאימה ביותר לרגל של יעלי) קנינו סנדלים ויעל מתה עליהן. הלכה לישון איתן מחובקות בלילה.... אחלה סנדל, יציב מאוד ומעוצב נהדר. מצ"ב תמונה. בבית היא יחפה וגם בגן - ביקשתי לשים לה סנדלים רק כשיוצאים לחצר כי היא רצה ומסתובבת וחם.... בהתחלה היא שיחקה עם הסקוצ' פתחה סגרה, עכשיו היא כבר למדה שזה לא משחק והיא סוגרת לבד.

למעלה