נעל לא פה....אז אפשר לסטות

sagireuven

New member
נעל לא פה....אז אפשר לסטות

זאת העשיריה שלי: 1.LED ZEPPELIN-GOING TO CALIFORNIA 2.PINK FLOYD-WISH YOU WERE HERE 3.ALL SAINts-PURE SHORES 4.GOO GOO DOLLS-IRIS 5.DREAM THEATER-SCARRED 6.LED ZEPPELIN-STAIRWAY TO HEAVEN 7.DEEP PURPLE-child in time 8.dream theater-dance of eternity 9.dream theater-learning to live 10.liquid tension-9 minutes warning

Levinzone

New member
גם אני רוצה!

לא יודעת אם אני אמצא 10, אבל הנה: 1. Led Zeppelin- Stairway 2 heaven 2. Silvercair- cemetery 3. Silverchair- Miss u love 4. Pink Floyd- Comfortably numb 5. Dream Theater- Pull me under 6. חורף 73`, שאצלי במחשב הוא בביצוע של להקת חיל חינוך מיוחד (ומשום מה אלה המנחים של ערוץ הלדים). 7. connels- 74,75 8. Nirvana- Come as u r 9. Nirvana- Smells like teen spirit 10. Metallica- Fade 2 black אלה השירים שאני הכי אוהבת (נכון לרגע זה), וזה משתנה מדי פעם. חוץ מסטייר ויי טו הבן. זהו -יעל-

אשכרה- הטעם שלכם ממש על הפנים!

מה קורהאתכם? סליפנוט?? אבל שיהיה- הרי על טעם וריח אין להתווכח? וזה לגיטימי..כה לגיטימי. אב בכל זאת- תלמדו קצת ממני! (הא הא אני כה צנועה היום שזה פשוט מפתיע!). אה, וגם לי נורא קשה לבחור עשירייה, וזה תמיד משתנה עם הזמן. אבל נכון לרגע זה: 1. אסף אמדורסקי- הדוד שמחה 2. פוליאנה פראנק- הנצורים והצודקים 3. איפה הילד- גלגל את החלום 4. REM- at my most beautiful 5. האחים והאחיות- אלוהים מרחם על ילדי הגן 6. ערן צור- תכלית בתחתית 8. The proclaimers- i will be (500 miles) 9. ערן צור- דדאלוס 10. ג`נגו- לך לישון. זה היה ק-שה!! ועדיין יש לי...כל שיר מהרשימה הנ``ל שאני שומעת עושהלי אזה משהו בלב. אוף יש עוד מלא! טוב, בהצלחה! נעמה.

Levinzone

New member
אבל אבל אבל

למה את כותבת את זה דווקא כתגובה בשבילי?נעלבתי

MajoR_ToM

New member
אם כבר אז כבר ......

זה כניראה לא הדירוג המדוייק , כי אני תמיד שוכח משהו כשאני ניגש לזה ... 1. Led Zeppelin - Babe I`m Gonna Leave You 2. Black Sabath - Sweat Leaf 3. Pink Floyd - Wish You Were Here 4. Pink Floyd - Comfortbly Numb 5. Porcupine Tree - A Smart Kid 6. System Of A down - Suggestions 7. Dream Theater - The Spirit carries On 8. Dream Theater - Change Of Seasons 9. Pink Floyd - Time 10. Pofrcupine Tree - Radioactive Toy וכמובן עוד מיליון שירים מדהימים אבל לא עולים לי כרגע דברים לראש

פיצפונת

New member
תורי

טוף... אז ככה... 1.NIRVANA-SMELLS LIKE TEEN SPIRIT 2. KORN-BLIND 3. KORN+LIMP BIZKIT- ALL IN THE FAMILY 4. METALLICA-NOTHING ELSE MATTERS 5/PENTERA- FUCK THE HOSPITAL 6. SLIPKNOT- WAIT AND BLEED 7.MRTALLICA-MASER OF PUPETS 8. LIMP BIZKIT- NOW I KNOW WHY 9. KORN- FREAK ON A LEASH 10. MARYLIN MANSON- DONT LIKE THE DRUGS BUT THE DRUGS LIKE ME

MajoR_ToM

New member
אני חייב לציין שהטעם שלכם הוא די ..

קיטשי עם כל הכבוד לנירוונה ו לסליפקנוט ו קורן ודברים כאלו - זה שירים ממש נחמדים וכיפיים אבל זה לא השירים שבאמת מזיזים אותך . זה לא השירים שאתה תקשיב להם מיליון פעמים וכל פעם תשים לב למשהו חדש שאתה אוהב . זה פינק פלויד ודרים ת`יאטר .

הרשימה שלי ... טובה .. (הכי טובה)

Pink Floyd - Comfortably Numb Led ZeppElin - Stairway To Heaven Roger Waters - Amused To Death David Gilmour - There`s No Way Out Of Here Pink Floyd - Time Queen - Bohemian Raphsody Scorpions - Wind Of Change Jimi Hendrix - Purple Haze Jethro Tull - Thick As A Brick Genesis - Dancing With The Moonlit Knight Dream Theater - Take The Time זה לא לפי הדירוג .. הוא כל הזמן משתנה ... ויש עוד מלא שירים טובים שלא עלו לי כרגע בראש ..

אני מקווה שאני אמצא 10

זה תמיד משתנה לפי מצב הרוח... dream theater - another day liquid tension experament - universal mind led zeppeling - stairway to heven placibo - pure morning doors - the end dream theater - strange deja vu מוניקה סקס- כל החברה המכשפות - להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך היהודים - קח אותי cure - burn ויש עוד מלא שאני אוהבת אבל כרגע אלו העשיריה הפותחת...

Levinzone

New member
שמתם לב

שכווולם כתבו את stairway to heaven? יש לכם טעם טוב:) ביי -יעל-

למעלה