נעלמים 2 -חדשות מצערות וקצת משמחות

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2 -חדשות מצערות וקצת משמחות
אז יש חדשות מצערות מאוד מאוד ....
יוסי אתה מחזיק משהו שביר? כדאי שתניח אותו בצד...
כי יובל תעלם מאשמורת....
ענבל ביבי לא תשתתף בעונה הבאה לצערי...
מי שעוד נעלם מהסדרה זה איתי (דניאל ליטמן שבכל מקרה ממשיך לעונה השלישית של שכונה, וכנראה יחבק את ויקי במקום איתן ..)
מה שכן שירה מקבלת שני בחורים חדשים , אחד מהם אמור לשמח מאוד את דורין , יואב רוטמן וחברו למועדון אורי בלפורב ..
ענבל אומנם לא ממשיכה , אבל תמר תמשיך עם העלילה הדי מוזרה שלה..., כן, אביב פנקס תמשיך לעונה השניה.. עכשיו זה בטוח...

אז... לא!!!!!! יש!!!!!!!! שיט!!!!!!!!!!! פשששש... יש!!!!!!!!
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף! הלוואי שענבל תצליח בכל העולם ותהיה כוכבת ואז הם יתחננו שהיא תחזור והיא תנפנף אותם! בושה! בושה! וידעתי שזה מה שתגיד לי.
&nbsp
הישששששששששששששש זה כי האידיוט האצן עוזב, הוא והמעיל דובון שלו. השיטטטטט זה כי לצערי הדביל הזה ממשיך בשכונה, וג'וני כשלוני כנראה ימשיך להיות עם אגם. טוב, נקווה שבעונה הזאת הוא יהיה פחות כשלוני. מה גם- זה אומר שלעולם לא נדע מדוע דניאלה ואיתי הפסיקו להיות חברים.
&nbsp
הפששששש... גם יואב, גם אורי? מעניין. יותם וצחי. מה הקשר שירה? אני לא מת על זה, אני לא חושב שמישהו מהם מתאים לה... בעיקר לא אחרי שראינו כל כך את יואב עם ריף.
&nbsp
והישששששששששששששששששששששש האחרון זה כי הדמות של תמר ממשיכה, כי אביב נהדרת וכוכבת בעיניי (גם חברה של גאיה) ואני מאוד שמח שהיצור החמוד הזה ממשיך להופיע לנו על המסך.
&nbsp
וניקלודיאון, זין עליכם.

אה, וכמובן
איך אפשר לכתוב את יובל מחוץ לסדרה?
&nbsp
פשוט מאוד... אומרים שהיא יצאה לסיבוב הופעות בינלאומי חוצה גלקססססססססססיות.
&nbsp
הפגיעה המרכזית, אגב, היא שאני ודר לא נריב יותר. הלו?! מה הוא יגיד למלאכי לעשות עכשיו?! בחייאת מלאכי תחטוף את תמר? הוא כבר עשה את זה... בחייאת מלאכי תחטוף את דריה? כל הפרקים של העונה הקודמת...
&nbsp
ואגב! שדריה תקבל זוגיות עם אחד מהחנונים. שתמר תחזור לאלון! תמר ואלון לנצח לנצח לנצח!
&nbsp
האם נראה, אגב, את מיכה, אבא של תמר?

panda0zombie

New member
כל כך הרבה דברים
עם איתי אין לי בעיה שיעלם.. הייתי די אדישה אליו בעונה הראשונה
&nbsp
יובל
מעניין איך יתרצו את העזיבה שלה.. אולי סיבוב הופעות באמת. או שאחרי שהאבא מחוץ לתמונה היא תעבור לקרובים אחרים
&nbsp
יואב רוטמן ואורי בלפורב.. איך אתה יודע ששניהם לשירה? בכל מקרה יואב רוטמן! יופי!
&nbsp
ועוד ישששש לאביב פנקס המדהימה.. האם היא תקודם לדמות ראשית או שתישאר משנית/אורחת?

שיר m

Well-known member
יו...
משתתפים בצערך יוסי

יואב רוטמן עם שירה! נשמע מתאים כל כך:)

ג'וני וויקי?

dorin1902

New member
סתמו יואב מתאים רק לריף. ביקום מקביל בטוח היה להם רומן. מוריה ועידו לנצח ניניניניניני !!!! טוב זה קל, אף פעם לא סבלתי את הפרצוף משושה הזה אין לי שום בעיה, עם יובל, קצת מבאס אבל נתגבר, בטח יגידו שהיא טסה לחו"ל לסיבוב הופעות העונה. מה שאני מקווה, שיואב לא ישחק חנון פדחן שהולך לכל סתומה שרוצה אותו ומתעלם מהאהבה האמיתית של חיי. אני דורשת קאמבק! רוצים עונה 7! רוצים עונה 7! ושמוריה ועידו יהיו בה ביחד! ושיהרגו את הסתומה על תחילת העונה!

dorin1902

New member
שנאתי אותו כל החממה וגם נמאב שדוחפים אותו בכל סדרת נוער.

Roei152

Well-known member
מנהל
צפוף....
פרק שבו דניאל הבן שובר רגל...

אפילו ליטמן התחיל לצחוק על זה
וכששאלו אותו מה הוא היה כותב לדמות שלו, הוא טען שיהרוג אותו על הפרק הראשון... משבר ברגל.
&nbsp
http://www.frogi.co.il/vod/bidur-tv/1451.html
&nbsp
אגב, אל תשכח בשכונה. לפי הביצועים של ג'וני, ככל הנראה הרגל שלו שבורה. ככל הנראה.

dorin1902

New member
האמת שגם לי די נמאס מהשבירות רגל שלו אבל גיורא לא יעשה את זה גם בשכונה. יש גבול. צפוף ראיתי כמה פרקים לא ספציפית את הפרק הזה.

טוב... משהו מצחיק
אמה: טוב, היה לכם מלא זמן להתכונן... קדימה, פתיח!
&nbsp
ונצלול... כמה שיותר עמוק...
&nbsp
ליטמן: חחחחחח, אני רץ לשכונה! כסף! עוד כסף! ביי לפראיירים פה!
&nbsp
וניפול... כמה שיותר עמוק...
&nbsp
אביב: ישששששש אני בפתיח! אני משתלטת על עולם הילדים, ביצ'ז!
&nbsp
לא נחזור עד שנפתור את החידה...
&nbsp
אורי: לעזאזל... אני לא... בנוי לריצות...
&nbsp
עד הסוף אל תעזוב לי את היד... אל תעזוב לי את היד...
&nbsp
יואב: כל פעם... אני משחק תלמיד... ותמיד נדפק!!!!
&nbsp
*מוזיקה*
&nbsp
דפנה: דודידו! בוא, דודי, אנחנו מחפשים נעלמים! אולי נמצא אותם!
&nbsp
*מוזיקה מסתיימת. ענבל מעשנת*
&nbsp
ענבל: מה כולם רצים? יש לי מאנצ'יז... יש למישהו שוקולד חרובים?

dar dahan

Member
בלי ענבל זה לא יהיה אותו הדבר
את מי אני ארצה שיחטפו?
????

אמרתי שזאת בעיה!
את דריה ותמר כבר חטפו!!!!!!!!!!
&nbsp
אגב, מי יתנהג "רע" מבין הדמויות האלה? מי יתנהג שלילי?
&nbsp
הם חייבים את יובל לאזן את החבורה...

dorin1902

New member
אני האמת חושבת שהעונה זה יהיה שונה הם יהיו אלה שיעלימו מישהו לתקופה

למעלה