נעלי עקב

נעלי עקב ../images/Emo68.gif../images/Emo110.gif

האם לדעתכן נעלי עקב זה פריט חובה בארון הנעליים של כל אישה
איזה סוגי עקבים יש למעשה
מה הכי מומלץ ולאיזה מקום-איזה למראה קז'ואל אך מתוחכם, איזה ליציאה בערב, איזה לאירוע חשוב...
ואשמח לקבל טיפים להליכה נכונה,נעימה ובטוחה
על עקבים
.
פרפרית שהחליטה שהיא חייבת יותר להעיז וללכת על עקבים

עונה- (חדשה, היי לכולן ../images/Emo140.gif)

סמויה כבר הרבה זמן, יוצאת מהארון: אז ככה- בעיניי נעלי עקב הן לא "פריט חובה", אבל לתפיסתי (ויש הרבה שיחלקו עליי) אין דבר כזה פרטי חובה. אולי אוכל לתרום מניסיוני המגושם- שנים שלא הצלחתי להתיידד עם נעלי עקב, בעיקר מפאת קואורדינציה לקויה. המצב היה כל-כך חמור עד שגם חווית המדידה בחנות הייתה כרוכה במעידות מביכות ובהליכה נרעדת. כמובן שבפלטפורמה לרוב אין את הבעיה הזו, אבל עקבים כאלו ממש (ממש) לא לטעמי. וכך לצערי, אני נאלצת להסתפק בנעליים שטוחות, ולהמשיך ללטוש עיניים מקנאות אל חברותיי שמטופפות בעקבים משל נולדו עליהם. נעלי העקב היחידות שקיימות בארון שלי הן של "קלארקס", שזו אמנם חנות עם דגמים קצת כעורים ו"סבתאיים", אבל מידי פעם יש להם יציאות קלאסיות טובות. מצאתי שם נעלי עקב שחורות, הכי פשוטות שיש. ויחסית- נוחות. הצלחתי להעביר עליהן ערב שלם בחתונה, כולל ריקודים, באופן יחסית נסבל. לכן עצתי- לכי לחנויות של נעלי נוחות/אורטופדיות, מידי פעם אפשר למצוא שם דגמים טובים. בהצלחה!

עונה- (חדשה, היי לכולן../images/Emo140.gif)

סמויה כבר הרבה זמן, יוצאת מהארון: אז ככה- בעיניי נעלי עקב הן לא "פריט חובה", אבל לתפיסתי (ויש הרבה שיחלקו עליי) אין דבר כזה פרטי חובה. אולי אוכל לתרום מניסיוני המגושם- שנים שלא הצלחתי להתיידד עם נעלי עקב, בעיקר מפאת קואורדינציה לקויה. המצב היה כל-כך חמור עד שגם חווית המדידה בחנות הייתה כרוכה במעידות מביכות ובהליכה נרעדת. כמובן שבפלטפורמה לרוב אין את הבעיה הזו, אבל עקבים כאלו ממש (ממש) לא לטעמי. וכך לצערי, אני נאלצת להסתפק בנעליים שטוחות, ולהמשיך ללטוש עיניים מקנאות אל חברותיי שמטופפות בעקבים משל נולדו עליהם. נעלי העקב היחידות שקיימות בארון שלי הן של "קלארקס", שזו אמנם חנות עם דגמים קצת כעורים ו"סבתאיים", אבל מידי פעם יש להם יציאות קלאסיות טובות. מצאתי שם נעלי עקב שחורות, הכי פשוטות שיש. ויחסית- נוחות. הצלחתי להעביר עליהן ערב שלם בחתונה, כולל ריקודים, באופן יחסית נסבל. לכן עצתי- לכי לחנויות של נעלי נוחות/אורטופדיות, מידי פעם אפשר למצוא שם דגמים טובים. בהצלחה!

Aניס

New member
אז ככה

בעיניי זה אכן פריט חובה בארונה של כל אישה!זה מהמם, סקסי ומשדרג פלאים כל הופעה. לי יש כ-20 זוגות נעלי עקב בשלל צבעים וסגנונות, אך בפועל ביום יום אני בעיקר עם שטוחות, בטח ובטח כשאני עם הילדים. טיפ שלמדתי- יוצאת מהבית עם נעליים שטוחות ובתיק או בשקית את נעלי העקב שנבחרו-באוטו מחליפה לפני העבודה. בגלל שאני גבוהה אני קונה בעיקר עקבי מידיום כי אני פשוט לא יודעת ללכת על עקבים גבוהים. לערב אני מעיזה יותר ונועלת עקבים גבוהים מהממים. מבטיחה לך התמכרות נעימה

ניקול86

New member
שום פריט חובה ושום נעליים

כמו שכתבו כבר אין דבר כזה פריט חובה דבר שני נעלי עקב זה לא בריא הורס את הגב ולכן את הבריאות. מדובר באחד ממדכאי הנשים. חבל שאת מדכאת נשים.

Aניס

New member
זו דעתי ../images/Emo88.gif

תמצאי לך מישהי אחרת להתנגח עימה

ניקול86

New member
ואני לא אומרת את דעתי?

את לא מסתפקת בכך שאת אישית אוהנת עקבים את מנסה להפעיל לחץ על נשים שכל אישה חייבת עקבים למרות שזה לא בריא ועל כך אני מתקוממת

Fun Fair

New member
את מתבקשת לכבד את הנוכחות

לא להכניס מילים לפיהן ולשמור על דיון שמכבד את הנוכחות. את זכאית להביע את דעתך, אבל לא במחיר של ביטול דעה שונה משלך. תודה.

m i c h m i c h

New member
עקבים- נועדו כדי להרחיק את התחת מהרצפה!

בכל מקרה אני בעד. התחלתי ללכת עם עקבים בגיל 19 בערך וזה פשוט בא לי בטבעי. יש לי גם עקב מלא (סוג של פלטפורמה) וגם עקב משולש כזה וגם סטלטו (עקב סיכה). הגובה הממוצע של העקבים שאני הולכת איתם הוא כ8-10 ס"מ. אני אוהבת עקבים אבל אני הולכת איתם רק אם אין לי קילומטרז' ללכת. שיא ההליכה שלי על עקבים היה איזה כ4 קילומטר. לא פשוט בכלל. בחזרה לעניינו, כדי ללכת בהתחלה על עקב יצב, לא דק מידי ושהסנדל/נעל יתמכו טוב ברגל (לא פתוחה מידי) ואז יהי הלך יותר קל. ההליכה על עקב היא לא כמו הליכה על שטוח, צריך למצוא נקודת איזון אחרת. אני יודעת שהרבה בנות פשוט הולכות בעיקר על קצות האצבעות, אצלי זה הפוך, אני מוצאת זוית הליכה נוחה שבא המשקל הוא על העקב. הכלל הכי חשוב הוא - אם את לא יודעת ללכת על עקבם- ותרי. בהצלחה.

העניין הוא כזה

נעלי עקב קלאסיות תמיד יחמיאו יותר (למראה, לרגל) מאשר נעליים שטוחות לדעתי. מאחר ואני יחסית גבוהה (1.75 בערך) ומגושמת, אני ממש שונאת ללכת עם נעלי עקב. יש לי משהו כמו שניים-שלושה זוגות בצבעים קלאסיים עם עקב נמוך יחסית ולכן הם משלבים את היתרונות של שני העולמות - אפשר ללכת עליהן בקלות יחסית והן גם נראות יותר מרשים מנעליים שטוחות. אם תלכי לקלארק'ס, למשל, תוכלי למדוד בדיוק כאלה (אע"פ שלי יש זוג אחד מקסטרו והשני מ-YOOP).

עקבים לא נועדו להליכה

אלא רק לבילוי. נעלי עקב זה משהו שכל אחת צריכה שיהיה לה למקרים מיוחדים ויציאות, אבל כן צריך לדעת ללכת על עקבים גם אם את עושה את זה פעם בהרבה זמן. יש מגוון נעלי עקב בגבהים שונים. כשאני קונה נעליים עם עקב גבוה אני מקפידה שתהיה להם גם פלטפורמה קדמית מוסתרת כדי שאלה יהיו נעליים נוחות להליכה קצרה אפילו. רוב נעלי העקב שאני אוהבת אלה נעלי סירה קלאסיות שניראות טוב וזורם על הרגל, לא אוהבת סנדלי רצועות למיניהם. נעלי סירה מחמיאות לכל צורה של רגל. הדבר הכי חשוב בנעלי עקב, זה לבחור נעליים שבאמת ניתן ללכת עליהן ולא רק כאלה שניראות יפות. כמו שאמרתי, על עקבים לא הולכים באמת הרחוב, אלא רק מגיעים לאיזה מקום, רוקדים, יושבים וחוזרים הביתה. אם את רוצה נעליים עקב ליום יום, תבחרי נעליים עם עקב לא יותר גבוה מ 5 ס"מ. איתם אפשר ללכת כל היום. הן גם מגביהות וגם נוחות. בהצלחה!

ניקול86

New member
למה כל אישה צריכה?

ואם היא מעדיפה את הבריאות שלה? למה הלחץ החברתי הזה? שכל אישה תעשה מה שהיא רוצה בלי שום "צריכה" אני כבר לא מדברת על זה שעדיף לחנך נשים שלא ירצו להזיק לבריאותן למען יופי כאשר היופי עצמו הוא הבניה תרבותית כי בהבניה תרבותית אחרת נעלי עקב לא היו נחשבים ליפים

כי אי אפשר ללכת עם נעלי ספורט לכל מקום

מצטערת שאני אולי נשמעת שוביניסיטית ו"יוצאת נגד" המין הנשי אליו אני משתייכת אבל!! לא יעזור מה שתגידי, ואני מסכימה שנעלי עקב לאורך זמן יעשו נזק לעומת נעלים שטוחות (ואגב, יש הרבה נעליים שטוחות שהן ממש לא בריאות ואעושת נזק הרבה יותר גדול ממה שנעלי עקב, דוגמת הכפכפים השטוחות עם הסוליה הדקה שנראות כמו נעלי בית אבל הן ממש לא בריאות להליכה ממושכת), אבל את לא יכולה כל הזמן ללכת רק עם נעליים בריאות. כי מה לעשות, יש מקומות שלא תוכלי ללכת אליהם עם סוג מסויים של נעליים כי זה נראה מגוחך ולא מתאים. כמו חתונה, מסיבה, בילוי בערב וכו". וחוץ מזה, לא צריך להיות "פנאטים" ווללכת רק על מה שהכי בריא כל הזמן. לא אמרתי שללכת כל היום על עקב 10 ס"מ אבל לא מסכימה בכלל עם הביוטי "ומה אם היא מעדיפה את הביראות". לבריאות שלך לא יקרה כלום אם מידי פעם תרשי לעצמך ללכת עם נעלי עקב. ודוגמא לא קשורה לצורך הבהרה - גם אוכל אורגני אמור להיות טוב יותר. אז את אוכלת רק אוכל אורגני כל היום? גם ללכת בחוץ ולנשום אוויר מזוהם זה מאד לא בריא, אז אולי לא ננשום? בקיצור, לא צריך להיות בקיצוניות מסויימת. וכן, כל אישה "צריכה" נעלי עקב.

עקבים של 5 ס"מ לאירוע פעם החודשיים לא מזיקים

מה זו השטות הזאת של הבריאות? אני כל הזמן הולכת על שטוח, אבל לאירוע או למקום מסויים מקובל להתלבש בהתאם. מי שרוצה להראות טוב תנעל עקבים. מי זה לא מעניין אותה להראות טוב, שתעשה את הבחירה שלה. מי אמר לכם שכל העקבים זה לא בריא. וגם מה הקטע להכניס פה בריאות בכל מקום. אנחנו אוכלים אוכל לא בריא, נושמים אוויר מזוהם ושותים מים עם מרכיבים שאנחנו לא יודעים. אז העקבים הם לחנך את האישה למשהו לא ברור? מלבד זאת, שאלו פה דעה? נכון? אני חושבת שאישה שלא נועלת עקבים כשצריך לא תיראה טוב.

תיקתקית

New member
נראה לי שזה במובן "טוב שיהיה" ולא "חייבת"

ברור שכל אחת תעשה מה שטוב לה!!! ואוי ואבוי לה אם לא.. (בשביל עצמה כן?) אף אחת פה לא מחייבת אף אחת (או אחד) אחרת. אם מישהו יגיד לי שאני "חייבת" משהו אני אגחך, בעיקר באופנה, זה פתוח לאינטרפטציות. אני כן חושבת, ואני לא הולכת על עקבים כמעט בכלל למרות שיש לי כמה, שטוב שיש בבית. ואני ממש לא אגיד לאחותי הקטנה "כל אחת צריכה" ואגרום לה להרגיש מצוקה אם אין לה.. אבל הייתי מפרגנת וקונה לה כדי שיהיה לי אם היא תצטרך. זו אופציה, למה לא להשתמש בה, אם מתחשק?

baked pea

New member
תגידי לי מה נסגר איתך?

את לא צריכה!! הסירי דאגה מליבך, בסדר? את מוזמנת ללכת עם איזה סוג נעליים שאת רוצה, מה הבעיה שלך?

למעלה