נעלי ספורט נייק אייר לבנות.

נעלי ספורט נייק אייר לבנות.

נעלי ספורט נייק אייר לבנות. מספר 44, בפועל הן יותר קטנות כי הן לחצו לי. נלבשו שעה אחת ומאז שוכנות בארון 3 שנים. אינני מעוניין לקבל עבורן כסף, אבל אם אתם מעוניינים בנעליים, תרמו משהו לצדקה, כרצונכם לפנות אלי במסר בבקשה אני גר בת"א

שוקולתה

New member
יא יש בחור מחפש לבת שלו הוא חד הורי

ולא מוצא מידה כזאת . אז עם יש לך איך להביא לי אשמח מאוד לעזור

אז ככה:

זה נעלים לגברים, המידה 43 ולא סביר שלבת שלו יש רגלים כאלה ענקיות מה פתאום שאני אביא לך? קצת חוצפה לבקש בכלל לדעתי...

שוקולתה

New member
אוקי רציתי רק לעזור מה שאני יכולה

ככה הבחור אמר לבת שלו שקשה לו למצוא לה נעליים מידה 42 . אני לא יודעת בת כמה הבת שלו .יתכן למה לו יתכן בודדה .ואין לו את האמצאים לקנות נעליים לילדה ידוע לי שהוא מחפש הרבה זמן . תוד רבה לך

ל י ל ך פ

New member
התגובה שלך לא מובנת לי.

קודם כל - יש בחורות עם מידה 43 וגם עם יותר. חוץ מזה - חוצפה? כאן זה פורום שאנשים מציעים ואנשים מבקשים. מה לא בסדר בבקשה של שוקולתה?

זו בהחלט חוצפה

לבקש שאני אביא את הנעליים למישהו. ובינתיים כבר ענה לי בשקט אחד מהקוראים כאן, ויבוא לקחת את הנעליים מאוחר יותר. שמחתי לעזור לו

בהחלט יש בנות עם מידה גדולה של נעלים

עם מפרסמים למסירה ומי שמבקש לא שופטים אותו וזה לא אור לעניין עם זה נכון או לא עם ביקשו סימן שהם צריכים .... שבת שלום

סוזי10

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif תפסיקו בבקשה, הבחור כנראה

לא יודע איך קורים כאן הדברים, הוא חשב לתומו כנראה שהפורום הזה הוא משהו כמו אגורה, ושוקולתה לא ידעה לזהות שכנראה זה בחור שנכנס באופן חד פעמי אז אמרה לו תביא לי, כמו שהיא רגילה שיש לנו את האנשים שמשנעים, עובדה שהבחור גם נן למישהו מהפורום שהגיע אליו ולא יידע אותנו כאן על גבי הפורום. אז תרגעו ככה הפורום שלנו רק מפסיד תורמים , אז לחשוב לפני שתוקפים. שבוע טוב ולך בחור נחמד תודה לך שהגעת לבקר אותנו בפורום, אנחנו כאן תמיד.

סוזי10

New member
מיכאלה לא ראית שהבחור כתב

בהודעה השניה שלו שמישהו מהפורום התקשר והוא מסר לו אותם.

הנעליים נמסרו, תודה למי שלקח אותן

אני מקווה שהם יגיעו לרגלים טובות. שבוע טוב

למעלה