נעליים

נעליים

האם נעליים ראשונות יש רק של נימרוד? מישהי מכירה חברה אחרת שיש להם צעד ראשון? נראה לי קשה מדי מבחינה כלכלית להוציא 400 ש"ח על נעליים לחודשיים

didu88

New member
לדעתי יש בשילב

ראיתי בחנות בקניון רמת אביב נעליים מהממות שמיועדות להתחלה ועלו 99 ש"ח. 400 שקל?! גניבה לאור יום לדעתי...

ליאם711

New member
400 ש"ח = יש לה תאומים!

גם אני בהתחלה לא הבנתי מאיפה היא הקריצה את הסכום הזה!

didu88

New member
חדת הבחנה את... ../images/Emo13.gif

ואני עוד רטנתי לעצמי שככה סוחטים הורים לתינוקות... בכל אופן אם בשילב יש בחצי המחיר ובאיכות טובה שווה ללכת על זה. במיוחד אם מדובר בחסכון כפול..!

ליאם711

New member
יש בהרבה חנויות של נעלי ילדים!

כמובן שגם בחנויות זולות (ברחובות/נס ציונה: "פוזה", "קני", "זברה"). אני מבינה את הקושי הכלכלי, אבל אנחנו קנינו בנמרוד ב-159 ש"ח והיא אכן שימשה אותנו בקושי לשלושה חודשים.

האם מדובר בנעלי צעד ראשון?

עם הסולייה הרכה להתחלה כמו של אלפנטן ונימרוד? והיכן ראית נעליים כאלה כי לא מצאתי בסתם חנות נעליים

kerenra

New member
אלה ממש לא נעלי צעד ראשון

וממש לא הייתי ממליצה לך לקנות כאלה (גם לא בעתיד).

ליאם711

New member
למה לא נעלי צעד ראשון? הן נחשבות

ככאלו (יש להן את כל המאפיינים). סביר להניח שהן לא איכותיות ופחות מומלצות כמו אלו של נעלי נמרוד, אבל הן נחשבות ככאלו. אני באופן אישי קונה רק נמרוד (+ נעלי ספורט מחברה מוכרת: נייק, פילה וכדומה) - כל זה כדי לדעת שמבחינת נעליים אני קונה לבני "את הנחשב ביותר", אבל לא לכולם יש את האפשרות הכלכלית לכך (ואני לא מדברת על הבחורה שפתחה את השרשור). יש במדינה הזאת אנשים במצב עוני (אני עובדת עם אוכלוסייה כזאת) ולכן טוב שיש מענה לכולם.

kerenra

New member
בחנות עודפים של נימרוד

בדרום ת"א זוג עולה 130 ש"ח ובדר"כ אפשר לרכוש את הזוג הנוסף ב- 100 ש"ח (או פחות). אגב, הנעליים אינן סוג ב', אלא עודפים משנה שעברה.

עודפים יש גם באווטלט בהרצליה

במדינת היהודים. אגב, קניתי ללירון נעליי ספורט לחורף של NB בחנות עודפים של מגה ספורט.. יש להם מבצעים טובים ומחירים טובים נעל שראיתי בנמרוד עולה 200 קניתי ב 129..

יש בגלי

סנדל ראשון רצתי וקניתי אלפנטה.. אחרי מספר שבועות הנעל הפכה קטנה.. והלכתי לגלי וקנינו סנדל מקסים. ועושה רושם שללירון מאוד נוח

kerenra

New member
הסוליה בנעליים של מאוד מאוד קשה

מה שממש לא בריא לילדים.

ולמי שעוד לא הולך מה שמים??

מיקה תכנס לגן ובינתיים כשקר אני שמה לה גרביים. קניתי גרביים מונעי החלקה אבל זה לא נראה לי מספיק.. מה מלבישים בחורף?

מקפיצה ../images/Emo105.gif

אביטלתל

New member
גרביים זה מספיק בתוך מבנה

בחוץ אפשר גם שתי זוגות גרביים, או נעליים עם סוליה רכה

למעלה