נעים מאוד, ליאו

BlacKitten

New member
נעים מאוד, ליאו

התוספת החדשה למשפחה....

אני עדיין בשוק חיי, עדיין בהלם, עדיין לא מאמינה. אני אמא לשניים!
כבר הרבה מאוד זמן שאני רוצה להוסיף כלב שני אבל חשבתי שאין שום סיכוי בעולם שזה יקרה כל עוד אני גרה אצל ההורים.
זה לא מנע ממני לנג'ס להם ולהראות להם תמונות של גורים חמודים לאימוץ...
לפני שלושה שבועות בערך הראתי להם תמונה של האסקי מעורב לאימוץ וזאת הייתה הפעם הראשונה שהם התחילו לחשוב על זה ברצינות ולשקול את זה.
התקשרתי לברר בנוגע לאותו גור אבל אמרו לי שהוא אומץ כבר...
מאז התחלתי להראות להם כל יום תמונות של גורים לאימוץ בתקווה שידלקו על אחד. אבא שלי מאוד מאוד רצה האסקי. (אני פחות......)
לפני שבוע נתקלתי בתמונות של האסקי מעורב חמוד בעמוד של הסגר אשקלון. היה כתוב שהגור עבר לאישפוז...מבירור עם מתנדבת הבנתי שיש לו פרוו. אחר כך אמרו לי שהוא עובר לתל"ל אז חיכיתי בסבלנות שיפרסמו אותו...
וזה קרה. והראתי להורים שלי את התמונה והייתה התלהבות. ואני לא ידעתי מה לעשות...רציתי נקבה בכלל, עוד לפני קופר. רציתי הרבה יותר צעירה בגיל, חודש וחצי-חודשיים....והוא זכר וכבר בן 3 חודשים. ובכלל לא רציתי האסקי! הם עקשניים ועצמאיים ואני רגילה לכנראה-בורדר-מעורב שאומר אמן לרוב מה שאני אומרת לו והולך אחרי לכל מקום כמו צל....
תיכננתי לוותר על זה ולהמשיך לחפש גורה אחרת לאימוץ.....
אבל מפה לשם נסעתי עם אבא שלי לראות אותו. גיליתי גור רזה בטירוף, כל הפרווה נושרת, מפוחד וסגור מאוד, לא מתקשר בכלל. ואמרתי לעצמי- לא רוצה! רוצה דף חלק בלי פחדים ובעיות שכבר התחילו להיווצר...
ואז אימצתי אותו

אז יש לי המוןןן עבודה עם הקטנצ'יק הזה, הוא הולך לעשות לי בית ספר, אני בטוחה!!
הוא חששן מאנשים וגם מכלבים אחרים, ואנחנו עובדים על זה...
הוא כבר נפתח ומגור עייף ואפאתי הוא הופך להיות שמח ושובב גדול!
ועכשיו תמונות....

DogsPCI

New member
איזה יופי!!! אחלה מתנה הענקת לעצמך לשנה-החדשה :)

יש לך את קופר שיעזור לך איתו
וממה שאת מספרת הוא יהיה עוזר מצויין...
&nbsp
שיהיה לכם המון בהצלחה

&nbsp
הוא נראה מתוק אמיתי :)

fi0na24

New member
אני עדיין חושבת שיותר מתאים לו ""פרעוש"

פה בתמונות הוא מקבל חשיפה לדינוזאורים...
זה התחיל בצרחות כאילו מישהו שוחט אותו רק כשהן הסתכלו עליו, וזה נגמר כשהוא הזמין אותן למשחק

BlacKitten

New member
תודה לכולם

הוא אכן יפיוף הורס...

ופושטק ושובב שאין דברים כאלה בכלל

למעלה