נעדר- פיק.

נעדר- פיק.

לפני איזה שבוע פירסמתי פיק שקוראים לו נעדר, ואז נסעתי לים המלח לשבוע שלם אז לא הספקתי לפרסם את הפרק השני שלו. לאור התגובות {המעטות} שקיבלתי ערכתי את הפרק הראשון, אז לפה אני אשרשר גם את הפרק הראשון וגם את השני. אנא תגיבו
זה מאוד חשוב. נ.ב.- הפרק לא מבוטא, כי לא מצאתי בטא...

פרק 1- חלק א' בהודעה.

ג'ס היקרה, יש כל-כך הרבה דברים שאני רוצה לספר לך, אבל אין לי אמצעים. אני רוצה שתדעי שאף-אחד פה לא נוטש אותך, יקירה, המשלחת הזאת מאוד חשובה, אבל שום דבר לא חשוב יותר ממך, זה בסך-הכל עבודה. אני רוצה שתדעי שאני ואמא אוהבים אותך מאוד, והנסיעה שלי היא לא מעשה אנוכי נגדך, זה לטובתך. אני רוצה שתדעי שאני מצטער מאוד שעזבתי בזמן הקשה הזה שסבתא אתיקה חולה. אני רוצה, או יותר נכון, מקווה שהנסיעה הזאת לא תשפיע על הסדר יום שלך, ושלא תבלי יותר זמן בגעגועים אליי. אני רוצה שתדעי שאני מתגעגע אלייך מאוד, יקירה, ושאני חושב עלייך כל הזמן, ושאני לא שחכתי ממך. אני מקווה שאימך מטפלת במצב היטב, ושאת לא מרגישה יותר מדי רע. כרגע אני כותב מתחנת ההיתעתקות בטאינברו, וכנראה שזה יהיה המכתב האחרון שלי לזמן רב. אני מצטער מאוד יקירה, את יודעת שהייתי מחליף את זה בכל זמן רק כדי לשבת איתך ולאכול איתך קרואסון, אבל לא ככה העולם עובד. אוהב אותך מאוד מאוד מאוד, אבא. ג'סיקה מחתה את דמעותיה והצמידה את הקלף לליבה, ממש חזק, כאילו רצתה שייכנס למחזור הדם שלה. היא הצמידה את כף היד הנותרת לעיניה כאילו להסתיר את העובדה שהיא בוכה. היא קראה את המכתב הזה לפחות פעם ביום בשש שנים האחרונות. הוא המזכרת האחרונה שנשארה לה מאביה, סר טיאליס לנסיול, לפני שנעדר. אבא שלה, הנערץ, בא ממשפחת אצולה מוכרת בעולם הקוסמים, אך הוא גם עבד במשרד הקסמים- כי לא רצה שהמוניטין שלו יבוא רק משם משפחתו. הוא אמר לג'סיקה שהוא עובד במחלקה לשיתוף פעולה בינלאומי בקסמים, ולכן היה צריך לצאת למסע הזה. כששאלה אותו למה הוא לא יכל פשוט להתעתק הביתה כל יום, הוא אמר שהוא הולך לאזורים שבהם אסור להתעתק בחופשיות. ג'סיקה שנאה את העובדה הזאת מפני שהיא ואביה היו מאוד קרובים והיא שנאה כל דקה שהוא לא לצידה. ואז זה קרה. היא אכלה ארוחת בוקר כשאמה נכנסה לחדר, שקטה ומעורערת, והסבירה בעדינות שהמשלחת של אביה נעלמה. ג'סיקה הרגישה כל-כך הרבה רגשות באותו הרגע. היא הרגישה עצבות- שאביה נעלם, היא הרגישה חרטה- שנתנה לו בכלל לצאת למסע הזה, אכזבה- כי אביה הבטיח לחזור והוא לא חזר, וכו'. היא רצה לחדר וקראה את הקלף עוד פעם, ועוד פעם, ועוד פעם. מאותו היום המכתב הזה לא יצא מטווח הראיה שלה. רוב זמנה היא בילתה בחדרה, נעולה, חושבת על מה עובר על אבא שלה. דומעת בשקט. לא רוצה לראות אף-אחד. לפעמים היא הרגישה שכל זה רק חלום ושעוד מעט היא תתעורר, ותמצא את אביה על הכורסא ליד המיטה שלה, ישן שנת ישרים עם ספר פתוח בידיו. ואז היא תתחמק מהחדר תכין שני ספלים גדולים של שוקו חם (מנהג מוגלגי) ושני קרואסונים- עם פרג בשבילה ועם שוקולד בשבילו. ואז היא תביא לו את האוכל והוא יתעורר מהריח ויגיד בפה מלא קרואסון "כשהאבות מתעוררים מריחות מתוקים, הילדות הקטנות הופכות לפרעושים" ואז הוא יניף אותה וידגדג אותה עד שכבר תבכה, והם יצחקו וישחקו וידברו. אבל ג'סי לא התעוררה. ואביה לא חזר. אחרי שנה בערך התקשרו לביתה בכירים במשרד הקסמים ואמרו שמצאו את גופותיהם של חברי המשלחת אבל ש סר טיאליס לא הייתה איתם. זה גרם לה להרגיש הקלה- זה לא אומר שהוא לא נעדר זה פשוט אומר שהוא לא מת. באותם הימים אימה חשבה שג'סיקה היא מוגלית מפני שאובדנו של אביה הפך אותה לכל-כך סגורה ומופנמת שהיא בקושי דיברה עם אמה, שלא לדבר על הילדים בבית-הספר. ואז היא קיבלה את המכתב מבית-הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. אמה של ג'סיקה התלבטה אם כדאי לה ללכת לאחר כזאת טראומה אבל ג'סיקה רצתה בתוקף ללכת כדי להחזיר קצת שיגרה לחייה. שש שנים עברו מאז שאביה נעלם, היא כבר בשנתה החמישית בהוגוורטס וכל מה שהיא רוצה זה לצאת משם ולהתחיל לחפש את אביה. כבר כמה שנים היא תכננה איך היא תמצא אותו והוא ירוץ אליה ויחבק אותה ולעולם לא יעזוב אותה. דמעות בצבצו מתחת לעפעפיה. זה מה שקורה כל פעם שהיא נזכרת בו. אמה עשתה כל שביכולתה להסתיר את העובדה שהיא כל-כך עצובה בגלל שבעלה האהוב נעלם. היא לא רצתה להתפרק בפני ג'סיקה, וג'סיקה ידעה זאת ועשתה את אותו הדבר. אמה מעולם לא ניסתה לתפוס את המקום של אביה בחייה של ג'סי אך היא שינתה את סדר יומה כדי לבלות עם ג'סיקה יותר זמן, כדי שהיא לא תרגיש בודדה. ג'סי הרגישה שבטוח לקרוא את המכתב שוב, כשכול הנוכחים בתא רכבת ישנו. כרגע הם היו כבר בחצי דרך לשנה החמישית בהוגוורטס ברכבת. ג'סיקה פתחה את המכתב וקראה אותו שוב. היא כבר ידעה את המילים בעל פה אבל עדיין לקלף עצמו הייתה משמעות סמלית כלפיה. עוד פעם היא בכתה. כל שנה, בזמן הנסיעה, היא חשבה על אביה. מה הוא היה עושה בנקודה הזאת. לפתע, היא שמעה דפיקה על הדלת. ג'סיקה מחתה את דמעותיה וקמה לפתוח את הדלת הנעולה. היא פתחה רק חריץ קטן ואמרה לנער שעמד מחוץ לדלת בקול רועד; "מה אתה רוצה?". "כמה מהבנים פה משחקים אמת או חובה רוצה להצטרף?" סיריוס בלק שאל. "לא, לך מפה כבר." אמרה בזעם. "למה את כזאת עצבנית?" שאל בלגלוג, "רוצים לשחק איתך." "ואני לא." השיבה וטרקה את הדלת. היא חזרה למקומה, וניסתה להירדם, אך אחרי כמה דקות הייתה עוד דפיקה על הדלת. ג'סיקה פתחה עוד חריץ ואמרה בקול זועם, "בלק, אמרתי לא אז לא, מה הבעיה שלך?" הנער שהיה בצד השני פתח את הדלת ואמר "ג'ס!" היא הופתעה ממי שעמד לפניה ואמרה "רמי!" ואז היא חיבקה אותו. עוד אדם שהיה קרוב אליה היה רמוס לופין, תלמיד בשנה שלה, ובבית שלה, שלקח את אותם השיעורים כמוה. הוא היה חשוב לה מאוד. איתו היא לא דיברה על אביה, איתו היא דיברה על ספרים ושיעורים ועל תחומי העניין השונים שהיו לה. במהלך החופשה היא התגעגעה לשיחות הארוכות ביניהם על תחומי עניין משותפים. הם התחבקו ואז היא אמרה לו "אני אדבר איתך מחר בחדר מועדון כבר." הוא השיב לה "אוקי, כבר נדבר. איזה כיף לראות אותך שוב!" "באמת כיף! התגעגעתי אליך בקיץ!" היא אמרה. הוא פנה ללכת והיא החטיפה לו עוד חיבוק קטן ואז היא חזרה לתא שלה ושל חברתה. רמוס באמת אהב אותה כחברה. ג'יימס, פיטר וסיריוס היו חברים מעולים, באמת, אבל הם לא התעניינו בדברים כמוהו. היא הייתה בעצם דומה לו מאוד. הם לקחו את אותם שיעורים, ואהבו את אותם דברים, ושניהם היו מופנמים ושקטים. בשנה שעברה הגיעה לאוזניה של ג'סיקה שמועה שרצה שהיא בעצם אילמת ובגלל זה היא לא מדברת. את שאר זמן הנסיעה שניהם בילו בשינה עמוקה. המפגש עם רמוס בהחלט שיפר את הרגשתה של ג'סיקה. "ג'וד, הגענו, קומי כבר צריך לתפוס כרכרה!" היא לחשה באוזנה של חברתה הכי טובה. "גרר." ג'ודי השיבה בקול מנומנם. "קדימה, תשני כשנגיע." ג'ודי הייתה החברה הכי טובה שלה בכל העולם. היא הרגישה בטוחה לספר לה הכול. חוץ מאמה היא הייתה היחידה שהיא ממש נפתחה אליה. היא סיפרה לה את חששותיה וחרדותיה ודאגותיה ומחשבותיה ורגשותיה, ופשוט הכול. וג'ודי קיבלה את זה. היא קיבלה את ג'סיקה עם כל המטען הרגשי שלה והיא הקשיבה היטב ושיתפה גם את ג'סיקה בחייה. הן עזרו אחת לשנייה בדרכים שונות ומגוונות. ג'סיקה לא יכלה לדמיין את חייה בלי ג'ודי, והרגש הזה היה הדדי. מאז אביה נעלם היא נתנה רק לאנשים ספורים להיכנס לחייה, ג'ודי אמה וינשופה סלי.

פרק 1- חלק ב' בהודעה.

ג'סיקה כבר הייתה לבושה עם הגלימות ועם המזוודה מוכנה בידה. סלי כבר היה ער לגמרי בכלוב שלו, שישב ליד ג'ודי. לאט לאט ג'ודי קמה והתלבשה (כשג'סיקה הסתובבה) והן יצאו לתפוס את הכרכרה הלפני אחרונה. כשהם כבר הגיעו להוגוורטס הן היו רטובות מאוד ורצו להספיק את טקס המיון. בדרך פרופסור עינדי, האהובה על ג'סיקה, פנתה אליה ואמרה לה "גברת לנסיול, אנא התלווי אליי למשרדי". ג'סיקה הביטה בג'ודי שהשיבה לה מבט מבולבל. "אנא מהרי גברת לנסיול, אני גם ארצה לאכול היום." "טוב, ג'וד, אני אראה אותך בסעודה". היא אמרה ורצה לחיקה של פרופסור עינדי- המורה לשינויי צורה. "האם קראת את הספרים למתקדמים שנתתי לך?" הפרופסור שאלה. "כמובן, הם היו מאוד מעניינים. אני כבר משתוקקת לנסות את מה שלמדתי!" " ולאן הגעת, חמודה?" היא שאלה בסקרנות גלויה. "קראתי עד שינויים בבני-אדם!" היא אמרה את זה בהתלהבות כי ידעה שמורתה תתלהב מזה בעצמה. "אני מקווה שאת נבונה מספיק להשתמש בשינוי צורה הזה בצורה ההולמת ביותר." היא אמרה בפחות התלהבות ממה שג'סי קיוותה. אבל ג'סי הבינה למה התכוונה. "בטח. רציתי לעשות דברים קטנים, את יודעת- לשנות את הצבע של הציפורניים וכאלה." "ורק ככה את תשתמשי בזה נכון? אני לא רוצה להרגיש שעשיתי טעות כשהבאתי לך את הספרים האלה." היא אמרה ברצינות. "את לא עשית טעות. זה לצורכי לימוד בלבד." "יופי. נקווה שירשת את הכישרון של אימפריית לנסיול." הפרופסורית אמרה בחיוך ועזבה את החדר. לפתע ג'סיקה הבינה את מה שאבא שלה רצה להשיג בכך שעבד במשרד הקסמים. הרי כסף יש להם בשפע, הוא פשוט רצה להרגיש כאילו הוא השיג לעצמו את המוניטין. אם היא תהיה כישרונית בשינויי צורה זה יהיה בגלל שסבתה אתיקה הייתה מומחית ידועה בנושא, לא בגלל שלג'סיקה הצליח. היא עזבה את החדר בדממה ורצה לאולם הגדול כדי להספיק לסעודה. כשהיא הגיעה המנהל בדיוק סיים את דבריו והמנות הוגשו. היא תפסה את מקומה ליד ג'ודי ולקחה לעצמה סכו"ם. "מה היא אמרה?" שאלה ג'ודי, ואז ג'סיקה סיפרה לה את כל הסיפור. ג'סיקה החליטה שהיא תדבר עם רמוס מחר, כי עכשיו היא פשוט רוצה להתנפל על המיטה ולישון. המחשבה האחרונה לפני שנרדמה שהייתה לג'סיקה הייתה "אין כמו בהוגוורטס."

רולדההה

New member
וואו, לא צריך כל כך הרבה ../images/Emo98.gif

הודעות בשביל פרק אחד. את הפרטים על הפיק, כמו גם על הפרק, יכולת לשים בהודעה הראשית, בצירוף קובץ הוורד של הפיק.

רולדההה

New member
להאריך ולפרט? ../images/Emo98.gif

כה, זה בסדר, אבל אפשר להאריך ולפרט גם בהודעה אחת. תראי, זה לא באמת עקרוני, זה פשוט קצת מציק. אבל זה ניטפיקינג, אז תרגישי חופשי להתעלם.

פרק 2- חלק א' בהודעה.

"ג'סי, מישהו מבקש לראות אותך! הוא הביא אוכל ומיץ דלעת!" למשמע המילה מיץ דלעת ג'סיקה פקחה את עיניה. היא הרגישה מישהו מטלטל אותה, וכשקמה ראתה שזאת ג'ודי. היא גהרה מעליה ולחשה לאוזנה "קומי כבר!". ג'סי, שהייתה טיפוס של בוקר, קמה מיד על רגליה, התלבשה והסתכלה על שעונה. השעה הייתה שמונה בבוקר. "מה את עושה ערה בשעה הזאת? יש עוד שעה ללימודים!" ג'סיקה שאלה בהפתעה. "קטרינה ואמנדה חזרו אתמול מאוחר והעירו אותי, ולא הצלחתי לחזור לישון. הוא מחכה לך, צאי כבר!" "טוב, טוב תירגעי! ותנסי לישון!" היא אמרה ופסעה מחוץ לחדר, אל חדר המועדון. שם היא ראתה את רמוס, מחכה לה בביישנות עם כמה פרוסות טוסט וקנקן וכוסות. הוא היה טיפוס של בוקר כמוה ולכן הוא נראה ערני ממש למרות השעה המוקדמת. תמיד הם נפגשו בבוקר, לפני השיעורים, כשיש שקט וכולם אוכלים למטה. כשהבחין בה חייך והלך לשים את הדברים בפינה הקבועה שלהם, ליד האח. היא הלכה לשבת בכיסא הגדול שלה, והם התחילו לדבר. לדבר עם רמוס היה קל מאוד כי הוא הבין מה שאמרה ולא הייתה צריכה להסביר. לפעמים הוא השלים את המשפטים שלה. הם הכירו אחד את השני טוב מאוד. "תודה על האוכל והכול." היא אמרה. "זה בסדר, כבר הייתי למטה." "מה עשית בחופש?" וככה השיחה התגלגלה והתגלגלה עד שכבר היה חמישה לתשע. בשעה הזאת הם ירדו למטה ביחד והחזירו את הצלחות והקנקן ואז הם הלכו לשיעור. הוא ישב ליד חבריו והיא ישבה ליד ג'ודי. "את מסתובבת איתו די הרבה, שמתי לב." ג'ודי אמרה בחיוך. "אנחנו חברים טובים. אפלטוניים, ג'וד- שמעת את המילה הזאת?" ג'סיקה השיבה. "האמתי שכן, וסיפורים של חברות אפלטונית לא בהכרח נגמרים ככה, את יודעת ג'ס." היא אמרה בחזרה. "אוי, באמת. תפסיקי לדבר שטויות." "מה שטויות? לופין מביא לך אוכל, ובלק מכרכר סביבך. את עיוורת?" ג'ודי שאלה ברצינות. "מה, יש בעיה עם אריק שאת מתעלקת עליי?" ג'סיקה שאלה אותה באותו מבט. אריק היה החבר של ג'ודי מרייבנקלו. "אריק ואני בסדר גמור, אם את מוכרחה לדעת. אני סתם הערתי הערה, את לא יכולה להסתובב בבועה הזאת." היא אמרה. "מאוד נוח לי בבועה הזאת, תודה רבה." ג'סיקה אמרה ספק בציניות ספק ברצינות. "טוב, ג'ס, אבל היא תתנפץ." היא אמרה והביטה אל הדלת כשהמורה להתגוננות מפני כוחות האופל נכנס לכיתה. לאורך כל השיעור המשעמם ג'סי שינתה את אורך הציפורן שלה באמצעות ספר שינויי הצורה יקר הערך שפרופסור עינדי הביאה לה. "סיטיביוס גלודיוס" אמרה בקול יציב אך שקט, וכיוונה את קצה שרביטה לציפורן שלה. בפעמיים הראשונות שעשתה את זה האצבע שלה התארכה ולא הציפורן אבל עכשיו היא הייתה די מומחית אך למרות זאת, כמו שהיא הבטיחה לפרופסור עינדי, היא עשתה שינויים קוסמטיים בלבד. פעם היא שינתה את צבע שערה, פעם את ציפורניה, ובכל שיעור שינויי צורה היא הייתה המתקדמת והטובה ביותר. היא עשתה כל מיני ניסויים על ג'ודי, עשתה לה גוונים בשיער ודברים כאלה. דווקא יצא לה יפה, וג'ודי ביקשה להשאיר את התוצאה למשך היום. בסוף השיעור, בזמן שהן הכניסו את הספרים לתיקים ג'ודי פנתה אליה. "את נהיית ממש טובה ג'ס!" ג'ודי אמרה בהתלהבות. "תודה. רוצה שאני אשים לך לק?" ג'סיקה שאלה, כי היא ידעה שג'ודי רצתה. "את צריכה לשאול בכלל? תעשי לי אדום!" ג'סי עצמה את עיניה והתרכזה (זו הייתה עבודה קשה). "מקיסוס גלודיוס" היא אמרה בקול יציב והצביעה לציפורניה של ג'ודי. לפתע הצבע האדום החל להתפשט על ציפורניה ועליו היה דגם של פרחים לבנים עם נצנצים. ג'ודי חייכה בפה מלא. "תודה, זה ממש יפה!" היא אמרה וחיבקה את ג'סי, שהסמיקה. הן המשיכו לשיעור תולדות הקסם ואז גילוי עתידות. בכל אותם השיעורים ג'סיקה התאמנה על שינויי הצורה ועשתה לסלי מהפך שלם. היא הפכה אותו לחום, לבן וכחול. היא הפכה אותו לחתול, פרפר ועכברוש, והיא די התעללה בו, אבל כמובן שהיא החזירה אותו לעצמו כשהיא גמרה. במהלך כל אותו השיעור בלק- שישב מאחוריה- שלח לה פתקים שונים, שאותם זרקה לפח לאחר שקראה את הראשונים. בראשון היה כתוב מה קורה? בשני מה נשמע? היא חשבה שהיא הבהירה שהיא לא מעוניינת. למה הוא מתעקש? בארוחת ערב, כשג'ודי נטשה אותה לטובת אריק, היא יצאה החוצה בתקווה לסיים את הספר שהתחילה לפני כמה ימים על תיאורית ריפט אל מול האגם, אך כשיצאה החוצה לא מצאה את מה שקיוותה למצוא. במקום פינה שקטה על הגדה היא מצאה חבורה של ילדים מתגודדים סביב משהו שהיא לא ראתה. היא שמעה צעקות וקולות שונים והחליטה לבדוק את העניין. ככל שהיא התקדמה הקולות התחזקו וכשהיא הגיעה למהומה והתקדמה היא ראתה את המחזה שגרם לכולם לצחוק ולצעוק. ליד העץ הגדול, שלידו חבורתו של רמוס נהגו לשבת, התנהל דו קרב- בין בלק לבין ילד מהשנה שלה מסלית'רין. היא לא ידעה איך קוראים לו אבל היה לו שיער שמנוני כזה. בכל פעם שהיא מצמצה, בכל שנייה שעברה קללה חדשה הוטחה לכל הכיוונים. שני הנערים נראו במצב די גרוע, הם נראו עייפים- חולים וגלימותיהן היו קרועות, אך הקצב לא השתנה והיא התפלאה ממגוון הלחשים ששניהם הכירו. לאחר שנעמדה שם כמה זמן, רמוס הבחין בה וקם ממקומו ליד העץ. היא נופפה לו לשלום והוא התקדם אליה. הם יצאו מהמעגל הזה, והתקדמו לעבר האגם. "מי זה היה?" שאלה ג'סיקה במהירות. "סנייפ. מסלית'רין." הוא ענה בכניעה מסוימת. "למה הם נלחמו?" היא המשיכה את התחקיר. "סיריוס התחיל ואז סנייפ השיב מלחמה. אני לא מבין במיוחד למה הם רבים כל הזמן." "ולמה אתה לא עוצר אותם?" "אני מעדיף לשבת בצד ולהתנהג כאילו כלום לא קרה. אני לא אוהב במיוחד להתערב." ג'סיקה לא נזדקקה לעוד הסבר, זה היה בדיוק מה שהיא הייתה עושה. להישאר ברקע, בצללים. רק כשהוויכוחים ממש התלהטו או כשהיו נוגעים אליה, היא הייתה מתייצבת. גם היא ידעה מגוון קללות ולחשים מוכנים לשימוש. תמיד היא הייתה תלמידה מצטיינת. "הבנתי." היא ענתה בשקט. "ידעתי שתביני." הוא ענה בשקט. "ותגיד לחבר בלק שלך להפסיק להציק לי בשיעור." "טוב. מה הוא עושה לך?" "סתם, שולח פתקים. הוא צריך להבין שלא, זה לא." הוא הנהן.

פרק 2- חלק ב' בהודעה.

"בוא, אני רוצה להראות לך משהו." היא אמרה, אחזה בידו ורצה אל הגדה. הוא רץ אחריה. כשהגיעו הם התיישבו על סלע בקרבת מקום, אחד מול השני. ג'סיקה הניפה את שרביטה. היא זימנה מראה מחדרה ואז כיוונה את השרביט לראשו של רמוס. "וואו, מה את עושה?" הוא שאל עם מבט מודאג ונסוג קצת לאחור. "תירגע, אני לא אפגע בך" היא השיבה והתקדמה אליו שוב. "מקיסוס גלודיוס!" היא אמרה ובן רגע שערו של רמוס הפך לכחול. היא צחקה מן המראה, והושיטה לרמוס את המראה, שיראה מה עשתה לשערו. הוא פתח את פיו בבהלה. "אני יכולה להחזיר את זה, אל תדאג. אלא אם כן יש לך הזמנות מיוחדות?" היא שאלה, למרות שידעה שהוא לא צריך הזמנות מיוחדות. הוא מושלם. "תחזירי מהר, אני לא רוצה כלום." הוא אמר בבילבול קל. היא החזירה במהרה, והכניסה את השרביט לגלימה. "זה דברים מאוד רציניים, מה שאת עושה, את יודעת?" הוא אמר ברצינות. "כן, אני יודעת. פרופסור עינדי גם כן דאגה. אני לא מבינה כל כך למה אתם מודאגים." היא שיקרה. "בטח שאת יודעת, את לא טיפשה. אם יש מישהו שאת שונאת את יכולה להפוך אותו לפרפר ולמחוץ אותו על הקיר." הוא אמר והביט לה בעיניים. "אני לא אעשה את זה. סתם, קוסמטי." היא המשיכה בוויכוח. "טוב. אני מאמין לך." הוא אמר ובכך גמר את השיחה. "כמעט שחכתי, הכנתי לך משהו." היא אמרה והכניסה את ידה לגלימה שלה. היא הוציאה משם צנצנת מהודרת וכשהיא פתחה אותה יצא ריח די מגעיל משם. "מה זה?" רמוס שאל ספק בסקרנות ספק בגועל. "זה צמח דלונסי. הוא מרפא שריטות וחבטות צ'יק צ'ק." היא אמרה והסתכלה בפניו המבולבלות במקצת. "למה הבאת את זה לי?" "טוב, כבר אמצע חודש, אתה יכול להשתמש בזה מתי שאתה רוצה, אני יודעת שאתה שונא להיות במרפאה." "מה קשור לזה שאמצע חודש?" הוא שאל, כאילו מנסה להסתיר את מה שיש באמצע כל חודש. רוצה לבדוק אם היא באמת יודעת. "רמי, את לא באמת חושב שאני לא יכולה לחבר אחד ועוד אחד, מכל הספרים שאני קוראת. והדיבור של החברים שלך לא במיוחד עוזר להסתיר. ירחוני, הבעיה השעירה שלך." היא אמרה והביטה בו. הוא הביט בה המום. "כמה זמן את יודעת?" הוא שאל בבהלה. "כמה חודשים." "למה לא אמרת כלום?" "מה הייתי צריכה להגיד? אתה אדם זאב. כל מה שיש לי לעשות זה להכין לך את הדלונסי הזה." הוא פשוט ישב שם. בהה בה. "נראה לי שהגיע הזמן לחזור. האנשים התפזרו." היא אמרה וקמה. הוא המשיך לשבת. כאילו בטראנס. "בוא כבר!" "בסדר, בסדר." הוא קם והלך לצידה של ג'סיקה. כשהם הגיעו לטירה כבר היה לילה בחוץ. "ניפגש מחר. ביי" הוא אמר ופנה לחדרים של הבנים. "בילוי לילי עם רמוס/ג'סיקה?" אמרו ג'ודי וג'יימס באותו זמן. "כן, יש לך בעיה?" אמרו ג'סיקה ורמוס באותו זמן. "אפלטוני, משהו." אמרו ג'ודי וסיריוס. "אוי, תשתקי." אמרה ג'סיקה בעוד רמוס פשוט התיישב על המיטה שלו. "ראינו אתכם." אמרו ג'יימס ופיטר ביחד. "מה?" שאל רמוס. "מתגנבים לכם לגדה, מאחורי העצים. לירחוני יש חברה?" אמר פיטר. "אוי באמת. לא עשינו כלום." "בסדר. מאמינים לך." ג'יימס אמר וקרץ. "באמת, היא סתם הראתה לי קסם." לשמע המשפט הזה סיריוס, ג'יימס ופיטר צחקו חזק. "אוח. מתי זה ייגמר?" רמוס שאל את האוויר. מאז שהוא התחיל להסתובב עם ג'סי, החברים שלו צוחקים עליו. "טוב, בסדר. די." ג'יימס אמר, נאבק לאוויר. "רך-כף, תגיד, אתה בסדר?" רמוס שאל את סיריוס. הוא קצת דאג לו לאחר קרב כזה בינו לבין סנייפ. "בטח, למה לא?" סיריוס אמר, כאילו לא קרה כלום אחר- הצהריים. "פעם אחרונה שראיתי אותך היית בעיצומו של קרב נגד סנייפ?" "אה, זה. בסופו של דבר פרופסור לינוב יצא מן המגדל הדרומי וצעק עלינו להפסיק." "היית צריך לראות את זה, זה נראה כאילו הוא עומד להתפוצץ" ג'יימס המשיך. "אבל אתה בסדר?" רמוס חזר לסיריוס. "כן, לא קרה כלום." "למה אתה משקר? הקאת את הנשמה שלך אחרי שחזרנו למגדל." פיטר העיר. "כן, אבל לא היה נזק תמידי כל שהוא." סיריוס אמר והסתכל על פיטר. "בסדר, תירגעו." ג'יימס התערב לפני שהריב יתפתח. הם היו בדממה כמה זמן. רמוס התחבט במוחו אם לספר להם או לא. הוא ניסה לנצור את פיו, אבל לא הצליח. הוא היה חייב לספר למישהו. "היא יודעת... היא יודעת מה אני." "מי?" שאל ג'יימס. "ג'סיקה." אמר רמוס. "מה היא יודעת?" "היא יודעת שאני... איש זאב." כולם עמדו דום. "מה היא תעשה עם זה?" שאל סיריוס, שהתאושש מהר. "כלום, היא ממש חמודה. היא הכינה לי צנצנת עם צמח דלונסי. זה יעזור לפצעים שלי להתאחות מהר." הוא אמר. "הנה, תראו," הוא אמר והושיט יד לגלימה שלו. כשהוא לא מצא את הצנצנת. הוא נאנח. "כמובן שהשארתי אותו שם..." הוא אמר לעצמו, ונשכב על המיטה. מחר הוא ילך להביא את זה. "אתה בטוח שהיא לא תלשין?" ג'יימס שאל בחשד. "בטח שאני בטוח. היא בחיים לא תלשין עליי." "טוב, רק שאלתי." ג'יימס אמר, ונשכב בעצמו על המיטה. "ואתה בטוח שהצמח יעזור לך?" פיטר שאל בדאגה מפני שכבר היו ימים שבהם רמוס היה פצוע עד כדי כך שנשלח למרפאה. והוא ידע כמה רמוס שונא מרפאות. "כן, נראה לי שבזה מדאם סרינה מהמרפאה משתמשת בעצמה, פשוט ששלה מעורבב עם משהו שמאיץ את התהליך." "יופי." סיריוס אמר. בחדר השתררה שתיקה.לאחר כמה דקות הייתה דפיקה על הדלת. ג'יימס קם לפתוח, וראה את ג'סיקה עם חלוק השינה שלה. "רמוס שכח את זה בחוץ." היא אמרה במהירות, מנסה להתחמק ממבטו של ג'יימס והושיטה לו את הצנצנת המהודרת. "מי זה?" היא שמעה קול עמום מבפנים. "זאת ג'סיקה, הידידה של ירחוני." הוא אמר כשהביט פנימה. רמוס פער את עיניו, שהיו עצומות, וקם לדלת. "הנה" היא אמרה והושיטה לרמוס את הצנצנת שנשארה לא נגועה בידי ג'יימס. "תודה." הוא אמר בביישנות מבין כמה הסיטואציה מביכה. "בוא רגע" היא אמרה ומשכה אותו אל מבעד לדלת וסגרה אותה בעדינות, משאירה את שלושת הבנים בפנים לרכל כאוות נפשם. "אני מקווה שזה בסדר שאני יודעת... מה אתה. אני רוצה שתדע שאני לא אגיד עליך או משהו." היא אמרה. "בטח, ג'ס, אני יודע שאת לא תגידי כלום." הוא אמר וחייך אליה. "יופי." היא אמרה וחייכה בחזרה. "אז... ביי, רמי." היא אמרה והסתובבה לחדרה. רמוס הביט בה עד שהגיעה לקצה גרם המדרגות ואז כשהיא הסתובבה הוא נופף לשלום ונכנס בעצמו לחדר. "רמי! שלום לך!" סיריוס אמר בסרקאסטיות, מוכיח לרמוס שהם הקשיבו מבעד לדלת. "אתה יודע, אתה לא מכיר את האופי האמיתי של בחורה עד שאתה רואה אותה בחלוק שינה שלה." ג'יימס אמר והסתכל ברמוס בשובבות. "ומה האופי שלה?" רמוס המשיך את הבדיחה בעייפות. "היא חתיכה!" ג'יימס אמר וגרם לכל הנוכחים בחדר לצחוק, חוץ מרמוס. "לילה טוב!" הוא אמר ושכב לישון, לאחר ששם את הצנצנת בבטחה על השידה. רמוס לא רצה לחשוב על ג'סי כחתיכה. הוא רצה לחשוב עליה כחברה לשיחה. למרות שהיא הייתה יפה. היה לה שיער ארוך, שחור כלילה ועיניים אפורות, חודרות אבל חמות. אוף. צריך להתנער מהדמות. לאט לאט הוא נרדם כשכל מה שחשב עליו היה ג'סיקה.

למעלה