נסעתי לגרובשטיין- כשהגעתי נדהמתי

ossh3sara

New member
נסעתי לגרובשטיין- כשהגעתי נדהמתי

גודל החנות וההיצע כל כך קטן. בגלל האתר שלהם באינטרנט, הייתי בטוחה שאמצע חנות רחבת ידיים ומבחר עצום. כמה שהתבדתי. עדיף שכבר לנסוע לחנות מוכרת בסביבת מגוריי, שם לפחות ההיצע גדול יותר.

net the jet

New member
וזה עוד אחרי שהרחיבו... היה חצי

בגודל...א ב ל יש להם היצע עצום- רק צריך לבקש !! אני מאד אוהבת לקנות שם.

etty57

New member
אולי קטנה , אבל שווה

אני מאוד אוהבת את החנות, היא באמת קטנטנה ,אבל כיפית בעיני , מזכירה לי תמיד חנויות מיוחדות בילדות שהיו פיצפונות אבל יש בהן הכללללללללל. כמעט ולא היה דבר שרציתי שלא היה להם על אף הגודל הקטן, המחירים שלהם פרים והשרות לעילא ולעילא. אתמול היתי במר קיק בנתניה פעם ראשונה, מעולם לא היתי שם לפני והחנות ממש נחמדה, רק שנורא התאכזבתי מזה שקניתי 500 גר שוקולד והגעתי הביתה וגיליתי שיש בחבילה רק 450, נראה לי קטנוני ומעצבן, אבל אולי המשקל שלי דפוק. אז שיהיה אחלה יום,הנה עוד הזדמנות לראות את מה שיש בתוך הקנקן.

טופי1

New member
אצל מר קייק הרבה יותר יקר

מגרובשטיין- ומחנויות שנמצאות בדרום ת"א. היתי שם לפני החג ונוראה התאכזבתי. החנות גדולה ויש בה הכל המחירים יקרים יחסית. לדוגמא ראיתי ב"לגעת באוכל "אבקת סוכר 8 ש"ח ושם דרשו על 500ג"ר 6 ש"ח. אז לשקולכם חג שמח

גם אני לא אוהבת את החנות הזו, פעם

אפילו יצאתי משם בדמעות. אבל יש פה הרבה שאומרים שהם נהדרים ולעומת זאת יש כאלו שאת מר קייק בנתניה שזו החנות האהובה עלי והמוצלחת מבין החנויות בעיני לא אוהבים אז אני מניחה שזה עניין של הרגל ואולי מזל של באיזה יום נפלת על החנות או באיזה יום נפלה החנות עלייך...

למעלה