נסעתי בבוקר ושמעתי באוטו את שלמה

shy-1

New member
נסעתי בבוקר ושמעתי באוטו את שלמה

וישינסקי, והעינים נהיו דומעות. אבל(ואיני שופט אותו), הוא טועה בהאשימו את מרכז הליכוד ! שמירה על ציר פילדלפי, המשמש מעבר לנעברת נשק,חומר נפץ,וטילים, משטח מצרים לעזה, היא מהמוצדקת שבמלחמות, והוא צריך לדעת שבנו לא נהרג לשווא, הוא מת בהגנת המולדת. עובדה. אני יודע שלא תמיד להורים זה עוזר, ולכן אני מהצד יכול לכתוב זאת מבלי להחשב כאינטרסנט כלשהוא.
 

שלדר

New member
אני כן אינטרסנט!

ואני לא מתבייש בכך! אם כל המדינה הזאת נידונה ע"י 60.000 מתפקדי הליכוד להמשיך ולהקיז דם עבור ההתנחלויות בעזה,,, {ואגב, מתפקדי הליכוד אינם בהכרח מצביעי ליכוד!} ראש הממשלה צריך להסיק מסקנות! או ש,,הם קובעים אז שילך הביתה או ש,,הרוב קובע אז שיפעל! אם הוא משוכנע שהכיבוש חייב להסתיים אז שיבצע! ויפה שעה קודם! {כולל החלפת קואליציה ומייד!} אסור לצאת מההנחה שאם נעזוב את הרצועה תישאר להם המוטיבציה והיכולת לשלוח לשיטחינו טילים,,, ואם כבר, אז נא לא לשכוח שלא חסרים אצלינו טילים יעילים יותר! ושי,,, לאחר שממילא נצא משם בסוף, הלא נצא!,? כולנו נרגיש שיכולנו לצאת קודם ובכך לחסוך חיים. חיים שאמנם מתבזבזים לשווא! ליבי עם שלמה וישינסקי,, אתמול, גם אני חיפשתי לזעוק, עד מתי??.!!!
 

שלדר

New member
קראתי שי.

מה אתה רוצה? שאזעק רק לאחר שהנקישות בדלת בלילה יהיו אצלי? אני חוזר, האבידות עם כל הכאב מיותרות! ============================
 

שלדר

New member
קראתי היטב!

אני לא סותר את דבריך ידידי, אני מוסיף עליהם!
ומרכז הליכוד הוא שפקד את המתפקדים הפיקטיביים הנ"ל!
 

shy-1

New member
תוסיף כרצונך חביבי, רק שאיני רואה

מה יש להוסיף. בעזה אין לנו מה לעשות, על ציר פילדלפי עלינו להשגיח/לשמור עד שאו המצרים או הפלסתינאים יחליפו אותנו. עובדה. מה יש פה להוסיף? אלא אם אתה רוצה להוסיף לימון.
 

shy-1

New member
נ.ב. בקשר למשאל של שרון, זה היה

משאל פנימי של מצביעי הליכוד, שבו שרון שאל אותם, האם הם מרשים לו לשנות כיוון ולבחור בהגיון, או להמשיך וללכת בדרך החמורים. כולנו ראינו שהם בחרו בדרך שלהם, אך אין לנו מה לבוא בטרוניות, זה היה סידור דעות בבית המרכז בלבד. אך לאחר ששרון אולמרט ושר הבטחון אמרו מה שאמרו, לא משנה כבר מה יצא במשאל, כי מאותו רגע החלה הספירה לאחור, לקראת צאתנו מעזה, ואם במרכז עדיין לא הבינו זאת, זו כבר בעיה פנימית שלהם!
 

שלדר

New member
שי אתה טועה!

זה היה משאל בין מתפקדי הליכוד, לא בין מצביעי הליכוד! נא לשים לב להבחנה! המתנחלים שהתפקדו לא באמת הצביעו ליכוד! {אם היו מצביעים ליכוד המפדל והאיחוד הלאומי היו עם 0 מנדטים}
 

shy-1

New member
עזוב משחקי מילים,העובדה שרוב מצביעי

העדיפו לשבת בבית ולאונן במקום לבוא להצביע ולהשפיע, אומרת הכל. כפי שכתבתי, לא משנה מה היתה תוצאת ההצבעה, ברגע ששרון,מופז ואולמרט אמרו מה שאמרו, החלה הספירה לאחור לקראת היציאה, ועבורך זה מה שקובע.
 
למעלה