נסכם את השבוע

ady18

Well-known member
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית סרט
מה התוכנית ללג בעומר?

feldman89

Well-known member
שירי השבוע: העולם הבא- רונית שחר
כל יום- חיים משה
הבן זונה- נועם קליינשטיין
בואי נישן על זה- עדן חסון

משהו טוב השבוע: היה שבוע מוצלח- הרבה עבודה ונהניתי בכל זאת בשעות העבודה והחל מהשבוע כאמור הגדלתי משרה, מוסיקה שליוותה אותי, התנדבות

משהו פחות טוב השבוע: לא היה

מאכל השבוע: אורז, פיצה

תוכנית סרט: אלבומי מופת אצל רז שכניק- עם אבי טולדנו(חלק ב'), פופלקס בכאן ג' בחמישי בלילה
מה התוכנית ללג בעומר? לא חג שאני חוגג וגם לא אוהב אותו בלשון המעטה וכבר המון שנים שלא מתעניין בו. חג די מעצבן......
מחכה לשמוע את אלבומי מופת עם רז שכניק מחר בערב וזה יוקדש לאלבום הנהדר "עוד יום אחד" של ירדנה ארזי משנת 1988 שכולל הרבה להיטים. אני מחכה לתכנית הזאת שתשודר מחר בשעה 8 בערב ברדיו 103FM

ady18

Well-known member
כל יום- חיים משה

משהו טוב השבוע: היה שבוע מוצלח- הרבה עבודה ונהניתי בכל זאת בשעות העבודה והחל מהשבוע כאמור הגדלתי משרה, מוסיקה שליוותה אותי, התנדבות

תוכנית סרט: אלבומי מופת אצל רז שכניק- עם אבי טולדנו(חלק ב'), פופלקס בכאן ג' בחמישי בלילה
מה התוכנית ללג בעומר? לא חג שאני חוגג וגם לא אוהב אותו בלשון המעטה וכבר המון שנים שלא מתעניין בו. חג די מעצבן......
מחכה לשמוע את אלבומי מופת עם רז שכניק מחר בערב וזה יוקדש לאלבום הנהדר "עוד יום אחד" של ירדנה ארזי משנת 1988 שכולל הרבה להיטים. אני מחכה לתכנית הזאת שתשודר מחר בשעה 8 בערב ברדיו 103FM
למה חג מעצבן....
מהנ רע בעל האש?
מדורה מאוד נחמד בעיני

feldman89

Well-known member
למה חג מעצבן....
מהנ רע בעל האש?
מדורה מאוד נחמד בעיני
אני יודע....... לדעתי זה חג שיכול לגרום ויוצר המון בעיות- בעיקר בגלל שעלולות לפרוץ שריפות ודליקות. הרבה מדורות לא תחת פיקוח, הריח מעצבן בעיניי ובגלל המדורות צריך לסגור כל תריס וחלון בבית אחרת חודר עשן וריח של מדורה. מעבר לזה זה חג טרחני ושנה שעברה קרה האסון בהר מירון
זאת אולי רק דעה שלי אבל מיציתי את החג הזה כבר לפני 21 שנים ואת האמת הוא לא חסר לי. אני עם הפנים לשבועות- חג הרבה יותר משמח, צבעוני וחכיגי ומלא באוכל מגוון

ady18

Well-known member
אני יודע....... לדעתי זה חג שיכול לגרום ויוצר המון בעיות- בעיקר בגלל שעלולות לפרוץ שריפות ודליקות. הרבה מדורות לא תחת פיקוח, הריח מעצבן בעיניי ובגלל המדורות צריך לסגור כל תריס וחלון בבית אחרת חודר עשן וריח של מדורה. מעבר לזה זה חג טרחני ושנה שעברה קרה האסון בהר מירון
זאת אולי רק דעה שלי אבל מיציתי את החג הזה כבר לפני 21 שנים ואת האמת הוא לא חסר לי. אני עם הפנים לשבועות- חג הרבה יותר משמח, צבעוני וחכיגי ומלא באוכל מגוון
ומאכלי החג אני אוהבת במיוחד אתה לא?
ועל האש לא מדבר אליך?

feldman89

Well-known member
ומאכלי החג אני אוהבת במיוחד אתה לא?
ועל האש לא מדבר אליך?
איזה מאכלי חג? של לג בעומר? שגרתי לגמרי ולא מיוחד. לטעמי חג שבועות הרבה יותר שווה וכיפי מרוב חגי ישראל ובעיקר מלג בעומר הסתמי
על האש אני אוהב אבל לא בחגים כי זה בעיניי פחות טבעי. אני לא רוצה לחגוג על האש רק בשביל להתחבר או לא להתחבר לחג מסוים. יש הרבה אופנים מבחינתי כדי להנות מאווירת חג שאני אוהב. לג בעומר מתחבר לי עם שריפות ופגיעה באיכות הסביבה ובעיקר אסון הר מירון משנה שעברה

ady18

Well-known member
כל יום- חיים משה

ואיך השעות החדשות?

feldman89

Well-known member
ואיך השעות החדשות?
את האמת, זה בסדר גמור ומצוין אפילו בשבילי. לא הרגשתי בהבדלים מהותיים או גדולים מלפני הגדלת מספר שעות עבודה או קושי בלעבור את היום. כך או כך כבר נשארתי שעה נוספת או שעתיים אפילו בעבר(בחודשים האחרונים) ולא שילמו לי על זה. לפחות עכשיו משלמים לי עוד על שעה נוספת אז זה נחמד

ady18

Well-known member
עברי החדש
אילנית בשדרה שאין בה איש
שבוע מצוין יוצאת מהעבודה בקיץ לטיול בברצלונה מי היה מאמין. ולטיול שרציתי של החוג קבלתי אישור ממנהלת.
קצת פחות הסתדרתי אחראי עבודה בגלל טעות שלי ולא היה חוג מדריכה חולה
מאכל: ניוקי.שנילצלונים.
לג בעומר לא בטוח .
תוכנית ראיתי רק חדשות.לא מיוחד מאוד מעבר.....

feldman89

Well-known member
עברי החדש
אילנית בשדרה שאין בה איש
שבוע מצוין יוצאת מהעבודה בקיץ לטיול בברצלונה מי היה מאמין. ולטיול שרציתי של החוג קבלתי אישור ממנהלת.
קצת פחות הסתדרתי אחראי עבודה בגלל טעות שלי ולא היה חוג מדריכה חולה
מאכל: ניוקי.שנילצלונים.
לג בעומר לא בטוח .
תוכנית ראיתי רק חדשות.לא מיוחד מאוד מעבר.....
אילנית- מהשירים הכי מרגשים שלה ובעברית. בדקתי את עברי לידר- שיר מעולה, אהבתי מאד
יפה לך טיול בברצלונה- אחת הערים הכי יפות בעולם ובמיוחד באירופה. תהני
ניוקי- מאכל מצוין
שיהיה סופש נעים ומקווה שתמשיכי להנות מהטיולים

feldman89

Well-known member
איזה חופשה אתה תצא בקיץ?
לחופשת בית מקסימום חחח..... בכנות, זה רחוק ממני וחוץ לארץ אני לא יכול לנסוע מבחינה אישית. אני קשה לי עם נסיעות לחו"ל בגלל שינוי אווירה וסביבה ורצון להיות בסביבה המוכרת וידועה

ady18

Well-known member
לחופשת בית מקסימום חחח..... בכנות, זה רחוק ממני וחוץ לארץ אני לא יכול לנסוע מבחינה אישית. אני קשה לי עם נסיעות לחו"ל בגלל שינוי אווירה וסביבה ורצון להיות בסביבה המוכרת וידועה
ואם תהיה חופשה מאורגנת מהעבודה?תסכים לצאת?

feldman89

Well-known member
הייתה לך חוויה לא טובה בחול?
כן, הטיסה היתה מפחידה לפני 6 שנים לרומניה ומעבר לזה הרגשתי שלא מצאתי את מקומי. כל הזמן רציתי את הבית, את החדר שלי, את המיטה והסביבה המוכרת ובעיקר את הפעילות במחשב שלא היייתה לי

ady18

Well-known member
ומה דעתך על התנהגות מיכאל בן דוד אחרי שלא זכה

feldman89

Well-known member
ומה דעתך על התנהגות מיכאל בן דוד אחרי שלא זכה
לא הייתי מתנשק לעיני המצלמות עם המנחים אבל זה רק מחזק את מה שאמרתי לא מעט פעמים: האירוויזיון מונע מתוך אינטרסים פוליטיים ומושחת. יש אנטישימיות רבה מצד התקשורת הבינלאומית ואם את רוצה את דעתי הצנועה, הגיע הזמן להפסיק לשולח נציג ושיר לתחרות הטיפשית הזאת.

למעלה