נסיעות...איך משלמים

מצב
הנושא נעול.

mirand

New member
נסיעות...איך משלמים

נסיעות...איך משלמים
אני עובד במקום עבודה חדש. אני מתגורר בפ"ת ומקום העבודה בת"א משלמים לי נסיעות 200 ש"ח ברוטו. אני גר בשכונה חדשה שיש צורך באוטובוס לכביש ראשי ומשם נסיעה בינעירונית.. כמה צריך לשלם?

יש חופשי חודשי?

נסיעות...איך משלמים
אני עובד במקום עבודה חדש. אני מתגורר בפ"ת ומקום העבודה בת"א משלמים לי נסיעות 200 ש"ח ברוטו. אני גר בשכונה חדשה שיש צורך באוטובוס לכביש ראשי ומשם נסיעה בינעירונית.. כמה צריך לשלם?
יש חופשי חודשי?
המעביד צריך לשלם החזר נסיעות בסכום הריאלי, הכי נמוך האפשרי שאפשר בתחבורה ציבורית, ולא יותר מ-20.76 ש"ח ליום.

היי

נסיעות...איך משלמים
היי
את חובת המעביד בהקשר של הוצאות נסיעה ניתן למצוא בטבלת צווי הרחבה של ההסכם הקיבוצי הכללי בנושא "השתתפות מעביד בהוצאות נסיעה לעבודה וממנה". צו ההרחבה קובע: שיעור החזר הוצאות הנסיעה המעודכן והתקף נכון להיום יהיה עד 20.76 ש"ח ליום עבודה. סעיף 4 לצו: הוצאות הנסיעה ייקבעו לפי מחיר מוזל באוטובוס ציבורי או כרטיס מנוי חודשי מוזל ממקום מגורי העובד למקום עבודתו, על יסוד כרטיס הנחה של מספר נסיעות, אם קיים כרטיס הנחה כזה. סעיף 5 לצו: עובד הנזקק לנסיעה ביותר מאוטובוס אחד כדי להגיע למקום עבודתו, זכאי להשתתפות מעבידו בהוצאות הנסיעה בגבולות הסכום הקבוע (היינו 20.76 ש"ח ליום) גם בעד הנסיעה הנוספת, אם הוא חייב לנסוע באוטובוס השני, שלוש תחנות עירוניות נוספות לפחות כדי להגיע למקום עבודתו. לסיכום: לפי מספר הימים שאתה עובד בחודש ואם בקו השני אתה נוסע יותר מ-3 תחנות, תוכל לחשב את סכום הנסיעות המגיע לך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה