נסיעה ראשונה היום

BeatAddict

New member
נסיעה ראשונה היום

עבר שבוע מהטסט, סופסוף סידרנו הכל עם הביטוח ונסעתי בפעם הראשונה בלי מורה שיצעק לי "אתה רץ!! אתה רץ!!" כל פעם שעברתי את ה45. אבא שלי דווקא היה מאוד רגוע יחסית למלווים אחרים ששמעתי עליהם. כמעט לא העיר לי (וגם כשכן העיר היה מאוד רגוע ). מרב לחץ מאיבוד הראות אחורה (אין לנו מראה פנורמית. למורה שלי הייתה. חוץ מזה, גם אבא שלי שם את הוילןם השחור הזה מאחור. אני לא מבין איך הוא רואה דרכו משהו, וזו גם הייתה נסיעת הלילה הראשונה שלי), וגם לקח כמה דקות להתרגל לאוטומט, אבל בגדול היתה נסיעה טובה יחסית, עד שאמא שלי הגיעה (מטרת הנסיעה הייתה לאסוף אותה מהעבודה). לאמא שלי אין רשיון והיא ישבה מאחור, ובכל זאת הייתה שופעת עצות ("מה, אתה לא זוכר שפה פונים שמאלה? אפילו אני זוכרת שפה פונים שמאלה", "אולי כדאי שתחכה שיתחלף הרמזור שוב לפני שתתחיל לנסוע?" ועוד אלפי עצות מועילות), ורק אחריי שיצאנו מהאוטו היא נזכרה לספר לי: "תשמע, אתה נוהג לא רע בכלל" אבל בגדול, סוף סוף אני נוהג! וזה מה שבאמת חשוב...

M a t h 0 0 7

New member
אם כבר הודעה על נסיעה ראשונה..

היום גם אני עשיתי את שלי אחרי שחזרתי מביצפר (סביבות 7 ורבע) נסענו במושב וקצת מחוץ.. עד 8 ככה.. היה פנאן.. חח כל המשפחה הצטרפה.. אבא ישב לידי.. חיפש על מה להעיר לי.. היה נראה שהוא נהנה מהתחושה של להיות מלווה... לחפש מה לומר.. לשפוט אותך מבלי שום סיבה הגיונית. בכל אופן, כל "הערה" שלו אם אפשר לקרוא לה ככה... לקחתי ואמרתי לו בסדר גמור.. אמא הייתה הרבה יותר שקטה.. ואח שלי ממש התלהב
חחח בכל אופן.. המטרה העיקרית כרגע היא לצבור נסיון.. להתרגל לאוטו..(נכבה לי פעם אחת... הקלאץ' נוראאא עדין ביחס למכונית שעליה למדתי..) ועוד מטרה... להוכיח אחריות.. שאחרי התקופה הזוועתית... אקבל את האוטו לעצמי מתי שרק ארצה (כי במילא הוא עומד הרבה..) בכל אופן.. שיהיה לכולם שבוע טוב!!

charmingirl

New member
נו לפחות נכבה לך ~רק~ פעם אחת!

אני עוד לא התרגלתי לאוטו של אמא ויש לירשיון יותר משבוע. וזה נוראאאאאאאאא זה קלאץ' וזה לא כיף בכלל! והזינוקים לא הולכים לי טוב, ונכבה לי האוטו לעיתים קרובות (עכשיו פחות, אבל נכבה בהתחלה המון) אני לא נותנת כאן מספיק גז וזה רע!

T00L

New member
נסיעות ראשונות

מיום חמישי אני נוסעת לי יום חמישי בתוך יבנה שישי יבנה-רחובות-נס ציונה אתמול נהגתי לאשקלון וחזרה והיום סתם לביצפר בכל אופן אני הסתדרתי עם האוטו למרות שהייתי בטוחה שיהיה לי הכי קשה בעולם להתרגל לאוטומטי, בעיקר שהדוושות הרבה יותר רגישות מהאוטו של המורה (אני אוהבת דוושות קשות) בכל אופן אני נוסעת לדעתי פסדר כזה, אבל המלווה יאללה אבא שלי כל שנייה "יש אדום, יש הולך רגל, יש זה, יש זה" כאילו אני לא רואה?! זה ממששששששש מציק וכל חניה הוא מכריח אותי לעשות רוורס כדי שאני יתרגל בעע איזה מציק הוא ונסענו בדרל מהירה של 100 ואז אמא שלי מציצה מאחורה רואה 105 ישר נלחצת ומתחילה לצעוק עליי ועל אבא שלי! ולא מספיק כולם מחליטים לעקוף אותי כאילו שכתוב לי מאחורה שלט ענק של "תעקפו אותי, בבקשה" אה אופס.. כתוב שם נהג חדש..

BeatAddict

New member
אני מת על ההרגל הישראלי הזה

אפילו אם המהירות המותרת היא 40 ואתה נוסע 120, כל עוד יש לך "נהג חדש" מאחור, כוווולם ינסו לעקוף אותך או יצפרו אם אין אפשרות לעקוף...

Noamshemesh

New member
לא ממש צופרים

וגם לא ממש עוקפים, במיוחד כשאני על 120, גם אם זה באמצע היום לתל אביב בכביש החוף/איילון/כביש 4 קיצר כבישים מהירים. אולי השלט שלי מוסתר?

N1ck0

New member
אכן אכן

קורה לי כל הזמן! אבל כשצופרים לי אני שם זין! אני אפילו נוסע עוד יותר לאט ואם ממשיכים לצפור אז אני מוציא אצבע משולשת מהחלון ומנסה לעצור ולסמן לנהג הצופר שיצא מהאוטו בשביל להסביר לו למה לי לא צופרים!!!

OM®I

New member
אתה משחק באש.

תיזהר שיום אחד לא תכווה. בכביש לא משחקים. נקודה. תמשיך לעצבן אנשים ולנופף להם אצבעות ואני מבטיח לך שיום אחד יבוא אחד, שידאג ללמד אותך לקח בין אם בטעות (כ"כ תעצבן אותו שהוא יעשה תאונה) או בכוונה (יכנס בך או יצא אליך עם אלת בייסבול, יפוצץ לך את כל האוטו ואז יעבור לפנים שלך. או שהוא פשוט יסתפק בלדקור אותך למוות). מישהו מצפצף לך? קודם כל תחשוב מה אתה עושה לא בסדר, כי אולי הבעיה אצלך. גם אם אתה 100% וזה סתם ערס אידיוט, תן לו לעקוף וזהו ואם אין אפשרות לכך, תמשיך בנסיעתך כרגיל ותתעלם. לא חסרים חוליגנים על הכביש וחבל להיכנס איתם למאבקי גאווה טיפשיים (וחבל על העצבים שלך ועל המאמץ בהוצאת האצבע מהחלון ועשיית הדווקא).

ChilD SouL

New member
מעניין איך תגיב כש....

יבוא איזה מישהו וידפוק לך ת'ראש בדלת, ידפוק לך ת'רכב ועוד. וקרו מקרים כאלה כבר.
תעשה טובה ותחזור לפה כשמישהו ידפוק לך מכות, טוב

לא היו חסרים מקרים שדקרו אנשים

בגלל דברים טיפשיים כאלה אז אל תהיה אדיש ותחשוב שאתה יכול לעשות מה שבא לך שאתה בתוך המכונית

OM®I

New member
להיפך...

שדווקא כן יהיה אדיש ולא יתייחס לחיות האלה בכביש...

לא צריך להיות קטנוני..הבנת את הכונה

שלא יהיה אדיש בזה שהוא חושב שאין סיכוי שיקרה משהו כל עוד הוא "מוגן" במכונית....

N1ck0

New member
אני דווקא מאוד ישמח אם הם יצאו מהרכ

מהרכב, ותאמין לי שלי אף אחד לא יצא אם מקל בייסבול. ותאמין לי גם שאני לא עושה שום שטויות בכביש ומנסה לשמור כמה שיותר על החוק ועל מהירות (3 חברים קרובים שלי נהרגו בתאונת דרכים בפסח שעבר בגלל מהירות מופרזת)

Noamshemesh

New member
תראה..

אני מצטער על חברים שלך... אם אתה לא קורא עיתונים או לא יודע מה קורה סביבך, מדי פעם בעיתון קוראים על אנשים שנדקרו בגלל דברים כל כך מפגרים ושפשוט ל-א שווים את זה.. אז עזוב אז הוא לא יצא עם אלת בייסבול, אבל הוא יצא עם סכין. עדיף?

"אף אחד לא יאיים על ביז'ו...

ביז'ו גבר כל יכול למה מי פה מאיים עליי אני מביא אליו אח שלי דוכר לו ת'אמאמה.. אני ביז'ו גבר קלי טוטח לא סיימטי קיתה א' אף אחד לו איצא ויאיים אליי"

למעלה