נסיעה עם תינוקת

דידיאן

New member
נסיעה עם תינוקת

מתכננת נסיעה עם בתי בת 8 וחצי חודשים, לחברים בצפון. היא די אוהבת להיות ברכב אבל זו תהיה נסיעה ארוכה ראשונה (שעתיים וחצי). אשמח לקבל המלצות ולשמוע חוויות כדי שאוכל להערך. תודה.
 
אצלנו כל נסיעה לסבאסבתא זה 3 שעות לכל כיוון..

ועוברים את זה בשלום. משתדלים לנתב את הנסיעה לשעה שהסיכוי שהקטן לפחות יישן יהיה גבוה, כך שאם המזל רוצה, הוא ישן אפילו כל הנסיעה ואם לא, הוא מתעורר ומסתכל סביבו ומקשקש... ואם הוא במקרה בוכה לבקבוק (וזה די נדיר כי אנחנו דואגים שיאכל ממש לפני שיוצאים) אז עוצרים למנוחה, נותנים לו בקבוק וממשיכים.. רצוי שיהיו באוטו גם קצת קשקשנים שהיא אוהבת. נסיעה טובה.
 

galya13

New member
../images/Emo207.gif נופש עם תינוקת בת 9ח'. מה לוקחים לאכול

אנחנו נוסעים עם ילדה בת 3 ותינוקת בת 9 חודשים לטיול לצפון ל-4 ימים בספטמבר, למלון הגושרים. וחשבתי מה היא תוכל שם (כוונה לתינוקת). כי התקשרתי למלון והם אמרו שלא מספקים אוכל לתינוק. זה חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב). בעיקרון היא רק מתחילה עכשיו לאכול אוכל פחות מרוסק(עדיין לא ממש טוב והכל). וגם אני מכינה לה בבית אוכל בלי תבלינים כימעט (קצת מלח). ובמלון זה יהיה כל האוכל מתובלן ממש. האם מותר לתת לה כבר אוכל כזה של בתי מלון? נגיד פירות זה לא בעיה, אפשר להביא גרברים. אבל מה עם שער האוכל. מה אתן אומרות? מה לתת לה לאכול? מה שגם לא תמיד היא תיהיה בדיוק רעבה כשהולכים לאכול בחדר אוכל. וגם בצהריים אנחנו נוכל משהו בחוץ (לא בחדר אוכל). ומה לתת לה לאכול.
 

בינבונת

New member
הכל

אנחנו חזרנו ממלון בתל אביב עם ילדה בת 9 חודשים , גם בוקר וערב כלול, ניתן לתת בבוקר מעדן, מאפה (לחם, פשטידה..), כ"כ פירות . בערב יש ירקות כמו בטטה תפו"א,אורז , פסטה , אצלינו טעמה ואכלה מהכל בהשגחה וכמובן סימילאק , כ"כ את יכולה להביא גרבר או כל דבר אחר שלא מתקלקל ולתת לה .
 

galya13

New member
תודה. וואי, באמת מעדן זה רעיון טוב שלא

חשבתי אליו. היא בדיוק התחילה עכשיו מוצרי חלב ומעדנים.
 
למעלה