נסיעה נוספת לחיפה ולקריות

מצב
הנושא נעול.
מה דעתכם על הקומפוזיציה?

קרית ים 15
האהובה עליי
מה דעתכם על הקומפוזיציה?

תמונה יפה של התנהגות יפה של הבחור הירוק

תחנת מטרונית מול תחנת אוטובוס רגילה
תמונה יפה של התנהגות יפה של הבחור הירוק
את הצל שעושה השמשיה שלו, נתן לאיש המבוגר והוא עצמו נעמד בצל של התחנה
.
לאישה ברציף המטרונית אין איפה להתחבא מהשמש....

ועד עכשיו לא הבנתי למה צריך להדביק את המידע על ה"שמשות" של התחנות החדשות (במקרה הזה את המספר 3) <ראיתי את ההדבקות גם בתמונה אחרת שפרסמת...>

נתנאל531

Well-known member
העיקול המשונה של הכביש והמת"צ שם

קרית ים/קרית שמואל 19
החל מכאן השדרה עוברת על גבול קרית ים וקרית שמואל.
העיקול המשונה של הכביש והמת"צ שם
הוא בגלל בניין שלם שנבנה באופן לא חוקי לפני שנים, עוד לפני שנסלל הצד המזרחי של השדרה (לפני 30~ שנה לערך).

מוניציפלית, הגבול הצפוני של קריית שמואל מגיע עד לתחנת הדלק, כ־150 מטר צפונית לתחנת 'קריית שמואל'.

seashel

New member
איליה, אולי עזרתך: שאלתי היכן הכי נוח לתפור

בפעם הבאה אבקר גם שם

הפעם סיימתי בתחנת ז'בוטינסקי ולקחתי את קו 23 לכיוון קרית אתא.
מטרונית 2 מחיפה לקו 24 לגבעת רם. אמרו לי: תחנת דשנים צומת קרית אתא. האם אתה יכול לתאר עבורי במדויק מה עושים? היכן ממוקמת תחנת האוטובוס? ושאלה נוספת למביני קרית אתא: אם נוסעים עד הסוף ביוספטל, האם זה קרוב ברכב לגבעת טל?

קו 2 נוסע על שדרות ההסתדרות

מטרונית 2 מחיפה לקו 24 לגבעת רם. אמרו לי: תחנת דשנים צומת קרית אתא. האם אתה יכול לתאר עבורי במדויק מה עושים? היכן ממוקמת תחנת האוטובוס? ושאלה נוספת למביני קרית אתא: אם נוסעים עד הסוף ביוספטל, האם זה קרוב ברכב לגבעת טל?
מלב המפרץ עד קרית אתא, ובצומת קרית אתא פונה ימינה ועוצר. התחנה הזאת נקראת "דשנים". זאת בדיוק התחנה שבה הכי נוח להחליף לכל הקווים שנכנסים לתוך קרית אתא, ובין השאר קו 24. אגב, לא רק קו 2 אלא גם קו 1 מגיע לצומת קרית אתא, אבל קו 1 ממשיך ישר ועוצר מיד אחרי הצומת, מה שמצריך חצייה של כמה כבישים.

אגב, הרמת לי להנחתה, כי הנה תחנת דשנים:

מלב המפרץ עד קרית אתא, ובצומת קרית אתא פונה ימינה ועוצר. התחנה הזאת נקראת "דשנים". זאת בדיוק התחנה שבה הכי נוח להחליף לכל הקווים שנכנסים לתוך קרית אתא, ובין השאר קו 24. אגב, לא רק קו 2 אלא גם קו 1 מגיע לצומת קרית אתא, אבל קו 1 ממשיך ישר ועוצר מיד אחרי הצומת, מה שמצריך חצייה של כמה כבישים.
אגב, הרמת לי להנחתה, כי הנה תחנת דשנים:
או לפחות חלק ממנה. המטרונית עוצרת קצת לפני שאר הקווים. התמונה צולמה מתוך המטרונית קצת אחרי שהיא החלה לזוז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה