נסיעה מצפת לעלמה

• פותח הנושא 1L
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

1L

New member
נסיעה מצפת לעלמה

נסיעה מצפת לעלמה
אני זקוק נואשות לעזרתכם. אני מתכוון להגיע מחר מוקדם ככל האפשר לישוב עלמה. כעקרון, היציאה היא מחיפה ואני מניח שהנקודה הטובה ביותר למצוא תחבורה ציבורית למושב עלמה (על כביש 886 שיוצא מכביש הצפון ומגיע עד משגב עם) היא צפת. הייתי שמח לדעת גם איך אני יכול לחזור משם... המון תודה מראש!

ה דרומי

New member
מצורף קישור

נסיעה מצפת לעלמה
אני זקוק נואשות לעזרתכם. אני מתכוון להגיע מחר מוקדם ככל האפשר לישוב עלמה. כעקרון, היציאה היא מחיפה ואני מניח שהנקודה הטובה ביותר למצוא תחבורה ציבורית למושב עלמה (על כביש 886 שיוצא מכביש הצפון ומגיע עד משגב עם) היא צפת. הייתי שמח לדעת גם איך אני יכול לחזור משם... המון תודה מראש!
מצורף קישור
הנה הוא

ה דרומי

New member
אז מה שנשאר זה לצלצל לאגד

ניסיתי...
תודה רבה! אני מכיר את האתר אך מסתבר שלא מופיעים בו הרבה מאוד 'ישובי ספר'...
למודעין שלהם ולשאול אותם איזה קו ובאילו שעות הכול זה בגדר
בלבד.

דרומי ידידי הצפון אינו שלך

למודעין שלהם ולשאול אותם איזה קו ובאילו שעות הכול זה בגדר
בלבד.
אזור עלמה עבר לחברת "נתיב אקספרש" שם הכתובת לברורים לצערם של אנשי הגוש אגד אינו נוסע לשם יותר
ובסוף תגיע

ה דרומי

New member
מה זה הצפון אינו שלי?

אזור עלמה עבר לחברת "נתיב אקספרש" שם הכתובת לברורים לצערם של אנשי הגוש אגד אינו נוסע לשם יותר
ובסוף תגיע
מה זה הצפון אינו שלי?
28 שנים חיתי בצפון וגם אז הוא לא היה שלי. אשמח להבין מה זה הצפון אניו שלי. נמק פרט והסבר.

מידע ידידי, מידע

מה זה הצפון אינו שלי?
28 שנים חיתי בצפון וגם אז הוא לא היה שלי. אשמח להבין מה זה הצפון אניו שלי. נמק פרט והסבר.
מידע ידידי, מידע
אתה מפנה לאגד , על קווים שאינם שלנו יותר. ולשאלתך השניה, קצת הומור לא הזיק מעולם לאיש בידידות

צריך ללכת לסידור בוקר

מה זה הצפון אינו שלי?
צריך ללכת לסידור בוקר
אז כללית סניף צפת עבר לנתיב אקספרס למעט קו חיפה וקו טבריה כל גוש הישובים של עלמה, דלתון, כרם בן זימרה, גוש חלב וכו' אינו בידי אגד לכן הדרך להגיע לעלמה היא באגד עד צומת עין זיתים ומשם בנתיב אקספרס (אינני יודע מה מספר הקו) בלי כעסים "דרומי צפוני"

ה דרומי

New member
../images/Emo9.gifהומור תמיד בכיף מה לעשות

צריך ללכת לסידור בוקר
אז כללית סניף צפת עבר לנתיב אקספרס למעט קו חיפה וקו טבריה כל גוש הישובים של עלמה, דלתון, כרם בן זימרה, גוש חלב וכו' אינו בידי אגד לכן הדרך להגיע לעלמה היא באגד עד צומת עין זיתים ומשם בנתיב אקספרס (אינני יודע מה מספר הקו) בלי כעסים "דרומי צפוני"
הומור תמיד בכיף מה לעשות
שזה האתר שיש באינטרטט אני ה דרומי האחד והיחיד וטוב שכך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה