נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר

נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר

תודה רבה הבנתי עכשיו
נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר
היי- שאלה לי אליכם

יש לי רב קו עם חוזה חופשי שנתי סטודנטיאלי לאיזור גוש דן מורחב.
נניח ואני רוצה לנסוע מחוץ לאיזור של החופשי שנתי שלי- האם אני חייבת לשלם על כרטיס מהתחנה שבה אני עולה או האם אני יכולה להטעין כרטיס מתוך תחנת הקצה בגוש דן מורחב?

כלומר, נניח ואני רוצה לעלות לרכבת בתל אביב ולרדת מהרכבת בבאר שבע (שמחוץ להסדר שלי), האם אני חייבת לרכוש כרטיס תל אביב-באר שבע, או האם אני יכולה לרכוש כרטיס יבנה-באר שבע? (יבנה בתוך ההסדר שלי).

בתיאוריה אני לא "גונבת" שום דבר כי שילמתי על המקטע של תל אביב-יבנה, אך אני לא יודעת איך המכונות האוטומטיות של הרכבת יזרמו איתי על הרעיון

DanBus43Maalit72

Active member
המכונות האוטומטיות לא יתנו לך לעבור ביציאה.

נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר
היי- שאלה לי אליכם

נניח ואני רוצה לנסוע מחוץ לאיזור של החופשי שנתי שלי- האם אני חייבת לשלם על כרטיס מהתחנה שבה אני עולה או האם אני יכולה להטעין כרטיס מתוך תחנת הקצה בגוש דן מורחב?

כלומר, נניח ואני רוצה לעלות לרכבת בתל אביב ולרדת מהרכבת בבאר שבע (שמחוץ להסדר שלי), האם אני חייבת לרכוש כרטיס תל אביב-באר שבע, או האם אני יכולה לרכוש כרטיס יבנה-באר שבע? (יבנה בתוך ההסדר שלי).

בתיאוריה אני לא "גונבת" שום דבר כי שילמתי על המקטע של תל אביב-יבנה, אך אני לא יודעת איך המכונות האוטומטיות של הרכבת יזרמו איתי על הרעיון
המכונות האוטומטיות לא יתנו לך לעבור ביציאה.
את/ה חייב/ת לשלם על חוזה שיכלול את שני האזורים.
&nbsp
חופשי יומי 917 ב"ש גוש דן 37.5 ש"ח.

נתנאל531

Well-known member
עקרונית אפשר לבקש מפקח ברכבת לתקף את קטע הנסיעה מחוץ לחופשי

נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר
היי- שאלה לי אליכם

עקרונית אפשר לבקש מפקח ברכבת לתקף את קטע הנסיעה מחוץ לחופשי
ועד ליעד, כדאי לברר בקופה לפני שזה באמת אפשרי, ואם כן צריך לגשת לפקח בתחילת הנסיעה כדי לרכוש את המשך הנסיעה, אחרת בביקורת כרטיסים זה עשוי להחשב לנסיעה ללא כרטיס

olli3

New member
מנהל
את לא באמת הולכת לנסוע מתל אביב לבאר שבע דרך יבנה

נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר
היי- שאלה לי אליכם

את לא באמת הולכת לנסוע מתל אביב לבאר שבע דרך יבנה
אלא אם כן מדובר בשעות הלילה, כי זה פשוט קו רכבת ארוך מאד.

תודה לכולם

נסיעה מחוץ לאיזור ההסדר
היי- שאלה לי אליכם

תודה לכולם
תמוה בעיניי שככל הנראה אני צריכה לשלם על מחיר נסיעה מלא למרות ששילמתי מראש על מקטע מכובד מהנסיעה.
ההיגיון אומר שכשיש נסיעה מזדמנת מחוץ להסדר שלך שתצטרך רק להשלים את הסכום החסר, ולא לשלם כאילו ואין לך שום הסדר בכלל :/

846

Active member
אולי אפשר לקנות כרטיס יבנה - ב"ש

תודה לכולם
תמוה בעיניי שככל הנראה אני צריכה לשלם על מחיר נסיעה מלא למרות ששילמתי מראש על מקטע מכובד מהנסיעה.
ההיגיון אומר שכשיש נסיעה מזדמנת מחוץ להסדר שלך שתצטרך רק להשלים את הסכום החסר, ולא לשלם כאילו ואין לך שום הסדר בכלל :/
בקופה בתל-אביב? אולי צריך רק לבקש מהקופאי

arseny92

Well-known member
מנהל
חוזה נפרד ללא הנחה וערך צבור רק מתחנה נוחכית כאילו ואין שום

בקופה בתל-אביב? אולי צריך רק לבקש מהקופאי
חוזה תקופתי
&nbsp
הדרך היחידה לנצל גם את הנחת הפרופיל וגם את החוזה התקופתי, זה כניסה עם תקופתי ותיקוף ערך צבור אצל פקח תוך כדי נסיעה, מה שמחייב לחפש את הפקח ברכבת בלי לחכות לביקורת כרטיסים כי אחרת ייחשב לנסיעה ללא כרטיס

846

Active member
ברור שצריך לתקף את ההמשך, אבל במחיר הנמוך יותר

חוזה תקופתי
&nbsp
הדרך היחידה לנצל גם את הנחת הפרופיל וגם את החוזה התקופתי, זה כניסה עם תקופתי ותיקוף ערך צבור אצל פקח תוך כדי נסיעה, מה שמחייב לחפש את הפקח ברכבת בלי לחכות לביקורת כרטיסים כי אחרת ייחשב לנסיעה ללא כרטיס
האם אפשר לקנות בת"א כרטיס נייר לקטע שבין יבנה לב"ש ולצאת אתו מהתחנה בב"ש?

arseny92

Well-known member
מנהל
כן אבל במחיר מלא ללא הנחה- כרטיס נייר או חוזה נפרד כיוון אחד

האם אפשר לקנות בת"א כרטיס נייר לקטע שבין יבנה לב"ש ולצאת אתו מהתחנה בב"ש?
אך מה שצריך זה כן גם את התקופתי וכן גם את הנחת הפרופיל (טרום תיקוף ערך צבור על ההמשך), ואת זה לא ניתן לבצע בתחנה שאינה המוצא של התיקוף, אלא רק אצל פקח, או לחילופין להגיע ליבנה, לצאת, לתקף, להכנס ולנסוע חזרה לתל אביב כדי להחליף לרכבת לבאר שבע...

כרטיס נייר או חוזה נפרד זה ללא הנחת פרופילים
וזה גם נסיעה ללא כרטיס כי הכרטיס נייר או החוזה הנפרד לא תוקף בכניסה ביבנה, כי לא מספיק שיהיה לך כרטיס אלא שצריך גם לתקפו

846

Active member
אין הנחה לסטודנט מורחב בכרטיס נייר מחוץ לאיזור

אך מה שצריך זה כן גם את התקופתי וכן גם את הנחת הפרופיל (טרום תיקוף ערך צבור על ההמשך), ואת זה לא ניתן לבצע בתחנה שאינה המוצא של התיקוף, אלא רק אצל פקח, או לחילופין להגיע ליבנה, לצאת, לתקף, להכנס ולנסוע חזרה לתל אביב כדי להחליף לרכבת לבאר שבע...

כרטיס נייר או חוזה נפרד זה ללא הנחת פרופילים
וזה גם נסיעה ללא כרטיס כי הכרטיס נייר או החוזה הנפרד לא תוקף בכניסה ביבנה, כי לא מספיק שיהיה לך כרטיס אלא שצריך גם לתקפו
החופשי שנתי?
באוטובוס מקבלים 50% הנחה על כל נסיעה מחוץ לאזור בהצגת הפרופיל ע"י קריאה במכשיר הכרטוס ללא תיקוף.
משלמים 50% במזומן.
&nbsp

arseny92

Well-known member
מנהל
בכרטיסי נייר לרכבת / חוזים נפרדיםכיוון אחד-אין הנחות לאף אחד

החופשי שנתי?
באוטובוס מקבלים 50% הנחה על כל נסיעה מחוץ לאזור בהצגת הפרופיל ע"י קריאה במכשיר הכרטוס ללא תיקוף.
משלמים 50% במזומן.
&nbsp
ומכשיר התיקוף לרכבת הינו שער הרציף, ומכשירי הכרטוס (מכונות האוטומטיות) מאפשרות טרום תיקוף ערך צבור או רכישת חוזה נפרד ללא הנחה, רק מהתחנה בה היא מוצבת כאילו ואין לך שום הסדרים תקופתיים. בקופה אפשר לבקש כרטיס נייר (במחיר מלא רגיל וללא הנחות) על ההמשך, או חוזה נפרד על מקטע ההמשך (במחיר מלא גם), אבל אין לך איפה לתקפם, אלא אם אתה מחפש את הפקח

ולגבי אגד, למה לשלם במזומן 50% אם ממילא תיקוף מערך צבור מנצל את הנחת הפרופיל, כי החיוב תעריף המלא הינו מיתרת הערך צבור אשר כבר ניתנה לו הנחה (ערך צבור לסטודנט מורחב הוא ה-50%) (ואם יש תקופתי אז ניתן לתקפו ולתקף את קוד ההמשך בערך צבור מגבול האזור עד תחנת הירידה) - וברכבת את זה לא ניתן לעשות לתקף טרום תיקוף ערך צבור בתל אביב את התיקוף עם מוצא יבנה (כדי שיהיה 50% בגלל הערך צבור (=פרופיל) ), רק אצל פקח בזמן נסיעה

846

Active member
לא לכל הנוסעים יש ערך צבור

ומכשיר התיקוף לרכבת הינו שער הרציף, ומכשירי הכרטוס (מכונות האוטומטיות) מאפשרות טרום תיקוף ערך צבור או רכישת חוזה נפרד ללא הנחה, רק מהתחנה בה היא מוצבת כאילו ואין לך שום הסדרים תקופתיים. בקופה אפשר לבקש כרטיס נייר (במחיר מלא רגיל וללא הנחות) על ההמשך, או חוזה נפרד על מקטע ההמשך (במחיר מלא גם), אבל אין לך איפה לתקפם, אלא אם אתה מחפש את הפקח

ולגבי אגד, למה לשלם במזומן 50% אם ממילא תיקוף מערך צבור מנצל את הנחת הפרופיל, כי החיוב תעריף המלא הינו מיתרת הערך צבור אשר כבר ניתנה לו הנחה (ערך צבור לסטודנט מורחב הוא ה-50%) (ואם יש תקופתי אז ניתן לתקפו ולתקף את קוד ההמשך בערך צבור מגבול האזור עד תחנת הירידה) - וברכבת את זה לא ניתן לעשות לתקף טרום תיקוף ערך צבור בתל אביב את התיקוף עם מוצא יבנה (כדי שיהיה 50% בגלל הערך צבור (=פרופיל) ), רק אצל פקח בזמן נסיעה
לא לכל הנוסעים יש ערך צבור
רוב הנוסעים שיש להם חוזה תקופתי, לא מחזיקים ערך צבור
&nbsp

למעלה