נסיעה לחו"ל עם תינוק

adif11

New member
נסיעה לחו"ל עם תינוק

סתם מתוך סקרנות = הייתם טסים לחו"ל עם תינוק בן 3 חודשים ?
נניח שאתם זוג צעיר ומדובר בילד יחיד ואתם רוצים לנסוע לחופשה של שבוע לאירופה.

Ani15

New member
בטח ועשינו את זה

היה כיף (היום הוא כבר בן 17)

adif11

New member
האחיינית שלי

ספרה לי אתמול שהם מתכננים לנסוע עם הקטנצ'יק בספטמבר. לי זה נראה מבצע בלתי אפשרי וחסר טעם לחלוטין. עם הגדול נסעתי לראשונה לחו"ל לחמישה ימים רק כשהיה כבן 4.
ויש לציין שבאותה נסיעה את הצעיר שהיה כבן חצי שנה השארנו אצל המטפלת.
תהיתי איך רואים את זה עוד אנשים.

זה עניין של אופי

אני מאד מאד בעד
בכל גיל אפשרי לטוס
עם ילדים בעיני
ועשיתי את זה
ונהננו מאד!

Ani15

New member
זה הכי קל בעולם

בהנחה שהוא יונק, כל האוכל איתו מוכן ומחומם בלי שום מאמץ, הבגדים שלו זערורים אז תופסים מעט מקום במזוודה (והחיתולים מפנים מקום לקניות..), הוא נוסע בקלות על הברכיים או בעריסה אז זה גם לא עולה כמעט כלום, ובטיול עצמו הוא ישן רוב הזמן, במקום להתלונן.... שיחוק הסטרי. האופרציה היחידה זה לקחת סלקל ועגלה (כי לא!!! חברת השכרת הרכב לא נותנת סלקל אלא רק כסא של פעוטות וזה לא!!! מתאים לתינוק בן שלושה חודשים). אם יש לך הסט הזה בו הסלקל מתלבש על העגלה, הבעיה נפתרה מאליה. עם שניהם עשיתי את זה בשבוע האחרון של חופשת הלידה ובשני המקרים היה כיף.

pokoren

New member
ואם

התינוק פחות משלושה חודשים? מעניין אותי מאיזה גיל אפשר לטוס עם תינוק? תודה

אישית

שבוע אחרי הברית אם זה בן
כבר הייתי טסה
כמובן שליעד קרוב
עד 4 שעות טיסה
ומדינה נקייה ומודרנית

adif11

New member
אל על מטיסה תינוקות

מגיל שבוע ומעלה, כך אומרת האחיינית. ביתר החברות המגבלה נעה בין שבוע לחודשיים כשיש המלצה חמה מאוד להטיס רק תינוק 100% בריא ולוותר על הטיסה גם במקרה של צינון קל וכד'.

adif11

New member
אז מסתבר

שהאחיינית שלי לא כל כך מוזרה כמו שחשבתי

זה כנראה באמת ענין של אופי. אני די "כבדה" בהתנהלות שלי.

ויקה1222

New member
אני איתך לגמרי

לא נסעתי עם הילדים כשהם היו תינוקות. אין לי כוח לחיתולים, סלקלים וחוסר שינה במה שאמור להיות חופשה. הגיל הכי קטן שלקחתי לחול היה בין שנתיים לשלוש (לא זוכרת בדיוק). ואני דווקא מאוהבי חו"ל.

mykal

New member
נראה לי שזה לא קשור

"לכבדות". יש לי בת שהיא ממש "כבדה" בהתנהלות שלה,
לעיתים אמרתי לה שהיא "זקנה" ממני.
כשילדה את הילד הצעיר שלה (עוד מחודשים בן 7)
חיפשה דרך "להעלם" מכאן, מהכל ומכולם, וכשהיה בן חודשים,
באמצע החורף, טסה איתו--
חזרה מאוששת ומאושרת.
לא האמנתי--אבל זה קרה.

פריZמה

New member
אני נסעתי עם בני שנה ומעלה

כלל לא דחוף לי להכנס למטוס עם תינוק לא מחוסן, גם אם יונק.
הם כאלה פיצים ושבריריים בגיל 3 חודשים, והטיפול בהם ממש מסביב לשעון ( החלפת קקי אחרי כל ארוחה מול פעם- פעמיים ביום) שלא לדבר על התחושה שהם עדיין צריכים להתגבר על העזיבה הטראומטית של הרחם וצריכים מקומות שקטים ונוחים. גם לאירועים רועשים לא לקחתי...
מצד שני - יהיו כאלה שיאמרו שאלה בדיוק היייתרונות -יניקה לא מחייבת הסחבות עם ארסנל בקבוקים, התינוק קטןוקל
לסחוב אותו לכל מקום....

לאירופה כן. עם הבכורה טסנו בגיל 6 חודשים,

והיה מעולה. עם הקטנה טסנו בגיל 3 וחצי חודשים מאמריקה לאירופה, לא לצורך טיול, ומזה הייתי נמנעת אם זה היה תלוי בי, פשוט מטעמי בריאות לתינוק. בגיל 9 חודשים חזרנו איתה לאמריקה, ופה לא היה לי שום היסוס או חשש.
ואני אמא סופר חרדה - לא נתתי לאף אחד חוץ מלנו ולסבתות לגעת בבכורה עד שהיא הייתה בת חודש. אבל טיסה של כמה שעות לא נשמעת לי מדאיגה. (כלומר, פרט לעניין שיש לי חרדת טיסות גם
).

(גם לקטנה

לא קרה כלום מהטיסה - פשוט הייתי נמנעת מטיסה כל כך ארוכה עם תינוק אם לא היינו חייבים).

אה, ושכחתי שעם השנייה טסנו בגיל 5 חודשים

בכיוון ההפוך - מהארץ לאמריקה (שוב, לא מבחירה ולא לטיול).

האמת שאני מפחדת מזה

חשבנו לנסוע כמה שעות טיסה מאיתנו וזה פשוט מלחיץ אותי מידי כרגע.
אני יודעת שההורים שלי מאוד רוצים שאבוא לפסח עם הקטנה ויש בי גם רצון כזה אבל מאוד מפחדת לטוס איתה וגם ככה מסתבכת ברגיל ואם אהיה לבד בכלל...
&nbsp
אמא שלי כבר הציעה לטוס אלינו ואז שהיא תטוס איתנו ביחד וככה אני לא אהיה לבד בטיסה הראשונה.
&nbsp
עוד לא החלטנו מה נעשה...
ככה או ככה אנחנו נהיה בארץ בקיץ הבא.

למעלה