נסיעה באוטובוס...

מצב
הנושא נעול.
נסיעה באוטובוס...

נסיעה באוטובוס...
אני צריך להגיע באמצע השבוע מכ"ס לקניון הגדול בבת ים, מישהו יודע על איזה קו לעלות?
ושבת שלום...

oren*

New member
אין קו ישיר מכפר סבא לבת ים

נסיעה באוטובוס...
אני צריך להגיע באמצע השבוע מכ"ס לקניון הגדול בבת ים, מישהו יודע על איזה קו לעלות?
ושבת שלום...
אין קו ישיר מכפר סבא לבת ים
או אפילו מרעננה והרצליה לבת ים. אז תאלץ ליסוע דרך פתח-תקווה (להגיע לבת-ים ומשם לקחת קו לקניון), או דרך תל-אביב (קו 8 שעובר באבן-גבירול והדיזינגוף סנטר ומגיע עד קניון בת-ים). בכל מקרה לא מצאתי מסלול עם פחות מ-3 אוטובוסים, מקווה שמישהו אחר ידע לעזור לך (הייתה לי אותה בעיה לפני חודש בנסיעה מהוד-השרון לחולון).

כ"ס - בת-ים

נסיעה באוטובוס...
ושבת שלום...
כ"ס - בת-ים
מכ"ס אתה לוקח 149 של דן עד ת"א - שאול המלך פינת אבן גבירול (לונדון מיניסטור). משם אתה חוצה אתה מגיע לצומת, עם אבן גבירול, חוצה את הכביש והולך ימינה (לכיוון כיכר רבין , הפוך לתנועה). שם יש תחנה של קו 26 (וגם לכל אורך אבן גבירול). קו 26 של דן יוביל אותך עד קניון בת-ים (יוספטל פינת כצנלסון / הרב לוי).

תיקון

כ"ס - בת-ים
מכ"ס אתה לוקח 149 של דן עד ת"א - שאול המלך פינת אבן גבירול (לונדון מיניסטור). משם אתה חוצה אתה מגיע לצומת, עם אבן גבירול, חוצה את הכביש והולך ימינה (לכיוון כיכר רבין , הפוך לתנועה). שם יש תחנה של קו 26 (וגם לכל אורך אבן גבירול). קו 26 של דן יוביל אותך עד קניון בת-ים (יוספטל פינת כצנלסון / הרב לוי).
תיקון
במשפט השני נא לקרוא: "משם אתה מגיע לצומת עם אבן גבירול..." ולא כפי שכתבתי.

Dani Bukhman

New member
כפ"ס - בת ים

נסיעה באוטובוס...
ושבת שלום...
כפ"ס - בת ים
אתה יכול לסוע ב 567 של אגד עד לבורסת היהלומים של ר"ג ושם לעבור לקו 40 של דן שעובר בקניון בת-ים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה