נסיכת השחף-אלוהים יסלח לך!!!

נסיכת השחף-אלוהים יסלח לך!!!

לא משנה כמה שמות תחליפי, את חולה וזקוקה לעזרה דחופה. ומשפחה יקרה, כבר בבוקר התרעתי שהבחורה שקרנית. נוי שלי-הזהרתי אותך באיסי לא לקחת יותר מידי ברצינות את דבריה. אדם שמתחיל את הכתיבה בפורום במערכת שקרים, סיפורו כבר לא מעניין. הצפה, מקבלת הערה, מחליפה שם מציפה מצפצפת על הערות ממשיכה בשקרים שהיא חדשה. כל סיפור שאדם כזה יספר, וכמו שניסתה לשחק לי על המצפון שאחותה נהרגה, אין לו קירבה לליבי. אחים יקרים שלי כואב לי שהיא הכאיבה לכם. כמו שכואב לי שלא הייתי בצט, פשוט לא מסוגלת. אם מישהו מציף אותכם בסיפורי התאבדות, אל תקחו את זה על עצמיכם, שימרו על עצמיכם ודווחו לסהר-במשמרת. אוהבת אותכם רחל-נשמה {{{{{{{{{{{{{{{{{אחים-יקרים}}}}}}}}}}}} אל תדאגו על טרולים עולים מהר

רק לילה

New member
רחלי- נשמה

אני לא מפקפקת בך.. ראיתי את ההצפות ואת החלפת השמות שלדבריך התקיימו.. אבל איך את בטוחה שהיא החליפה שמות ושזה לא שני אנשים שונים? ואיך את בטוחה שזאת נסיכת השחף ולא מישהי חדשה?? אני חוזרת ואומרת אני לא חושבת שאת משקרת או ממצחיאה.. אני רק רוצה לדעת איך את יודעת...?

אני בטוח שהיא יודעת

והיא טרופית לצורך העניין צריכה טיפול יותר מכולנו !!!
אם היא צריכה עזרה לא אכפת לי לתת אבל בלי שקרים !!!

וואו, אני רואה שהסיפור הזה נמשך כבר

כמה זמן... ורציני עוד יותר, היא הספיקה לפגוע כאן בכמה אנשים... אני מקווה שסהר מטפלים בזה, והייתי רוצה גם איך בדיוק... ועל שאלתך, איך רחל מזהה אותה, תמאיני לי (אני אומנם לא "נפגשתי" עימה כשהייתה בשם נסיכת השחף, למזלי, אבל ביום אחד- היום, ש"פגשתיה" בכמה וכמה שמות כאן ובצ´אט- כבר התחלתי לזהותה... ובכלל מפליא אותי, איך מישהי יכולה לספר שאחותה מתה, ואחרי כמה דקות שהיא פצועה קשה, ושוב מתה? אני מקווה שאין לה אחות, כי אם יש לה- איך יכלה לעשות לה את זה? משהו לא בסדר בעולמה, ולא התכוונתי ללא בסדר במובן הרגיל של המילה- אלא משהו הפוך, מעוות, מזעזע בעולמה הפנימי...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
רחל...

זו לא נסיכת השחף. ואין לנו שום וודאות לגבי הזהות של הנערה הזו או אם מה שהיא אומרת אמת או לא. מה שכן, כפי שאנשים כאן יודעים, אנחנו מתייחסים מאוד ברצינות למה שאנשים אומרים... ולמי שלא יודע או שכח, אני מביאה קישור לדיון שהיה סביב העניין של חמוד בדכאון. אז למי שלא רוצה לראות אותו שוב -
לא להכנס ללינק למטה!!!!!! ומי שלא ראה - קראו את הדיון. חשוב שתבינו שאנחנו לא משחקים כאן.

אני באמת לא מבינה...

זאת כל התגובה? היא שוב תוכל לשנות את שמה ולגרום כאן לסובלים ממלא עוד סבל? הרי ברור שזאת אותה אחת, וגם אם לכם לא ברור, לנו כן- איתנו היא דיברה ואיתנו היא שיחקה...ואפילו לא יחסמו לה גישה ללבבות של אנשים כאן שוב? ואנחנו נענשים שוב ושוב...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אני יכולה להגיד לך שלא

נבדק, לא יכול להיות שזאת היא. ולמה את חושבת שיש רק אדם אחד שיכול לשחק ברגשותיך? מן הסתם יש יותר
... אבל כאן באמת האחריות של כל אחד ואחד מכם לשים גבולות. אתם לא חייבים לתת לכל אחד להתקרב אליכם ברגע שהוא פוגע. מי שבאמת רוצה עזרה, ידאג לזה מעבר לשיחות צ´ט או ICQ. בכל מקרה, כל מי שיכול להביא הוכחות מעבר לכך שהנערה הזו החליפה כינויים (היא גם הסבירה למה עשתה את זה) לכך שהיא מטרידה ואינה דוברת אמת, שיפנה אלינו ישירות במייל ואנחנו נראה איך מטפלים בזה.

אכזבה...

OK אז מהיום- לא נפתח לבבות, לא נתקרב לאף אחד, לא נתחלק, לא נקשיב ולא נספר?!? הרי זה מה שמצטייר מהסיפור הזה- אנחנו אף פעם לא נהיה בטוחים? אז מה נעשה? נשאר רק קומץ קטן אשר פחות או יותר (וגם זה יהיה בספק?) בטוחים אחד בשני, וכל זהות חדשה, אולי אכן זועקת לעזרה ואמיתית וזקוקה לנו- לא נקבל? אכזבה... אבל שיהיה, זאת לא תהיה הראשונה של רובנו...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הבעיה היא עם ה*כל*...

נכון, גם לנו מפחי נפש כל פעם שמישהו עוד עלינו. אבל לא תמיד זה מתוך כוונת זדון. יש שכך הם בנויים, לא באים דווקא לרמות ולהטעות, אלא מציגים את הדברים בצורה שהם מסוגלים להתמודד איתה, אולי עטופים במשהו שלא בדיוק נכון, אבל משהו שהם יכולים להתמודד איתו. ויש גם אנשים שבאים לשחק בנו, נכון. אבל מכל האנשים כאן, הם אחוז קטן. אם רוצים לחיות בעולם סטרילי, כמובן שעדיף לא להפתח לאף אחד ולחיות חיי בידוד. אבל למה בעצם? האם זה עדיף?

אני לא מתכוונת להוכיח יותר

שאתם טועים. 1-לא בעיה בשבילי תוך שעות לעשות התחברות דרך חברת אינטרנט אחרת, ולהתחבר דרכה לפורום. 2-לא בעיה בשבילי להתחבר לפורום, דרך פרוקסי. 3-לא בעיה בשבילי להתחבר לפורום מהספריה הציבורית, מבית קפה מהסבתא שלי ש.... דבר אחד כן, התנהגות לא שפויה כזו , קשה להסתיר. ולא משנה מה השרת, ומה האיימיל, ומה כל הדברים שכל אנשי המחשבים , והמשטרה חושבים שהם יכולים לשלוט עליהם. אני נפגעת מחוסר האמון של הפורום כולו, ומרגע זה לא מעניין אותי יותר כלום. שלום לכם משפחה יקרה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חבל

שאת שוב נכנסת להלך רוח כזה. אחר כך הרי את מצטערת על זה. חוסר אמון - כן. כי קל יותר לעשות תרגילים כאלה דרך הרשת. שמרו על עצמכם, אל תאשרו לאייסי כל אחד, אל תשבו שעות בצ´ט ותתנו לכל אחד לשחק לכם ברגשות. בחנו את האנשים דרך כתיבה בפורום, נכון, אפשר להבחין מי מבין הכותבים אתם רוצים להיות איתם בקשר הדוק ומי לא. יש כאן קבוצה מכובדת של אנשים אמינים וכנים. ויש מדי פעם אנשים שונים שמופיעים ולרוב מסתלקים בסוף. אבל אם מראש נחסום ונזרוק אנשים, מה יקרה רחל אם נטעה? אם נחסום אדם שלא התכוון כלל לפגוע?

צודקת

זה לא עניין של מצב רוח, כבר מזמן לו ואת כנראה תביני רק כשכולם בחיי יבינו, כשהנר ידלוק. זו בדיוק מציאות חיי מה שקורה לאחרונה. הטרולים בחיי, ביחוד שהתעוררו משנת החורף לאחרונה, גרמו לי להרגיש בטוח בחיי רק בסהר, וכשאני רואה טרולים בסהר לאחרונה, אני כבר מתמוטטת מזה, את לא יכולה להבין את זה שגם בחיים וגם במחשב משחקים לך ברגשות, כדאי שתתחילי למחוק את ההודעות שלי, מעכשיו כי אני כבר התמוטטתי,ואני רק יכולה להזיק לכם ולמשפחה. הלוואי ותחסמי לי את הגישה לפורום, לתקופה הקרובה. אני שונאת עכשיו את העולם. אני כועסת עכשיו על העולם. אני מאוכזבת עכשיו מהעולם. אני כבר לא רוצה לראות או לשמוע אף אחד. הלוואי שתפול פצצת אטום, והבנין שלנו יקרוס. כל כך הייתי זקוקה כמו חמצן, לפינה בטוחה בחיי, .................ומשהו קרה לי......פוחדת....משהו קרה. אי אפשר להסביר במילים. אל תזרקי אף אחד, אני סומכת עלייך שאת תמיד צודקת. אני פשוט כבר לא עומדת בשקר בכלל, עבר הסף שלי ....נגמרו לי הכוחות להלחם בחיים. שמרי על כולם ותמשיכי לעזור כמו שאת רוצה ואוהבת, לי אין כבר כח לתת מעצמי כלום רק רעל, ונזק. אהבתי אותכם לפחות את זה תזכרו.

למעלה