נסיכת החלומות -

מיכל 1

New member
נסיכת החלומות -

היו היתה לפני שנים רבות נסיכה את פניה איש לא ראה רק נודעה היא בעצבותה ואגמים רבים מלאו בכיה - דמעותיה כנהר זרמו לים איש מעולם לא הבין פשרן שיערה הזוהר לאור שמש הבהיק יופיו נעלם לו בעצב דביק - והיתה הנסיכה יושבת אי שם מביטה למרחק על החול שבים מביטה למרומים מחפשת תשובה ואיש לא ענה לה ואיש לא ידע שאלה לשמיים לבורא העולם שאלה שאלות בכאב נעלם - שאלה על חלום שאלה אהבה שאלה על מילים שכוחן כקללה - שאלה הבטחות שלא יקויימו לעולם והוא לא ענה לה רק שתק ונכלם. מה רב כאבה של אותה נסיכה השקרים שאמר לה פצעו את ליבה כראי מביטה הנסיכה בעצמה לא היא, לא היא זאת, לא עצמותה - עכשיו נסיכה מנסה לחייך כבר הלב מרופט הכאב מצטמק עכשיו נסיכה מרימה את ראשה והנה השמש - אט אט מציצה בזהר השמש היא תרים את עיניה תחייך לעולם תשליך דמעותיה תגביה ראשה תחייך לו בבוז הוא שחק בנפשה משחק מוות כאוב. והיא תלמד את העצב למחוק שוב לחייך שוב להתיפות להתחזק מכאב להבנות מדמעות להיות נסיכה - נסיכת חלומות מיכל 1 - הנסיכה

Purple Mushroom

New member
נסיכת החלומות

נסיכת החלומות הרימי את ראשך מספיק ליבכות . זה הזמן ללבוש את החיוך המפורסם שלך . יש לך נסיך . יש לך כתר . יש לך כל מה שאת רוצה . רק אל תיבכי יותר .

מיכל 1

New member
לפטריה האופטימית

מרימה ראשי מביטה אל השמיים לובשת חיוכים צבועים בכחול עיניים. נסיכי עזב הלך הוא וכתרו מונח אי שם בפינת ליבי נזרק הוא לנסיך הנעלם. אין לי כל אשר חפצה נפשי גם אם כך תחשוב אך כוח אנסה למצא לאחז בו עד האור! מיכל 1 - הנסיכה העצובה

יוסי.

New member
לנסיכה הבוכיה

זרקי הכל והתחילי מהתחלה לא בשטויות אלא ברצינות דובון

מוישיקו

New member
ברצינות?

אתה בטוח שקראנו את אותו שיר? איפה ה``שטויות`` האלה שאתה מדבר עליהן? מושיקו

מיכל 1

New member
ליוסי - איש חשוב.....

למד אותי איש חשוב לזרוק את אותו כאב עצוב לזרוק דמעות לזרוק מילים לזרוק הבטחות אוהבים לזרוק אמונה לזרוק מחשבה - להיות חזק על חשבון זולתך להיות אופטימי לחייך ללא סיבה על חשבונם של אחרים לקנות חכמה להבטיח הבטחות - לא לקיים מעולם לחזק את החולשה לזרוק הכל לים - לאהוב ללא תנאים להיות אחת ויחידה להשאר כל כך לבד בדרך הקשה - לכן מחפשת את אותן שטויות שאתה אומר לזרוק מחפשת את הצחוק הקלילות ובאות שוב רק דמעות האם אוכל בכלל לתקן את השברים האם הנשמה הזאת תדע לבנות חיים...??? יוסי היקר והלוואי והיו אלו שטויות.... מיכל 1 - הנסיכה העצובה

מוישיקו

New member
נסיכונת

אני המום מכתיבתך ,שוב ושוב אין לי הרבה מילים,,, ואיני רוצה להעמיס או לכתוב שטויות אבל,,, את חזקה כמו סלע,בזאת אין לי ספק נכון שגילית סדקים,ונכון שאת פוחדת,ונכון שאת כואבת אבל רק אנשים חזקים כמוך יכולים לכאוב כפי שאת כואבת ולרצות כפי שאת רוצה לדמוע כך מול כולם ולראות את החלקים הקשים באופן כל כך ברור ולנגוע בהם גם, ,,,,ולנגוע בי בוודאי שהנשמה הזאת תדע לבנות חיים. ,,,,היא תדע שלך מושיקו

קשוח31

New member
לכולם יש עצות

לכולם יש עצות לכולם יש אמרות, האחד מתעקש, דעותיי נכונות. שני עלים ירוקים בבוקרו של כל יום, יפתרו כל מכאוב, ירגשו כמו חלום. השני מתרגש וקופץ ואומר, העניין מסובך רק האל יסדר. יש ללכת לרב הזקן הגואל, על פניי אדמה הוא שליחו של האל. השלישי מייעץ על בדיקה רפואית, אולי תעזור פה דעה מקצועית. אך אני כבר יודע ולי זה ברור, לא נולד הרופא שיבריא לב שבור.

למעלה