נסיון הפיכה בתאילנד

מצב
הנושא נעול.

babarong

New member
נסיון הפיכה בתאילנד

נסיון הפיכה בתאילנד
דיווחים על ניסיון הפיכה צבאית, לא יודע מה המצב שם בדיוק אבל בכל זאת בואו נעשה לעצמנו תרגיל: כיצד זה אמור להשפיע ולהתבטא מבחינת השווקים הרלבנטיים? על אילו מדדים, סחורות וכו' מה דעתכם? ניתן יהיה לבדוק את עצמנו ולראות כיצד חשבנו שזה ישפיע וכיצד זה השפיע, מי שרוצה שירשום את דעתו

lernery

New member
אין ספק שכל הבורסות הולכות לצלול

נסיון הפיכה בתאילנד
דיווחים על ניסיון הפיכה צבאית, לא יודע מה המצב שם בדיוק אבל בכל זאת בואו נעשה לעצמנו תרגיל: כיצד זה אמור להשפיע ולהתבטא מבחינת השווקים הרלבנטיים? על אילו מדדים, סחורות וכו' מה דעתכם? ניתן יהיה לבדוק את עצמנו ולראות כיצד חשבנו שזה ישפיע וכיצד זה השפיע, מי שרוצה שירשום את דעתו
תהיה השפעה קשה על כוח האדם התאילנדי בארץ.. ולכן הנאסד"ק יקרוס..

axelcoon

New member
ובדיוק דיסקונט מציע חיסכון מובנה על

תהיה השפעה קשה על כוח האדם התאילנדי בארץ.. ולכן הנאסד"ק יקרוס..
נאסד"ק 100.זה ישפיע איכשהו? שווה להשקיע בחיסכון מובנה של דיסקונט?

lernery

New member
כן! אם יש הפיכה בתאילנד אז חיסכון

נאסד"ק 100.זה ישפיע איכשהו? שווה להשקיע בחיסכון מובנה של דיסקונט?
כן! אם יש הפיכה בתאילנד אז חיסכון
מובנה על נאסד"ק יהיה מאוד אטרקטיבי. אין בהודעה זו משום ייעוץ לקניה או מכירה או הפלצה של ניירות הערך

KobeRider

New member
קרלטון, אתה בסדר? יש גישה לאינטרנט?

נסיון הפיכה בתאילנד
יש אספקת אוכל? חשמל?

קרלטון

New member
אני בסדר

יש אספקת אוכל? חשמל?
אני בסדר
השתלטו על ערוצי הטלוויזיה והרדיו אבל לא על האינטרנט.... אין בעייה עם חשמל או אוכל, ההרגשה היא כאילו הקפיאו את המדינה יותר מכל דבר אחר... שמעתי שמועות שהולך להיות פה עוצר, מקווה שלא לא יקרה כי בדירה אין לי אינטרנט ואני אאלץ לשבת ןלבלוע רק את התעמולה המסריחה שהם משדרים. דרך אגב התפלאתי מאוד לראות שאתרי החדשות הישראלים כבר התגייסו לטובת השלטון החדש שמזין אותם באינפורמציה ומסבירים ומנמקים למה ההפיכה מוצדקת על רקע שחיתות ראש הממשלה.

קרלטון

New member
לגבי הבורסה בתאילנד

אני בסדר
השתלטו על ערוצי הטלוויזיה והרדיו אבל לא על האינטרנט.... אין בעייה עם חשמל או אוכל, ההרגשה היא כאילו הקפיאו את המדינה יותר מכל דבר אחר... שמעתי שמועות שהולך להיות פה עוצר, מקווה שלא לא יקרה כי בדירה אין לי אינטרנט ואני אאלץ לשבת ןלבלוע רק את התעמולה המסריחה שהם משדרים. דרך אגב התפלאתי מאוד לראות שאתרי החדשות הישראלים כבר התגייסו לטובת השלטון החדש שמזין אותם באינפורמציה ומסבירים ומנמקים למה ההפיכה מוצדקת על רקע שחיתות ראש הממשלה.
לגבי הבורסה בתאילנד
יצאה הודעה שהבורסה תפתח היום כסדרה, על אף האירועים...

nestorcito

New member
הבורסה התאילנדית סגורה

לגבי הבורסה בתאילנד
יצאה הודעה שהבורסה תפתח היום כסדרה, על אף האירועים...
הבורסה התאילנדית סגורה
וההשפעה על השווקים-מינורית.רק הנפט ושאר הסחורות ממשיכות לצלול.

קרלטון

New member
נכון

הבורסה התאילנדית סגורה
וההשפעה על השווקים-מינורית.רק הנפט ושאר הסחורות ממשיכות לצלול.
נכון
למרות הכוונות לפתוח, נאלצה הבורסה לקבל את הכתבת "יום החופש" הוכרז לעובדי הממשלה, הבנקים והבורסה. לגבי הבאט לעומת הדולר, ירידה של אחוז וחצי בלבד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה